Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Do pracy na świeżym powietrzu zawsze się chętni znajdą.:oklaski:

Toć to sama przyjemnośc O.o

Dzien dobry w piękny, słoneczny, listopadowy dzień.Jak @Funnyzainicjowała muzyczna niedzielę to ja sobie też podśpiewuje  "Jeszcze będziesz dość tych niedziel miała...... Mnie zostały jeszcze tylko 2 :oklaski:

Wiadomości z frontu walki są pomyślne. Po wczorajszym rosole mój podopieczny odzyskał na tyle sil, że w nocy zrobił z łóżka pilota (chyba tak się to nazywało na koloniach i obozach) :haha:

Dzisiaj zażyczył sobie normalne śniadanie. :oklaski:i nawet je zjadł i popił kawa :dobrze:

Może zacznę leczyć rosolem

 

Bo jak rosół to tylko polski:haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wenusia napisał:

Bry bry no i gdzie ta kawa jest hę?

Ja mam taki malutki ( Tamron 18-400mm F/3.5-6.3), choć nie ukrywam że chcę dojść do 600 , bo lubię duże

Wstawać szkoda dnia :hura:

Uhmmmm :)To rozumiem, że chcesz podglądać te płochliwe . No najdłuższy mam 70-300 też Tamrona

ale jesli w torbie się zmieści to sobie tez zafunduję .. 600-kę , kiedyś bo droga okrutnie. Tylko że w góry to taszczyć to jakaś masakra. Dlatego ograniczam się do Sigmy i tamrona 

ai bird chilling GIF by Head Like an Orange

Jako że to wątek kawowy to juz zacieram ślady po obiektywach....

Kawa podana starbucks GIF

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, beatrix+ napisał:

YZ tych porannych postów wnioskuję,  że @waldiroomma malutkiego A @Wenusiaduże...A może odwrotnie,  o wschodzie słońca i to w niedzielę,  mało widzę..

No ,  dobra. Foch zawieszony. 

Serniczek...o odpowiedniej wilgotności..taki,  jak lubisz ..:p

A ponieważ ze mnie odwrotowiec  i NIE trzymam się przepisów  , tylko coś wymyślę...wkroiłam drobno kaki. Żeby było slodsze. 

Dla mnie bomba! 

MIŁEGO!

received_225596752318559.jpeg

No z tymi rozmiarami to bywa różnie ... kolorowo i podłużnie, Najważniejsze jest dobre zgranie.

A na marginesie ciasta, które ma te "kaki". Co to są te "kaki"?  Bo skoro słodkie to ja chcem:oklaski:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kleopatra tylko, że dziadek albo o tym nie wiedział albo zyjac na tym świecie już 95 lat nie znał podstawowej zasady współżycia społecznego.mowiacej o tym, że człowiek powinien starać  się ze wszystkimi żyć w zgodzie i dażyć każdego szacunkiem takim jak sam by chciał  otrzymywać od  innych, bo nigdy nie wiadomo czego i od kogo będziemy potrzebowali. Zazwyczaj pomoc i wsparcie przychodzi z najmniej oczekiwanej strony :)

To co go spotkało to tzw chichot losu :haha:

Powiedział mi w któryś dzień, że nie będzie jadł polskiego jedzenia :(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Cześć i  czołem niedzielnie :cześć2:.

Cieszę się,  że tu już na rondzie ludzie się kręcą . O... nawet  mnie  @Funny drogę zajechała nieprawidłowo . Mandacik  chcemy?  He:d

Dzień Dobry bry bry .... Ojoj - Ja też czasem szybką jazdę lubię, więc na "szeryfa" musze mieć baczenie czy za jakimiś krzakami nie czyha xd

policja w krzakach.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, waldiroom napisał:

No z tymi rozmiarami to bywa różnie ... kolorowo i podłużnie, Najważniejsze jest dobre zgranie.

A na marginesie ciasta, które ma te "kaki". Co to są te "kaki"?  Bo skoro słodkie to ja chcem:oklaski:

@waldiroom 'kaki" Poprawiają witalność :haha:po tym będziesz się czuł jak młody Byczek

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Wenusia napisał:

Tyle się naszrajbałam i znikło mi wszystko :o

Tak więc krótko... 

Nie lubię cudów i dzikich węży typu ulepszaczy, chyba że ktoś wykorzystuje je w celach zarobkowych typu kalendarze, foto tapety  i takie tam cuda na kiju  

Ja jestem foto-amatorką , a fotografia to moje hobby,

mi wystarczy również lustrzanka i trochę wyobraźni, bo to w końcu my patrzymy przez wizjer

Fakt mam lufkę troszkę większą niż standartowe, ale tylko po to by nie zmieniać ciągle obiektywu w extremalnych warunkach po prostu jestem wygodna

Dobra kończę bo nas wyniosą z kawowego' do przedsionka  

A w temacie, do zobaczenia na jutrzejszej pysznej kawusi :kawa::cześć:

Myślę, że nikt was nie wyniesie do przedsionka :haha:

Mam prośbę, żeby dodawać te śliczne zdjatka też w temacie fotograficzny, szkoda by było, żeby gdzieś zagubiły się przy kawie. Piękne są i lubię na nie popatrzeć, pewnie nie tylko ja :)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, waldiroom napisał:

Uhmmmm :)To rozumiem, że chcesz podglądać te płochliwe . No najdłuższy mam 70-300 też Tamrona

ale jesli w torbie się zmieści to sobie tez zafunduję .. 600-kę , kiedyś bo droga okrutnie. Tylko że w góry to taszczyć to jakaś masakra. Dlatego ograniczam się do Sigmy i tamrona 

ai bird chilling GIF by Head Like an Orange

Jako że to wątek kawowy to juz zacieram ślady po obiektywach....

