Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście to nie koniec plejady gwiazd. Zostało jeszcze parę osób, ale muszą coś miłego o mnie napisać:d, albo mądrego,  albo przybyć i przypomnieć się o swoim istnieniu. 

Została jeszcze @Kleopatra . Tu jest mały szkopuł. Wielbicieli ma wielu: sam Cezar ją uwielbia, potem w sejmie, w senacie boją się i kochają,  i nawet w szpitalu ukłony oddają, a.... i u dentysty też fotel zwalniają. Może nawet w busiarni też :haha:siedzenie lwią skórą okrywają.

Lubi szlajać się po landach, leżeć i wlewać wino w szparę pomiędzy jedynkami :trele:Jeden-z-dziesi_tek-obraz%EF%BF%BDw-Kleop

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie wiem co mam z @Blondi zrobić, bo jak zobaczyłam, że z samą Evą Braun na spacery chodzi, to prawie z drzewa spadłam.  images?q=tbn:ANd9GcT17nLdv8b_USYVa2_Gp-VNie wiem, czy wiecie, ale to stworzenie z wywalonym językiem ma na imię Blondi. Jeśli sobie mam wyobrazić, że @Blondi miałaby być zaobrączkowana i miałaby jeść na przeciwko mnie obiad i nie byłby kawałka mięsa , to nie wiem, czy przeżyłabym to spotkanie. No.. chyba, że w rzeczywistości wygląda inaczej: nie ma tyle sierści na sobie, nie ma odstających uszu, nie ma wywalonego języka i nie merda ogonem.  Być może  to tylko kamuflaż jest:papieros:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dobranoc Use Your Voice Love GIF by Nora FikseSpokojnej nocy i miłych snów. 

@Heidi muszę przyznać, że masz dobry gust :oklaski::zwyciezca:

Gust gustem, a Ty lepiej powiedz, gdzie ręce trzymałaś  i jakie tabsy łykasz, że tak kolory zmieniasz? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Gust gustem, a Ty lepiej powiedz, gdzie ręce trzymałaś  i jakie tabsy łykasz, że tak kolory zmieniasz? 

Chyba nie posądzasz mnie, że te niebieskie łykam, przecież to dla mężczyzn są, żeby wspomoc co nie co :p

Koloru się po nich nie zmienia chyba????? O.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Heidi napisał:

Ja nie spałam . W głowę zachodziłam:p, bo nie mogę zrozumieć jak mój palec mógł bakterie zainplantować podczas kąpieli, natomiast bialuchne ręczniki kąpielowe są prane razem z psimi od wycierania łap. Mam wrażenie, że jednak z moją głową jednak jest coś nie tak !!! Może rzeczywiście jej nie mam :o. Zaczynam mieć stracha:szok:?

Masz głowę na pewno na swoim miejscu, tylko czasem potrzebuje odpocząć, zrelaksować się :love:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w środowy poranek bez chmur i marudzenia. Tak się zastanawiam czy mój aktywny podopieczny czegoś nie złapał. Wykapal się II poszedl spać.. Nigdy tak nie robi. No zobaczymy jakby co to ja też pewnie Covi 19 mam, ciekawe jakie to się skończy. Idę kawy się napić bo już babci naszykowala i pewnie czeka z utęsknieniem wiadomości z naszej części domu. Dodam że chałupa ma około 700 m2 tylko że rozumie podzielona na 3 części. W jednej babcia i dom.. Czyli gotowanie i tv. W drugiej dziadzius dół ja Góra. Trzecią wynajmuje małżeństwo z dwoma psami. Mam towarzystwo do pogadania i psy do głaskanie. Także wszyscy zadowoleni. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, emma napisał:

Masz głowę na pewno na swoim miejscu, tylko czasem potrzebuje odpocząć, zrelaksować się :love:

Cześć  dzieciaki. @emma:cmok: ja w DE jestem zawsze na urlopie :oklaski:

. Tu mam wszystko czego dobrej pory nie Miałam tj. Czas dla siebie. 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry kochani, miłego dnia życzę , ja od rana pracuję bardzo ciężko...nie wiem jak wy :trele:

