Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wchodząc już w żaden wątek ,chce napisać że nie napisałam na tym forum nigdy żadnych informacji od nikogo .Pisze tyko o tym co jest wszystkim doskonale wiadomo tzn co zostało napisane tu na forum.Wszystko inne to tylko czyjeś wymysły. To tyle. Zmykam .Życzę miłego wieczoru.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kleopatra napisał:

Nie wchodząc już w żaden wątek ,chce napisać że nie napisałam na tym forum nigdy żadnych informacji od nikogo .Pisze tyko o tym co jest wszystkim doskonale wiadomo tzn co zostało napisane tu na forum.Wszystko inne to tylko czyjeś wymysły. To tyle. Zmykam .Życzę miłego wieczoru.

Udanego popołudnia i wieczoru :cmok:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, waldiroom napisał:

Polecam wywiad Łukasza z wyjątkowa dziewczyna, która pięknie mówi o człowieku i samoakceptacji ... o naszych - i rodziców i szkoły i ... Polaków  błędach... Ewelina mówi ze każdy z nas jest wyjątkowy  

polecam wysłuchajcie  jej do końca 

 

Wspaniały wywiaddzięki @waldiroom

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wenusia napisał:

Oj tak , ja też im współczuję, ale kiedy nie muszą to nie wychodzą  

Mnie natomiast spotkała na Szrenicy -47 piźgało' jak na Uralu, ale wrażenia nie do opisania, np jak już aparat nie chciał robić zdjęć, a komin był w samych igiełkach lodu do tego wiatr wyciskał łzy, które zaraz zamarzały... To szaleństwo teraz już wiem, ale zawsze musi być ten pierwszy raz :szydera:

 

FB_IMG_1605538728824.jpg

Super fotka ładny widok i ten pierwszoplanowy i drugoplanowy ,poleciałam po lupę

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, beatrix+ napisał:

Aidestond,  bo się qłucita ciągle..

Wolę Turków przy serniczku oglądać..

Za karę nie pokażę,.co jeszcze gotuję,  o! :p

Mam focha jak stonddotamtond!

Mimo wszystko miłego!

@beatrix+rzuć jakim kawałkiem ciasta plisssssszłapie, nawet podskoczę

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, waldiroom napisał:

No to mega  

Na  Szrenicy wooow :kopara:tam tak wieje ja pier... le ..., pamietam. Ale przy taaaakim mrozie nie byłem 

Wiało :szydera: w 2018 , może teraz nie wieje :haha:

Myślę że to sprawdzę, może pod koniec 2021 roku, bo teraz nie ma szans na 'postój' chyba że jeszcze w lutym się da?

To extremalne warunki jak na mnie, ale teraz jestem lepiej przygotowana, choć w pojedynkę nie za bardzo mi się uśmiecha tam włazić

 

FB_IMG_1605973175817.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Kleopatra napisał:

Nie wchodząc już w żaden wątek ,chce napisać że nie napisałam na tym forum nigdy żadnych informacji od nikogo .Pisze tyko o tym co jest wszystkim doskonale wiadomo tzn co zostało napisane tu na forum.Wszystko inne to tylko czyjeś wymysły. To tyle. Zmykam .Życzę miłego wieczoru.

Spokojnego popołudnia

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Funny napisał:

Pewne tematy w ogóle nie powinny być poruszane bo to tylko powód do wojny a my Polacy wojować lubimy ze sobą też a już nasza branża to prym wiedzie, normalnie babiniec !Ja p.....ę

Ja jak nie chcę to nie czytam tudzież czyt. Omijam. 

Mam dosyć pracy i na tym chce się skupić, a forum uważam za przerywnik i odprężenie od pracy, choć również w większej ilości słucham duuuużo muzyki relaksacyjnej czyt. skrzypce, piano itp. Naprawdę polecam  

Nie potrzebuję waśni czy kłótni, daleka jestem od tego i tak mi dopomóż Bozzzziuniu ❤

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Wenusia napisał:

Ja jak nie chcę to nie czytam tudzież czyt. Omijam. 

Mam dosyć pracy i na tym chce się skupić, a forum uważam za przerywnik i odprężenie od pracy, choć również w większej ilości słucham duuuużo muzyki relaksacyjnej czyt. skrzypce, piano itp. Naprawdę polecam  

Nie potrzebuję waśni czy kłótni, daleka jestem od tego i tak mi dopomóż Bozzzziuniu ❤

Ja też ,ale przyznaję że dałam się sprowokować:haha: ale nic to.Kolejna lekcja. Dziś sobota więc tym bardziej wiem z kim mogę odpocząć i porozmawiać. 

Tak już mam ,że wystarczy mi krótka wymiana poglądów i juz wiem wszystko

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, waldiroom napisał:

Mroźno ale  piękna pogoda dzisiaj była 

94F99C22-ED08-44FC-A755-E69361101CBB.jpeg

Ładna ładna pogoda i foteczka

Aaaa zimno było straszliwie, do teraz nie mogę się rozgrzać, oby mnie nic nie złapało O.o

Aaa widzę że słoneczko i księżyc się załapalo na foteczce

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kleopatra napisał:

Ja też ,ale przyznaję że dałam się sprowokować:haha: ale nic to.Kolejna lekcja. Dziś sobota więc tym bardziej wiem z kim mogę odpocząć i porozmawiać. 

Tak już mam ,że wystarczy mi krótka wymiana poglądów i juz wiem wszystko

Dokładnie tak

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostało mi się 4 paczki papierosów w prezencie i kawał tortu. Nie chcę pisać nazwy bo nie wiem czy dobrze napisze ale coś na S... ten tort się nazywa. Wygląda apetycznie :d

Wzbraniałam się przed tym tortem ale teraz czym dłużej na niego patrzę tym bardziej mi się go chce :$

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzisiaj dostało mi się 4 paczki papierosów w prezencie i kawał tortu. Nie chcę pisać nazwy bo nie wiem czy dobrze napisze ale coś na S... ten tort się nazywa. Wygląda apetycznie :d

Wzbraniałam się przed tym tortem ale teraz czym dłużej na niego patrzę tym bardziej mi się go chce :$

Ojjojj to jest łapówka, chcą cię zobowiązać, ja bym wzięła fajki a torta zostawiła :szydera:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wenusia napisał:

Ojjojj to jest łapówka, chcą cię zobowiązać, ja bym wzięła fajki a torta zostawiła :szydera:

Nie dość, że jestem uzależniona od fajek to jeszcze rodzina chce mnie od siebie uzależnic O.o

Torta niestety zjadłam :$

Mam tylko nadzieję, że jak usłyszą ile by musieli zapłacić za mój nowy bilet lotniczy to zrezygnują z tego szalonego pomysłu :haha:

Tym sposobem zostanie mi jeszcze tylko 16 dni do odsiadki tutaj :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Nie dość, że jestem uzależniona od fajek to jeszcze rodzina chce mnie od siebie uzależnic O.o

Torta niestety zjadłam :$

Mam tylko nadzieję, że jak usłyszą ile by musieli zapłacić za mój nowy bilet lotniczy to zrezygnują z tego szalonego pomysłu :haha:

Tym sposobem zostanie mi jeszcze tylko 16 dni do odsiadki tutaj :oklaski:

O dobrą opiekunkę trzeba dbać i oni to czynią korzystaj ile się da

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...