Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko poranne ptaszęta na forum :cmok:. Kawą :kawa: od @Wenusia się częstuję, od @Funny rogalikiem i jest spoko :oklaski:. Kawa :kawa: podana do stołu inaczej smakuje, niż ta którą się samemu zrobi :d. Ten ostatni wtorek :oklaski::oklaski:, w piątek zjeżdżam na krótki urlopik :trele:. Potem będę po drugiej stronie Menu, teraz patrzę z góry na miejsce w którym będę, a z dołu będę patrzyć na miejsce w którym byłam :haha:. Pogoda z lodowej zrobiła się deszczowa, ale może deszcz zmyje całą sól, którą posypałam dojście do domu, nie będę musiała spłukiwać tego wężem :tak2:. Miłego wtorku wam życzę :cmok:

pobrane (8).jpg

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wenusia napisał:

Hejka @Funny dzięki za rogaliki  ale wyjadlaś calą nutrrrellę" z nich  

Ja też jeszcze leżę w łóżeczku  co do mnie nie podobne miłego życzę

No tak Ty ranny ptaszek, ostatnia stela start z loża 5.30ja znow lubie rano w betach ale do 24,1 to spoko mogę urzędować :oklaski:

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Janeczka1963 napisał:

dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko poranne ptaszęta na forum :cmok:. Kawą :kawa: od @Wenusia się częstuję, od @Funny rogalikiem i jest spoko :oklaski:. Kawa :kawa: podana do stołu inaczej smakuje, niż ta którą się samemu zrobi :d. Ten ostatni wtorek :oklaski::oklaski:, w piątek zjeżdżam na krótki urlopik :trele:. Potem będę po drugiej stronie Menu, teraz patrzę z góry na miejsce w którym będę, a z dołu będę patrzyć na miejsce w którym byłam :haha:. Pogoda z lodowej zrobiła się deszczowa, ale może deszcz zmyje całą sól, którą posypałam dojście do domu, nie będę musiała spłukiwać tego wężem :tak2:. Miłego wtorku wam życzę :cmok:

pobrane (8).jpg

Czesc :całus:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko poranne ptaszęta na forum :cmok:. Kawą :kawa: od @Wenusia się częstuję, od @Funny rogalikiem i jest spoko :oklaski:. Kawa :kawa: podana do stołu inaczej smakuje, niż ta którą się samemu zrobi :d. Ten ostatni wtorek :oklaski::oklaski:, w piątek zjeżdżam na krótki urlopik :trele:. Potem będę po drugiej stronie Menu, teraz patrzę z góry na miejsce w którym będę, a z dołu będę patrzyć na miejsce w którym byłam :haha:. Pogoda z lodowej zrobiła się deszczowa, ale może deszcz zmyje całą sól, którą posypałam dojście do domu, nie będę musiała spłukiwać tego wężem :tak2:. Miłego wtorku wam życzę :cmok:

pobrane (8).jpg

Na prawo patrz na lewo patrz a dołem sól spływa

U mnie też deszczowo, ale i tak na spacer pójdę  

Ja też lubię jak mi kawkę ktoś poda  

Miłego dnia życzę

2 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

@Wenusia leż ile  możesz, skoro nie musisz wstawać tak wcześnie:cmok:

I tak wstaje, kawkę wypije i :papieros:zagryzę a potem leżakuje do 9 ... masakra nie lubię tak

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wenusia napisał:

Na prawo patrz na lewo patrz a dołem sól spływa

U mnie też deszczowo, ale i tak na spacer pójdę  

Ja też lubię jak mi kawkę ktoś poda  

Miłego dnia życzę

I tak wstaje, kawkę wypije i :papieros:zagryzę a potem leżakuje do 9 ... masakra nie lubię tak

Bo Ty jesteś ranny ptaszek :tak2:, nawet bardzo ranny :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Funny napisał:

No tak Ty ranny ptaszek, ostatnia stela start z loża 5.30ja znow lubie rano w betach ale do 24,1 to spoko mogę urzędować :oklaski:

Nom, ja lubię rano wstać ale to chyba przyzwyczajenie  

Jak leżę długo to głowa mnie boli później... Nie wiem tak już mam z tym wstawaniem o świcie, ale za to idę nynki wcześnie, choć tu dopiero ok 21 mogę i to już jest ciężko dla mnie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OFE. Zmiany w emeryturach dla milionów Polaków - Wiadomości (onet.pl)

Pierwotnie miala byc mozliwosc wyboru miedzy przekazaniem kasy do ZUS lub do IKE,a teraz juz nie pozostawiono wyboru,i cala kasa pojdzie na IKE.Kolejny przyklad okradania spoleczenstwa przez rzadzacych,poniewaz od calej przekazanej kwoty budzet(pis) zabierze dla siebie 15% podatku.