Kawusia wydudlana :kawa: już o 6 rano bo spać mi nie dały te " świergole"....za oknem, ale przynajmniej Rudą nakarmiłam i zdążyłam popatrzeć jak się skrada do ptasiego karmnika :szydera:

No to tyle, lecę gulasz robić dalej , aaa no właśnie hi wiecie że u mnie słoneczko świeci ? :oklaski:

 

IMG_1329.JPG

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uf, uf, uf wróciłam że spaceru :oklaski:

Wyciągnąć mojego podopiecznego na spacer to nie lada wyzwanie O.o

Dobrze, że mobilny jest :oklaski:

Szlam z tym rolatorem a podopieczny trzymał się z boku za jedną rączkę, nie moja tylko rolatorowa :)

Czułam się jak na spacerze z moimi dziećmi jedno w wózku a drugie trzymało się wózka :oklaski:

Ośmielam się przyznać sobie nieskromnie :zwyciezca:

Ogólnie to wszystko w porządku i mnie. Nawet się dzisiaj wyspałam, ale duszno jest przeokropnie no i odwiedziny nas dzisiaj czekają O.o. Córka do dziadka przyjedzie ale po mojej przerwie i jak dziadek się wyśpi. Tu muszę rodzinę pochwalić za zrozumienie moich potrzeb :oklaski:

Jak nie będzie padało to się przespaceruje na moim wolnym  ale już bez dziadka :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

Uf, uf, uf wróciłam że spaceru :oklaski:

Wyciągnąć mojego podopiecznego na spacer to nie lada wyzwanie O.o

Dobrze, że mobilny jest :oklaski:

Szlam z tym rolatorem a podopieczny trzymał się z boku za jedną rączkę, nie moja tylko rolatorowa :)

Czułam się jak na spacerze z moimi dziećmi jedno w wózku a drugie trzymało się wózka :oklaski:

Ośmielam się przyznać sobie nieskromnie :zwyciezca:

Ogólnie to wszystko w porządku i mnie. Nawet się dzisiaj wyspałam, ale duszno jest przeokropnie no i odwiedziny nas dzisiaj czekają O.o. Córka do dziadka przyjedzie ale po mojej przerwie i jak dziadek się wyśpi. Tu muszę rodzinę pochwalić za zrozumienie moich potrzeb :oklaski:

Jak nie będzie padało to się przespaceruje na moim wolnym  ale już bez dziadka :)

Ta sport to zdrowie, tylko uważaj co byś za daleko nie zaszła :D :trele:

Medal masz i ode mnie a co :zwyciezca:

Miłego dnia @Niezapominajka 67 :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@❤️Wenusia ❤️ Ty to jak babka czarownica z "Jasia i Małgosi" . Najpierw rudzielca podkarmi, utuczy, a potem na ostatni obiad zaserwuje. Nigdy nic od Ciebie nie zjem choć ptak jestem nie bardzo rudy, ale za to tłusty. Boję się o moje ptasie życie. Już sobie wyobrażam razem z warzywami w jednym garnku temperaturę sprawdzać.

Ychy. W moim przypadku podkarmiaczom mówię: Nie !!! 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, elf napisał:

@Heidi Niepoprawna  optymistko.... Żyj pij snij i pisz bo miło się ciebie czyta. Buziolki glizdeczki.... Ledwo żyje po tym basenie 

Dziękuję za uznanie. Wachluję się często skrzydłami na świeżym powietrzu, więc i wyobraźnia moja jest dotleniona. 

Przy okazji mam pytanie: ile masz nóg i jak długo je myjesz? Jeśli wyjątkowy Elfiku masz tyle co stonoga, to ja do łazienki wchodzę pierwsza:p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

@❤️Wenusia ❤️ Ty to jak babka czarownica z "Jasia i Małgosi" . Najpierw rudzielca podkarmi, utuczy, a potem na ostatni obiad zaserwuje. Nigdy nic od Ciebie nie zjem choć ptak jestem nie bardzo rudy, ale za to tłusty. Boję się o moje ptasie życie. Już sobie wyobrażam razem z warzywami w jednym garnku temperaturę sprawdzać.

