Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jeszcze do łóżka nie wskoczyłam to się pochwalę, że w niedzielę do Niemiec się wybieram :hura:

Jutro rano fryzjera muszę zaliczyć i może przy okazji i stylistkę od paznokci. Trza się jakoś pokazać., Nowa "tam będę więc muszę jakieś wrażenie zrobić, najlepiej jakby to wrażenie było dobre :d

Zdradzę tylko, że podopiecznego będę tym razem miała, a jadę tam gdzie zawsze :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niezapominajka 67 no to. Nowa czy tam gdzie zawsze?. Ja lubię dziadków nie obchodzi ich kuchnia. Chodź teraz mam parę i babcia też się do obiadów nie wtrąca. Za to zawsze nam śniadanko przygotowuje... Świeża kawa i filiżanki są już na stole jak przychodzę z podopiecznym. Żyć nie umierać. W jakie rejony uderzasz? 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, elf napisał:

@Niezapominajka 67 no to. Nowa czy tam gdzie zawsze?. Ja lubię dziadków nie obchodzi ich kuchnia. Chodź teraz mam parę i babcia też się do obiadów nie wtrąca. Za to zawsze nam śniadanko przygotowuje... Świeża kawa i filiżanki są już na stole jak przychodzę z podopiecznym. Żyć nie umierać. W jakie rejony uderzasz? 

Nowa bo miejsce nowe i będę tam pierwsza znaczy się nikogo tam teraz nie ma ale rejon wciąż ten sam :)

Jak opisałaś swoje obecne miejsce to tak jakbym czytała o babci, która mi skarpetki zrobiła na drutach :oklaski:i jej mężu. Zmiennika też tam miałam :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,  Jeju @emma jest z nami. Hurrrrrrraaaaa......

Chyba przy piątku chce chleb z nami piec. Drożdże już z cukrem wymieszane, zaczyn buzuje. Teraz tylko potrzeba nam kogoś z dużym biustem, żeby rozmach odpowiedni był do wyrabiania gniota. Bochen  dość duży trzeba przygotować. Mało nas tu już nie jest:oklaski:. Przy stole już co niektórzy siedzą :dyskusja:, i łyżkami o stół walą: kuchnia...., kuchnia.... jeść nam się chce, żołądek piszczy, człowiek się niszczy, kuchnia....., kuchnia..... jeść nam się chce!!!! . Wstawiłam już fortepian i grajka :pianino:, żeby to towarzystwo zagłuszyć , ale za późno, bo Polizeiauta na sygnale przed domem już stoją:donos: . Czy ktoś sobie życzy kto nie zdążł do tej pory do nas dobić, żeby policjantów podesłać z kajdankami , bo w jednej celi siedzieć z Wami byłoby całkiem miło.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzień dobry. Witam serdecznie w piątek. Podobno dzisiaj się weekend zaczyna??? :oklaski:pee wee herman bicycle GIFWiecie cos na ten temat???? :oklaski:

Miłego i udanego dnia :)

Fantastyczny rower. Taką sztukę to na pewno też ubezpieczyłabym. Okaz Pani, no... okaz piękny.

I z tym głupkiem na rowerze w zarąbistych butach można byłoby na koniec świata pojechać:d. Ciekawe czy kartę kredytową ma z dużym limitem? Przydałby się na spanie w luksusowych hotelach w międzyczasie.

A... chcę pochwalić się, że zamówiam fantastyczne odblaski z iluminacją w szprychy rowerowe, tak , żeby mnie nikt na drodze wieczorową porą nie przejechał. Łatwe w instalacji, maluśkie. Warto mieć na wyposażeniu walizki. Tylko błagam nikomu nie mówcie, że takie "coś" bedę mieć zawsze w kufrze, bo znowu mi kufer zginie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

Fantastyczny rower. Taką sztukę to na pewno też ubezpieczyłabym. Okaz Pani, no... okaz piękny.

I z tym głupkiem na rowerze w zarąbistych butach można byłoby na koniec świata pojechać:d. Ciekawe czy kartę kredytową ma z dużym limitem? Przydałby się na spanie w luksusowych hotelach w międzyczasie.

