Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Heidi napisał:

Uwaga ćwiczę:

hał hał !!! Wrrrrrr.....

Miau , miauuuuu....Łeee.....

Mam już dziś  ochotę komuś spodnie oberwać, po plecach pazurami ślady Brusa Lee zrobić

Proszę, daruj mi życie :smutek:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 11.06.2020 at 12:33, elf napisał:

.... No właśnie. Tutaj nic tylko dobre rady się pojawiają.  Kris to  się chyba na Was obraził.... Bo ja to grzecznie go Przeprosilam i napisał że się nie gniewa. Ale teraz wasza kolej ugiąć kolana... Jak nie do uleglosci.. To może do dominacji

Po pierwsze @kris na nikogo się nie obraził i nie zamierza. Z @elf zostało załatwione i nie ma już tematu!

@Heidi "kark i kolana mam wyjątkowo sztywne.  Kiedyś kij  połknęłam i tak mi już zostało do  dziś."

Współczuję @Heidi jej przypadłości fizycznej, ale nieraz warto przyklęknąć i schylić głowę by potem długo ją nosić uniesioną! I nieraz warto zrobić 2 kroki do tyłu, żeby zrobić 5 do przodu.

Każdy wybiera co mu najbardziej odpowiada i dyskusja o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętem Wielkanocy jest bez sensu. Macie na tym forum listę osób które zmuszone zostały do opuszczenia tego forum, z wpisów wynika kto zrezygnował sam. Widzicie kto się nie pojawia od dłuższego czasu. Wnioski wyciągnijcie... Mnie w sumie to trzyma tu Stelomierz. Nie chce mi się liczyć dni do końca...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Spuszczam się :szydera: niżej niż jestem. Masz juz przy awatarze:czytaj:

Gdzie? 

Nie spuszczaj się zbyt nisko bo możesz w Szwajcaria wylądować :szydera:

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Heidi czy Ty przypadkiem, puszki Pandory "dzisiaj nie otworzyłaś? :zwyciezca:

A żebyś chciała wiedzieć, że puszka Pandory do tego wszystkiego doszła !!!

Z gospodarności wrzuciłam wszystkie owoce jakie tu miały zostać do blendera, dodałam imbir i wyszła pioruńsko ostra papka. Nie dodam już ani mleka, ani śmietnaki, ani wody, bo  utopiłabym sie w tym chyba już po sam po dudkowy czubek.

Teraz zbieram żniwo goracych wiatrów. Rozglądam się czy aby ktoś za mną nie stoi :$. Meble stoją, lampy stoją, dywany nie powyrywane spod listew. Mam nadzieję  , że do jutra mi ten stan przejdzie. Chyba jeszcze pójdę sparzyć miętówkę, albo koperkową . Ratunku. Jakem stara, taka nadęta pod każdym względem:mur:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, kris napisał:

Współczuję @Heidi jej przypadłości fizycznej, ale nieraz warto przyklęknąć i schylić głowę by potem długo ją nosić uniesioną! I nieraz warto zrobić 2 kroki do tyłu, żeby zrobić 5 do przodu.

Tu zgadzam się z Tobą. Proszę , nie bądź już taki poważny. To tylko żarty. Wiadomo, że życiowe scenariusze trzeba czasem akceptować i dokonywać wyborów na tyle, żeby iść tylko do przodu i z podniesioną głową. 

Tak sobie myślę Musisz być dobrym tancerzem.

2 kroki w tył, 5 do przodu i obrót z wygibasem:). Nie wszyscy umarliśmy, ale wielu opiekunów tu bywających mamy nadal w pamięci. Życie toczy się dalej, żałoby  po opiekunach na OR nie nosimy, bo oni nadal żyją.

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...