Edytowane przez Jurek50
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wenusia napisał:

Hejka @Funny dzięki za rogaliki  ale wyjadlaś calą nutrrrellę" z nich  

Ja też jeszcze leżę w łóżeczku  co do mnie nie podobne miłego życzę

Wygrzebałam małym najcieńszym palcem w którymś zgubiłam pierścionek ☺️proszę o zwrot,jak ktoś połknie to będzie przewalone  

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Funny napisał:

Oczka nie miał uwierać nie będzie i drażnić też nie

bez oczka, znaczy się obrączka :haha: była. 

 

1 godzinę temu, Funny napisał:

O pluszaka podprowadzam, milusi towarzysz doli i niedoli położę głowę na jego brzuszku

ja tam wolę żywego pluszaka w postaci Leona :oklaski:.

 

1 godzinę temu, Funny napisał:

Po ile można dla siebie skasować ? ☺️

a bierz wszystko, co się będziesz rozdrabniać :trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

bez oczka, znaczy się obrączka :haha: była. 

 

ja tam wolę żywego pluszaka w postaci Leona :oklaski:.

 

a bierz wszystko, co się będziesz rozdrabniać :trele:

Dlatego zrobiłam z minimalnej ilości...tylko tyle co na talerzyku. :cool:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, beatrix+ napisał:

Dlatego zrobiłam z minimalnej ilości...tylko tyle co na talerzyku. :cool:

Z najmniejszego palca, bo tym małym dla niepoznaki ten czekoladowy kremik z rogalików wygrzebywałam  i się ześlizgnęła ,nie wiem teraz w którym się znalazła ,bo już zjedzone na najmniejszym  obrączka  ,ale nie ślubna

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funny bo ja z doskoku to nie bardzo rozumiem,  zeżarłaś znaczy biżuterię???

Nie martw się...zawsze kiedyś wyjdzie..xdxd

Koleżanka kiedyś na śledziach stracila zęby..

Wyszły po lykendzie. xd

Wygotowala i zalozyla. :cool:

Zatem wszystko przed Tobą...

 

P.s.

Teraz już przejdzie ci ochota na grzebanie paluchamy..tam u Was lyfelóff nimajo?:p

Globusa dostałam...kawę zapodalam..oby wiosna szybko nadejszła!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Janeczka1963 napisał:

jeden to na zatkanie dziury w zębie O.o:d

A jak ktoś nie ma dziury w zębie ?:dOj @Janeczka1963same zostałtśmy tu jako te samotne białe żagle ,...nie chcą pisać ludzie, może nie mogą z nadmiaru obowiązków ...smutno  może i ja sobie pauzę zrobię ....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, beatrix+ napisał:

@Funny bo ja z doskoku to nie bardzo rozumiem,  zeżarłaś znaczy biżuterię???

Nie martw się...zawsze kiedyś wyjdzie..xdxd

Koleżanka kiedyś na śledziach stracila zęby..

Wyszły po lykendzie. xd

Wygotowala i zalozyla. :cool:

Zatem wszystko przed Tobą...

 

P.s.

Teraz już przejdzie ci ochota na grzebanie paluchamy..tam u Was lyfelóff nimajo?:p

Globusa dostałam...kawę zapodalam..oby wiosna szybko nadejszła!

Oj jak dobrze że się zjawiłeś @beatrix+ nadzieja jest czego to ludzie nie połykają przez nieuwagę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Funny napisał:

A jak ktoś nie ma dziury w zębie ?:dOj @Janeczka1963same zostałtśmy tu jako te samotne białe żagle ,...nie chcą pisać ludzie, może nie mogą z nadmiaru obowiązków ...smutno  może i ja sobie pauzę zrobię ....

Dzień dobry..... Się jeszcze nie skończył. A wtorek to poważny dzień, w końcu leży przed środą . Pobudka rano 5.30 ale nie z wyboru ani rozsądku wtorkowego... PDP się godzinki pokiełbasiły... i do TageKlinikum chciał jechać....:donos: skoro świt... Na kawe nie zebrałem sił po długiej i zaiste trudnej perswazji. Ledwie oko przyzwyczaiło się do ciemności leżać w bardzo wygodnym łożu znów wstał i żądał jedzenia - żądał i trudno nie spełnić oczekiwań. Czyni czasami samoobsługe bez użycia sztućców. Fajnie. Ale to pewnie znacie : Wy dziewczeta tutaj zaprawione w bojach rozmaitych.

Tak więc kawa popołudniowa !!!

I pozdrawiam serdecznie w kolejności alfabetycznej @beatrix+ @Funny @Janeczka1963 @Jurek50 @Wenusia  do kawy zapraszam :dyskusja: 

Nie wiem czy po rozkosznie wyglądających faworkach coś zostało ? 

Jeśli nie, to moja strata. Bynajmniej .... Nie bedę się męczył z szukaniem czy z rogalika czy z faworka 

music video ring GIF by Jennifer Lopez

Mam nutelle, to się jakoś zadowolę 

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...