Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Funny napisał:

Do 700 strony zostało 29 kartek .Ciekawe kto ją rozpocznie :oklaski:

Przyjmuje zakłady :obstawiam 

@WenusiaJak wygram sama se nagrodę wymyślę i od Was wyegzekwuje

Obstawiacie  też ?

Ok kto wygra? 

Ja się nie ścigam iż ponieważ w tym szczęścia nie mam  

Choć kiedyś zdobywalam trofea nawet z drewna, tym razem odpuszczę i sama zrobię komuś temuś" Order z kartofla

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, waldiroom napisał:

A Ja dobra człowieka : dziele  się z wszystkimi co za dużo to niezdrowo ... a króliczka jak dotąd nie znalazłem   

Ale że co

Myślałeś że w cieście ci zostawiłam  

Ooo nie nie mój drogi , to byłby za łatwy kąsek

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Funny napisał:

Do 700 strony zostało 29 kartek .Ciekawe kto ją rozpocznie :oklaski:

Przyjmuje zakłady :obstawiam 

@WenusiaJak wygram sama se nagrodę wymyślę i od Was wyegzekwuje .....i nie ma zmiłuj się 

Obstawiacie  też ?

A że tak spytam z ciekawości - kiedy i kto zamyka topik ? Bo to rozmowy przy kawie nr 3... więc nr 1 i nr 2 jakąś liczba się zamykał... tak zgaduję... Może ktoś ? Coś?   

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Funny napisał:

Czego ? Kurde muszę się wrócić do myśli głównej a jak niektórzy wyciągają po jednym słowie to już kaplica

Ahahaaa

Jak jesteś na bierząco to jakoś pójdzie, ale weź szukaj  takie słowo z przed miesiąca  

Dobrze że datowane jest cytowanie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, waldiroom napisał:

A że tak spytam z ciekawości - kiedy i kto zamyka topik ? Bo to rozmowy przy kawie nr 3... więc nr 1 i nr 2 jakąś liczba się zamykał... tak zgaduję... Może ktoś ? Coś?   

Nie wiem   Es ist mir egal ☺

Nigdy nie śledziłam co, gdzie, po co, na co, był jest i będzie , miejmy nadzieję że wiecznie

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny obrazek dzisiaj zobaczyłem - proszę nie oceniać walorów samej fotografii, gdyż zrobione na cyfrowym zoomie smartfona i do tego pod światło ( zachodzące słońce ) 

małe sam widok mnie urzekł : dwójka dzieci ( w wieku 4-6 lat) stojących na wzniesieniu i spoglądających na zachód słońca 

70C607FB-7CE2-4138-9ED0-188BBCF92FA6.jpeg

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, waldiroom napisał:

Piekny obrazek dzisiaj zobaczyłem - proszę nie oceniać walorów samej fotografii, gdyż zrobione na cyfrowym zoomie smartfona i do tego pod światło ( zachodzące słońce ) 

małe sam widok mnie urzekł : dwójka dzieci ( w wieku 4-6 lat) stojących na wzniesieniu i spoglądających na zachód słońca 

70C607FB-7CE2-4138-9ED0-188BBCF92FA6.jpeg

Czym nieważne liczy się efekt końcowy i przekaz... 

Piękna wymowna fotografia

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, waldiroom napisał:

Piekny obrazek dzisiaj zobaczyłem - proszę nie oceniać walorów samej fotografii, gdyż zrobione na cyfrowym zoomie smartfona i do tego pod światło ( zachodzące słońce ) 

małe sam widok mnie urzekł : dwójka dzieci ( w wieku 4-6 lat) stojących na wzniesieniu i spoglądających na zachód słońca 

70C607FB-7CE2-4138-9ED0-188BBCF92FA6.jpeg

Masz oko super 

..

Jakoś mi się dzieciństwo przypomniało i młodszy brat ....