Kawa podana starbucks GIF

Kawa wyśmienita, dziękuję :cmok:

Tak tak, podglądać lubię, czasem to trochę trwa jak coś złapie się poczciwego w kadr np. Jakiegoś ptaszka

FB_IMG_1606036566488.thumb.jpg.b3967b5be90e8f587df618577a2c8374.jpg

Jest co dźwigać, ale warto

 

FB_IMG_1606036540316.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

Myślę, że nikt was nie wyniesie do przedsionka :haha:

Mam prośbę, żeby dodawać te śliczne zdjatka też w temacie fotograficzny, szkoda by było, żeby gdzieś zagubiły się przy kawie. Piękne są i lubię na nie popatrzeć, pewnie nie tylko ja :)

Jest taki osobny fotograficzny  wątek przecież :oklaski: . I też  wątek hobby opiekunek . Fajnie, że ktoś  ma zamiłowania. Ja nie jestem  fotograficzną  specjalistką,  ale jak się tu trochę obczytam, to kto wie .... Co ja jeszcze życiu będę robić?  Lubię rozwój osobisty,  a kontakt z właściwymi osobami wiele wnosi do naszego życia.  Należy tylko wypowiedzieć zaklęcie misia  Puchatka: "żeby  mi się tak chciało  chcieć, jak mi się nie chce"

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wenusia napisał:

@waldiroom 'kaki" Poprawiają witalność :haha:po tym będziesz się czuł jak młody Byczek

@waldiroom nie słuchaj  jej. Ona pomyliła  się  w pisowni.  Khaki to kolor zielonych spodni.  Głupio byłoby  zjeść spodnie razem z sernikiem i jeszcze popić je kawą :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wenusia napisał:

Kawa wyśmienita, dziękuję :cmok:

Tak tak, podglądać lubię, czasem to trochę trwa jak coś złapie się poczciwego w kadr np. Jakiegoś ptaszka

FB_IMG_1606036566488.thumb.jpg.b3967b5be90e8f587df618577a2c8374.jpg

Jest co dźwigać, ale warto

 

FB_IMG_1606036540316.jpg

Pięknie,  pięknie ..... , ale  mnie  jeszcze w kadrze nikomu nie udało się złapać., nawet obiektywem z lancą.  

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

@waldiroom nie słuchaj  jej. Ona pomyliła  się  w pisowni.  Khaki to kolor zielonych spodni.  Głupio byłoby  zjeść spodnie razem z sernikiem i jeszcze popić je kawą :szydera:

Nie wierzę żeby @beatrix+gacie wkroiła jeszcze Henryczka na dodatek

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wenusia napisał:

Kawa wyśmienita, dziękuję :cmok:

Tak tak, podglądać lubię, czasem to trochę trwa jak coś złapie się poczciwego w kadr np. Jakiegoś ptaszka

FB_IMG_1606036566488.thumb.jpg.b3967b5be90e8f587df618577a2c8374.jpg

Jest co dźwigać, ale warto

 

FB_IMG_1606036540316.jpg

może faktycznie wrzuć je do topika fotograficznego, jak sugeruje Niezapominajka ... są świetne:zwyciezca: i szkoda by uciekły gdzieś w zapomnienie

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heidi napisał:

Jest taki osobny fotograficzny  wątek przecież :oklaski: . I też  wątek hobby opiekunek . Fajnie, że ktoś  ma zamiłowania. Ja nie jestem  fotograficzną  specjalistką,  ale jak się tu trochę obczytam, to kto wie .... Co ja jeszcze życiu będę robić?  Lubię rozwój osobisty,  a kontakt z właściwymi osobami wiele wnosi do naszego życia.  Należy tylko wypowiedzieć zaklęcie misia  Puchatka: "żeby  mi się tak chciało  chcieć, jak mi się nie chce"

 

A..... Niedalej jak wczoraj cytowałem ten misiowy świetny tekst  mojej żonie - bo ona leniwie w łóżku, w koncu dzień wolny ... a ja na baczność od rana przy pdp:mur:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, waldiroom napisał:

A..... Niedalej jak wczoraj cytowałem ten misiowy świetny tekst  mojej żonie - bo ona leniwie w łóżku, w koncu dzień wolny ... a ja na baczność od rana przy pdp:mur:

Jak miała  biedula zareagować,  kiedy w słuchawce usłyszała tembr głosu, na który reaguje w oka mgnieniu i serca bicia?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...