Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzień dobry. Witam Wszystkich serdecznie :hura:

Za oknem wiosna panie Sierżancie :hura:

Wczoraj połaziłam po ogrodzie i poczułam się jakby był luty albo początek marca :oklaski:

Wstąpiła we mnie nadzieja, że wiosna zawita do nas jak co roku i żadna pandemii nie może tego zmienić :oklaski:

Przyroda rządzi się swoimi prawami, a człowiek nie może

Uroczej soboty spędzonej w miłym towarzystwie Wam życzę i zapraszam na :kawa: i :dyskusja:

Good Morning Baby GIF

U mnie też piękne słońce dziś będę miała wymianę łóżka bo w starym rama pękła z jednej strony ja niewinna ,stare łóżko defekt miało Te kilo więcej co mi się przytyło w piętach na pewno tego pęknięcia nie spowodowało. Stare i już 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Funny napisał:

U mnie też piękne słońce dziś będę miała wymianę łóżka bo w starym rama pękła z jednej strony ja niewinna ,stare łóżko defekt miało Te kilo więcej co mi się przytyło w piętach na pewno tego pęknięcia nie spowodowało. Stare i już 

Wiercipięta :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry wszystkim:d. Nie zapomniałam o Was ale u mnie dużo się dzieje , oczywiście pozytywnego, więc jak zwykle ktoś popsuł czas i ten ucieka nieubłaganie. Teraz już powoli zbliżamy się do Świąt, wprawdzie że względu na obostrzenia w najbliższym gronie, ale cóż tak trzeba. Zaraz po Nowym Roku przywitam się z nowym zleceniem:) ,mam nadzieję że nie będzie przedłużonej kwarantanny w Pl.A to z tego powodu że zlecenie tylko na miesiąc, później po powrocie zdecydowałam się na szczepienie przeciwko covid. Jako że Służba Zdrowia jestem już na liście. 

Zycze Wam wszystkiego co Najlepsze i Najpiękniejsze. I milego Wochenende:hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kleopatra napisał:

Dzień Dobry wszystkim:d. Nie zapomniałam o Was ale u mnie dużo się dzieje , oczywiście pozytywnego, więc jak zwykle ktoś popsuł czas i ten ucieka nieubłaganie. Teraz już powoli zbliżamy się do Świąt, wprawdzie że względu na obostrzenia w najbliższym gronie, ale cóż tak trzeba. Zaraz po Nowym Roku przywitam się z nowym zleceniem:) ,mam nadzieję że nie będzie przedłużonej kwarantanny w Pl.A to z tego powodu że zlecenie tylko na miesiąc, później po powrocie zdecydowałam się na szczepienie przeciwko covid. Jako że Służba Zdrowia jestem już na liście. 

Zycze Wam wszystkiego co Najlepsze i Najpiękniejsze. I milego Wochenende:hura:

Super, że o nas pamiętasz :hura:

Powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach :cmok:

Może jak będziesz w pracy to trochę więcej czasu na pisanie znajdziesz :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

U mnie mgła taka, że domu od sąsiada nie widać O.o

Zimno, mokro, mglisto brrrrry O.o

Proponuję :kawa:. Co Wy na to? :d

U mnie cały dzień słonko więc i spacer był z pdp. Dziś ja go pchałam Gadałam dziś z właścicielem Helgi i Kunegundy obie są w ciąży Pozwolił mi wejść ta swój teren i se Helgę poklepałam po zadzie

IMG_20201219_155159498~2.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Funny napisał:

U mnie cały dzień słonko więc i spacer był z pdp. Dziś ja go pchałam Gadałam dziś z właścicielem Helgi i Kunegundy obie są w ciąży Pozwolił mi wejść ta swój teren i se Helgę poklepałam po zadzie

IMG_20201219_155159498~2.jpg

Jakie śliczne te niemieckie krasule,a imiona jakie ładne mają. Jak byłam mała to miałam taką bajeczkę, Czarodziejski młyn "i była tam krowa Kunegunda. Może właściciel tych krówek też ta bajkę czytał

Jak w zadek ja klepnęłas to powiedziałaś, Nastap się "? :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Jakie śliczne te niemieckie krasule,a imiona jakie ładne mają. Jak byłam mała to miałam taką bajeczkę, Czarodziejski młyn "i była tam krowa Kunegunda. Może właściciel tych krówek też ta bajkę czytał

Jak w zadek ja klepnęłas to powiedziałaś, Nastap się "? :haha:

Lepiej tak niech nie nastąpi bo bym stopy do poniedziałku z gleby nie wyciągnęła

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Jakie śliczne te niemieckie krasule,a imiona jakie ładne mają. Jak byłam mała to miałam taką bajeczkę, Czarodziejski młyn "i była tam krowa Kunegunda. Może właściciel tych krówek też ta bajkę czytał

Jak w zadek ja klepnęłas to powiedziałaś, Nastap się "? :haha:

@Niezapominajka 67to ja je tak nazwałam właściciel nic nie wie o tym i lepiej niech tak zostanie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Funny napisał:

Lody raczej kawę niekoniecznie ,raz dałam dziadkowi lody z bitą śmietaną ,kichnął nie zdążyłam ,robotę miałam i płakałam ze śmiechu

Ja lubię takie wynalazki, często kupuje ta śmietanę w sprayu, adwokatowa najbardziej lubię. 

Jeszcze nie kichlam do tej kawy że śmietana, ale jak kichnę to przestanę eksperymentować  :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Jakie śliczne te niemieckie krasule,a imiona jakie ładne mają. Jak byłam mała to miałam taką bajeczkę, Czarodziejski młyn "i była tam krowa Kunegunda. Może właściciel tych krówek też ta bajkę czytał

Jak w zadek ja klepnęłas to powiedziałaś, Nastap się "? :haha:

Dzień dobry - albo dobry wieczór

te imiona to @Funny sama chyba nadała

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj w PL jest mi mało czasu na cokolwiek ... zapycham we wszystkie zaległe prace ... i pomoce wszem i wobec najbliższych... czasu na kawe nawet nie mam :dyskusja:

mnie mówiąc już o jakiś pogaduchach . 
Agentura ofert nie składa ... a chciałem na początku stycznia jechać ... szukam  coś z polecenia innych (tudziesz tez od Was ).. .. w innych agencjach (moja niby dobra ale się ociąga ), a weryfikacja kontaktowa trochę trwa wiec mało czasu...

jak dobrze pójdzie to jutro na kawe zdążę sie przywitać .... jak nie zaśpię

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, waldiroom napisał:

Tutaj w PL jest mi mało czasu na cokolwiek ... zapycham we wszystkie zaległe prace ... i pomoce wszem i wobec najbliższych... czasu na kawe nawet nie mam :dyskusja:

mnie mówiąc już o jakiś pogaduchach . 
Agentura ofert nie składa ... a chciałem na początku stycznia jechać ... szukam  coś z polecenia innych (tudziesz tez od Was ).. .. w innych agencjach (moja niby dobra ale się ociąga ), a weryfikacja kontaktowa trochę trwa wiec mało czasu...

jak dobrze pójdzie to jutro na kawe zdążę sie przywitać .... jak nie zaśpię

Ogłoszeń dla facetów wiele wpadlo mi w oczy ,szukaj na tablicy dobri weczerpo czesku miało być 

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...