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Piąteczek dzień dłuższy od najkrótszego o 3 godz.1 min.:oklaski:Jak zaczynam to i kawę robię ,niech się leje strumieniami niech Was budzi zapachem .Wstawać śpiochy No i na rozruch Cose Della Vita... ona jest bossska 

 

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Funny napisał:

Witajcie Piąteczek dzień dłuższy od najkrótszego o 3 godz.1 min.:oklaski:Jak zaczynam to i kawę robię ,niech się leje strumieniami niech Was budzi zapachem .Wstawać śpiochy No i na rozruch Cose Della Vita... ona jest bossska 

 

Hejka @Funny  

Dzięki za kawusię i super nutkę  

Uwielbiam ją  

Miłego dnia życzę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się przywitam i o zdrówko pytam  

Kawusię skubnełam od "Rudzielca" nawet dobra jest... Polecam z nutką  

Wiadomości z pierwszej ręki: 

@Niezapominajka 67 już jest poza granicami PL, myślę że w południe powinna być już w punkcie docelowym  

 

IMG-20210226-WA0000.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po króciutkiej przerwie:haha: tak to jest jak się zakopie w domowe pielesze.Wiosna zagląda coraz częściej więc i endorfinki fruwają w powietrzu:love:

Już mnie ciągnie do dojczandii jak wilka do lasu, muszę się chyba rozglądać za jakimś zleconkiem:haha:.

Miłego dnia Wam życzę:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wenusia napisał:

To ja też się przywitam i o zdrówko pytam  

Kawusię skubnełam od "Rudzielca" nawet dobra jest... Polecam z nutką  

Wiadomości z pierwszej ręki: 

@Niezapominajka 67 już jest poza granicami PL, myślę że w południe powinna być już w punkcie docelowym  

 

IMG-20210226-WA0000.jpg

Nawet dobra?...co to ma znaczyć ? Czy Ty kobieto nie widzisz tego serca włożonego w moją pracę ?☺️Nie moja wina ,że chlopoki ,śpiochy jedne ruszyć palcem nie chcą (w resztę nie wnikam) a przecież od nich najbardziej smakuje przywołuje w porządku alfabetycznym @adamos6@geronimo@Ramón Serano Lopez II

i @waldiroom

GDZIE DRUGA KAWA:lanie:☺️

 

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Funny napisał:

Nawet dobra?...co to ma znaczyć ? Czy Ty kobieto nie widzisz tego serca włożonego w moją pracę ?☺️Nie moja wina ,że chlopoki ,śpiochy jedne ruszyć palcem nie chcą (w resztę nie wnikam) a przecież od nich najbardziej smakuje przywołuje w porządku alfabetycznym @adamos6@geronimo@Ramón Serano Lopez II

i @waldiroom

GDZIE DRUGA KAWA:lanie:☺️

 

Lepszy rydz niż nic  

Już się nie fochaj, dobra była nawet bardzo  z nutką Tiny , posmyrałaś mnie ojjj ❤ 

A nasze" Chłopaki to myślą że jak wczoraj słodzili to już dziś na laurach spoczęli Oooo nie nie otóż z nami nie jest tak łatwo

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Kleopatra napisał:

Witam wszystkich po króciutkiej przerwie:haha: tak to jest jak się zakopie w domowe pielesze.Wiosna zagląda coraz częściej więc i endorfinki fruwają w powietrzu:love:

Już mnie ciągnie do dojczandii jak wilka do lasu, muszę się chyba rozglądać za jakimś zleconkiem:haha:.

Miłego dnia Wam życzę:d

Hejka "Kleo" Miłego dnia

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funny napisał:

Nawet dobra?...co to ma znaczyć ? Czy Ty kobieto nie widzisz tego serca włożonego w moją pracę ?☺️Nie moja wina ,że chlopoki ,śpiochy jedne ruszyć palcem nie chcą (w resztę nie wnikam) a przecież od nich najbardziej smakuje przywołuje w porządku alfabetycznym @adamos6@geronimo@Ramón Serano Lopez II

i @waldiroom

GDZIE DRUGA KAWA:lanie:☺️

 

Mam kawe w termosie - witam się muzyczką która pięknie w uszach gra- miłego dnia ( mam dzień wolne i jadę do... w siną dal

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, waldiroom napisał:

Mam kawe w termosie - witam się muzyczką która pięknie w uszach gra- miłego dnia ( mam dzień wolne i jadę do... w siną dal

 

Zostało Ci wybaczone po tysiąc kroć za taką muzę ...jest fantastyczna ...❤️porywam bo muszę

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wenusia napisał:

Lepszy rydz niż nic  

Już się nie fochaj, dobra była nawet bardzo  z nutką Tiny , posmyrałaś mnie ojjj ❤ 

A nasze" Chłopaki to myślą że jak wczoraj słodzili to już dziś na laurach spoczęli Oooo nie nie otóż z nami nie jest tak łatwo

No spoczęli na laurowych ,figowych a niech im spadną jak mają na sobie

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...