Ychy. W moim przypadku podkarmiaczom mówię: Nie !!! 

@Heidi oj tam oj tam pokarmię popaczę i posłucham świergolenia a i przy tym fajne fotki porobię to takie już zbo,,,czenie zawodowe :szydera:, ale jakbyś chciała to jak nie warzywka to glisssdek' mogę ci nałapać  będziesz tłuściejsza do schrupania :haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie że nigdy na Bayerach nie pracowałam  Tak się zastanawiam czy tam inni ludzie są. Zawsze tak jakoś Berlin lub Hannower. Teraz Bremen. Za tydzień będę się byczyc nad ich morzem całe 4dni. Już się doczekać nie mogę. Co prawda 350 km z dziadkami muszę jechać ale zgodnie ich koło 4rano to korki ominiemy 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elf nie wiem bo ja też tam nigdy nie pracowalam. Uważam, że wszędzie są różni ludzie. Tu gdzie pracuje to wydaje mi się, że ludzie są bardziej europejscy i otwarci na świat i inne nacje :)

Raz mi się tylko jakieś odmieńce teafili O.o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, elf napisał:

Wiecie że nigdy na Bayerach nie pracowałam  Tak się zastanawiam czy tam inni ludzie są. Zawsze tak jakoś Berlin lub Hannower. Teraz Bremen. Za tydzień będę się byczyc nad ich morzem całe 4dni. Już się doczekać nie mogę. Co prawda 350 km z dziadkami muszę jechać ale zgodnie ich koło 4rano to korki ominiemy 

Ja byłam na Bajerach. Ludzie "dobrzy" jak wszędzie, jednak dla mnie osobiście szkoda czasu, bo landem gadają. Nie ma szkoły i lekcji niemieckiego. Wracam stamtąd tylko z geldami. Na pewno jest tam uroczo i tj. plus naszych wypraw , że możemy wiele widzieć i porównać, a nawet ukraść jakieś pomysły, przenieść na nasz grunt. Każdy dom i każde miejsce wnosi "coś" nowego do naszego życia. Dobrzy i źli POP także .Wszystkiego warto spróbować. My mamy wiele okazji być w tych miejscach  i jeszcze z korzyścią wyjechać finansową. Ważne jest tylko, żeby nie cenić się za mało. Tu trzeba myśleć tylko o sobie.

Baw się dobrze nad morzem. Poproszę 4 kartony od telewizora muszli. Zamierzam z nich wianki robić ( na głowę też) i inne letnie dekoracje. Z drewnianych opakowań po owocach zrobię łodzie i pomosty dla much na parapetach okien . Będzie pięknie i praktycznie (dla much):oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesolilam dzisiaj szpinak do obiadu :$

Próbowałam go ratować dodając kolejna porcje jeszcze nie przyprawionego. Nie pomoglo :mur:

Dodałam słodkiej śmietany i też nie wiele smak się poprawił. Dalej za slony był O.o

W akcie desperacji dodałam łyżeczkę cukru. Odstawiłam żeby się przegryzł i o dziwo uratowałam ten szpinak od wywalenia i sobie zaoszczędziłam dodatkowej roboty :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Heidi napisał:

Oczywiście to nie koniec plejady gwiazd. Zostało jeszcze parę osób, ale muszą coś miłego o mnie napisać:d, albo mądrego,  albo przybyć i przypomnieć się o swoim istnieniu. 

Została jeszcze @Kleopatra . Tu jest mały szkopuł. Wielbicieli ma wielu: sam Cezar ją uwielbia, potem w sejmie, w senacie boją się i kochają,  i nawet w szpitalu ukłony oddają, a.... i u dentysty też fotel zwalniają. Może nawet w busiarni też :haha:siedzenie lwią skórą okrywają.

Lubi szlajać się po landach, leżeć i wlewać wino w szparę pomiędzy jedynkami :trele:Jeden-z-dziesi_tek-obraz%EF%BF%BDw-Kleop

Jednak dobrze mnie znasz:szydera: nic dodać nic ująć

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...