A... chcę pochwalić się, że zamówiam fantastyczne odblaski z iluminacją w szprychy rowerowe, tak , żeby mnie nikt na drodze wieczorową porą nie przejechał. Łatwe w instalacji, maluśkie. Warto mieć na wyposażeniu walizki. Tylko błagam nikomu nie mówcie, że takie "coś" bedę mieć zawsze w kufrze, bo znowu mi kufer zginie

Fantastyczny a co??? Takiego roweru to można pozazdrościć i kupić sobie taki sam, tylko z tym gościem to może być problem :). Właściwie nie z nim ale z tą kartą kredytową do opłacania różnych dodatkowych atrakcji. Jazda na rowerze to nie wszystko, trzeba jeszcze mieć co jeść i gdzie spać :d

Myślę, że ten gosc na rowerze  kartę kredytową ma przyklejona pod podeszwa bo wszystkie drzwi się przed nim otwierają jak tylko stanie u progu :oklaski:

O rower się nie martw, oczywiście jak go już kupisz i światełka zamontujesz, tylko uważaj na piórka nie pchaj ich między szprychy bo to może się boleśnie skończyć O.o

Nie bój się blask tych światełek odstraszy wszystkich okolicznych brunetów, zwłaszcza wieczorowa pora i nikt Cię nie przejedzie. Samolot żaden Cię też nie przeleci :d

Z Tobą to można i na rowerze jeździć i  rowery kraść :love:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Samolot żaden Cię też nie przeleci

O... jest i drugi dziwak:oklaski:.

Zmartwiłam się tym  brakiem"przelecenia" najbardziej. 

Teraz to rozpaliłaś mnie do czerwoności:$. Nie lubię jak mi się coś ogranicza:mur:

Teraz mam okropne parcie na samolot, tylko gdzie ja odpowiednią futrynę znajdę , bo to pewnie będzie szybkie wznoszenie i spadanie: do sufitu i ryps na glebę:papieros:. Żadne  tu opierzenie nie wystarczy, popo i plecy będą śliwkowe. Oby mnie potem ktoś na konfiturę nie przerobił i w słoik nie zamknął :czytaj:.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kleopatra napisał:

Nie wiedziałam że przerwa może tak zmęczyć:szydera:

IMG_20200612_132330506.jpg

Do tych lodów :kawa: dorzucę. Zapraszam wszystkich :oklaski::d

Muszę się pochwalić bo jest czym :oklaski:

Jak wracałam od fryzjera to jakiś kierowca na mnie zatrąbił :$

Od dekady mi się to nie zdarzyło:hura:

Nie wiem tylko dlaczego jak mnie minął to wcisnął chyba gaz do dechy O.o

Z tyłu liceum z przodu muzeum :haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Do tych lodów :kawa: dorzucę. Zapraszam wszystkich :oklaski::d

Muszę się pochwalić bo jest czym :oklaski:

Jak wracałam od fryzjera to jakiś kierowca na mnie zatrąbił :$

Od dekady mi się to nie zdarzyło:hura:

Nie wiem tylko dlaczego jak mnie minął to wcisnął chyba gaz do dechy O.o

Z tyłu liceum z przodu muzeum :haha:

Hi, hi. On chciał Tobie dać znać, że spódniczkę masz zahaczoną w majtkach:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Hi, hi. On chciał Tobie dać znać, że spódniczkę masz zahaczoną w majtkach:szydera:

Ty to zawsze potrafisz mnie pocieszyć O.o

Dobre i to bo już myślałam, że mnie z kimś pomylił :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

Faceta na rowerze spotkała........ :oklaski:

sprwadza zasobność linii kredytowej. Potem jej pauza się skończy i mi go odda:oklaski:na własność . Będę spłacać jego kredyt po konsumpcji tego szalonego deseru:mur:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

sprwadza zasobność linii kredytowej. Potem jej pauza się skończy i mi go odda:oklaski:na własność . Będę spłacać jego kredyt po konsumpcji tego szalonego deseru:mur:

Zawsze twierdziłam, że dobra z niej koleżanka. Potrafi się dzielić nie tylko lodami :oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...