Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, elf napisał:

@Funny no nie do końca wojsko robiło mi drugi test na covid. Bo pierwszemu sanapid nie uwierzył że względu na to że dobrze się czułam (apropo ten pierwszy robiłam by wyjechać ). Także wojsko też uczestniczyło w moim Ukoronowaniu.... 

no no teraz tak się mówi  

Ale to było tak : za mundurem panny sznurem  

Zdrówka życzę @elf

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Patrycja781 napisał:

Powiem wam że dzionek mija całkiem znośnie.Podopieczna "przegoniła"mnie na cmentarz(ona na elektryku ja pieszo)bo to urodziny męża,ale było warto.Ruch to zdrowie(po 14 godzinach dupienia w aucie)a i widoki niezłe

Oj już dojechałaś  

No ale jak to 14 godzin na elektryku :kopara: to musiało nieźle Cię wytrząść :haha:

Ale całe szczęście, że jesteś zadowolona

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 1.12.2020 at 06:13, Niezapominajka 67 napisał:

Dzień dobry. Ja przy :kawa: już siedzę :d

Rodzina mi spać nie dała, a właściwie to mój piesek bo on musi wszystkich wyprawić z domu szczekaniem i gonieniem po schodach w tą i spowrotem O.o

Coś dzisiaj ciężko mi było wszystkie kosteczki pozbierać do kupy. Nie wiem czy to jakieś bóle reumatyczne związane z pogoda  czy pamiątka po ostatnim zleceniu. Mam nadzieję, że powoli wszystko wróci do normy. 

Za oknem ciemno więc stan pogodowy ciężko określić ale po śniegu już nawet śladu nie ma, i o ile się nie mylę to coś mokrego pada. Nieciekawie. 

Spokojnego dnia Wszystkim życzę :cmok:Good Morning Hello GIF by echilibrultau

Oj z takiego kubeczka chętnie się napiję, tylko teraz nie wiem czy kawy czy herbaty

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godzin temu, Funny napisał:

Dzień dobry  

@Niezapominajka 67kubek w zimowej scenerii postawiła a ja jeszcze w jesiennej bo u nas śniegu jeszcze wcale.... nawet płateczka .Miłego ,spokojnego dnia rodacy

depositphotos_129774992-stock-photo-autumn-leaves-hot-cup-of.jpg

Pięknie wyeksponowana kawunia chcem chcem jej

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, waldiroom napisał:

Tak... Teraz widzę  

Zmęczenie - faktycznie mnie odcielo. Nie dość że barbarzyńsko wcześnie wstałem... To kierowca jak nowicjusz szarpał ... Hamował gwałtownie nawet pas zmieniał że się po busie latało ... Zero snu w drodze...

wieczorem zajrzałem ... bo jak tu żyć bez „radzi” 

poranna kawa - expresso ze spienionym mlekiem

mniam mniam : wysyłam Wam troszeczkę z pozdrowieniami

@Funny

@beatrix+ podzielam opinie o maseczkach w zimie chronią usta nos ... do sklepu mam wersje light

coff GIF( siateczka ) 

Noo jesteś jesteś wreszcie , ooo i kawka pyszna tyż  

To mówisz że doopkę Ci wytrzęsło ja nie wiem ci ci kierowcy biorą, że tak po szosie szaleją  

Ale ważne że cały i zdrowy, odeśpisz tą jazdę w ciągu najbliższych dni tudzież tygodni :haha::hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.. Witam Wszystkich serdecznie w ten  grudniowy, cudowny i mrozny poranek. Za oknem musi być minusowa temperatura bo wszystkie roslinki mróz pomalował na biało. :d

Spokojnego dnia dla wszystkich :cmok:Christmas Winter GIF by Eva Cremers

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzień dobry.. Witam Wszystkich serdecznie w ten  grudniowy, cudowny i mrozny poranek. Za oknem musi być minusowa temperatura bo wszystkie roslinki mróz pomalował na biało. :d

Spokojnego dnia dla wszystkich :cmok:Christmas Winter GIF by Eva Cremers

Dobre ćwiczenie na pośladki

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Funny napisał:

Nie zastanawiam się bo jedno pytanie zrodzi następne i następne ....to trudne z rana

Ja ciągle mam nadzieję, że wraz z Nowym Rokiem wróca stare dobre czasy :oklaski:

Denerwuje mnie już to całe zamieszanie na skalę światową :(

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wenusia napisał:

Dzień dobry, dzień dobry wstawać śpiochy szkoda dnia :hura:

Nie było mnie wczoraj cały dzień a wy 3 strony nasmarowaliście :dobrze: i weź to teraz nadrabiaj człeku :szydera:

Miłego dnia i pysznej kawusi :kawa: dla was kochani :cmok:

IMG-20200715-WA0000.jpg

Doczłapałam do Twojej kawy @Wenusia chętnie podbiorę zanim swojej nie ,,spłodzę"Dzięki

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Funny czy Ty już cos spłodziłas? :haha:

Długo to jakoś trwa :)

Zupę zrobiłam z klopsikami i fasolką sama ją zrobiłam dziadek drugi talerz je, no ma szczęście, bo wczoraj tylko pogrzebał jak kura na grzędzie zastanawiałam się czy robaków szuka

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Patrycja781 napisał:

@Wenusia 14 godzin minibusem.A mówiąc elektryk mam na myśli wózek elektryczny którym porusza się PDP

W tymi elektrykami to różnie bywa raz mi babka uciekła chciała lepsze miejsce knajpce przy stoliku w knajpie zająć   

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Funny napisał:

W tymi elektrykami to różnie bywa raz mi babka uciekła

Dobre to jest bo pchać nie trzeba, ale za to trzeba bardziej uważać. Ja na zakrętach albo jak gorka stroma to na 2 pokonywałam. Za to pod górkę i na prostej na 4 biegu :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dobre to jest bo pchać nie trzeba, ale za to trzeba bardziej uważać. Ja na zakrętach albo jak gorka stroma to na 2 pokonywałam. Za to pod górkę i na prostej na 4 biegu :d

Uczyła mnie koleżanka ,sama siedziała a ja jechałam musiałabyś to widzieć

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...