Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, waldiroom napisał:

I zaczyna się hejt ... by by :smutek:

Myślałam, że wszystko już zostało wyjaśnione. Przykro mi, że musiało do tego dojść. Jeżeli mowa o hejcie to Twoje komentarze typu, Nie lubię romansideł "Każesz mi zgadywać", Jak Ty.mnie męczysz... i inne tego typu to można nazwać zalążkiem hejtu. Krytykujesz każdy mój post a nawet temat, który założyłam. Wskaż  mi chociaż jeden mój komentarz w którym krytykuje jakiś temat chociaż niektóre tematy nieszczególnie mnie interesują. 

Każdy ma inne zainteresowania jeden interesują się muzyka, ktoś inny filmem a jeszcze inny fotografia. Nigdy nie krytykowałam kogoś za jego zainteresowania a jak temat mnie nie interesuje to się nie wypowiadam. Ty wręcz przeciwnie. Nie trudno było chyba zauważyć, że od pewnego czasu unikam Cię jak przysłowiowego ognia. Nie cytuje Twoich postów i nie komentuje wypowiedzi. Co mogę jeszcze zrobić? 

Nie mam zamiaru się z kimś przepychać bo uważam, że na tym forum jest miejsce dla wszystkich i dla tych dziwnych i mniej dziwnych też. Tobie wyraźnie przeszkadza moja obecność. Żałuję, że dałam się sprowokować. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niezapominajka 67 i @waldiroom ja się tam nie chce wcinać na trzeciego bo najczęściej wychodzi się na tym jak Zabłocki na mydle ale nie widzę tu hejtu raczej dwa różne charaktery które na jednych płaszczyznach się dogadują na innych nie bo każdy z Was ma inny sposób bycia ,różne doświadczenia i różna wrażliwość .To z czego ja bym się śmiała inny może płakać ,to co dla jednego jest zwykła wypowiedzią bo taki jest na co dzien dla drugiego jest zaczepką. Jeśli będziemy brać na luziaka wpisy,jeśli się tego nauczymy to będzie łatwiej  .Jest też opcja ignorowania doczytałam .Ludzie ❤️Wam zostawiam .

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Bratek napisał:

Niezapominajka  w  walce o przyszłość   młodego  pokolenia  trzeba  strach  oddalić ,  walczyć  o wolność , godność  i normalne życie  dla naszych dzieci. Pozdrawiam. 

Frazesy..... Pożyczyć ci tekturę.??? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Śpioszki w sobotę :cmok:

Smacznej :kawa: kawusi życzę i spokojnego dnia :serce:

Zimno dzisiaj bo tylko 2' i jak tu żyć O.o a mnie jeszcze czeka wyjazd do miasta ehh, a tak chętnie bym zawinęła się w cieplutki kocyk :haha:

 

 

IMG-20200819-WA0002.jpg

Edytowane przez Wenusia
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Tak to jest ze srebra i to moja bransoletka. Mówiłam Ci, że prezenty na Święta kupiłam dla rodziny (szczególnie dla siebie) :d

I tak trzymaj, o siebie też trzeba dbać, bo jak nie my to kto :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, waldiroom napisał:

no bardzo śmieszne :kopara:  temperatura odczuwalna na poziomie zera, a ja niby z klejnotami na wierzchu. Och ta @Funny hmmm, to jej zwisające frędzle i sznureczki  w głowie... to chyba przez  długi kontrakt z dala od domu

Co Ci powiem to Ci powiem, o klejnoty trza dbać, czy zwisające czy nie, ale zabezpieczyć trzeba co by nie odpadły :tak2:

Pomyśl jak byłoby w górach -47' odczuwalna przy dobrych wiatrach, wtedy nie tylko klejnoty by ucierpiały :hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień  dobry. Wreszcie dorwałam się do kubka z kawą. Najpierw musiałam przy Pdp wszystko zrobić. Dobrze, że rodzina na miejscu i pomaga ale i tak jest ciężko i to bardzo. Sama jestem ciekawa czy uda nam się dotrwać do mojego planowego wyjazdu. Jestem już na półmetku :oklaski:

Spokojnego dnia Wszystkim życzę :)

Guten Morgen GIF by memecandy

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzień  dobry. Wreszcie dorwałam się do kubka z kawą. Najpierw musiałam przy Pdp wszystko zrobić. Dobrze, że rodzina na miejscu i pomaga ale i tak jest ciężko i to bardzo. Sama jestem ciekawa czy uda nam się dotrwać do mojego planowego wyjazdu. Jestem już na półmetku :oklaski:

Spokojnego dnia Wszystkim życzę :)

Guten Morgen GIF by memecandy

 

@Niezapominajka 67 już bliżej niż dalej i siup z góreczki :oklaski:

Najważniejsza jest dobra kawa z rana w dobrym towarzystwie, miłego i spokojnego dnia :cmok:

Ja lecę do sklepu :p

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum,, nie będę wymieniać was po kolei, bo czsu nie starczyxd. Nie jestem aktywna na forum, ale w chwilach, kiedy czekam na posiłek, poczytuje was:oklaski:i laikuje oczywiście :d. Fajnie na urlopie, jak na wczasach się:oklaski: czuje, kuchnie odwiedzam, kiedy mnie zawołają, że już można jeść:hura:

Miłego dnia życzę wszystkim :cmok:

24ce1feb506dae57d48edf58a8593fec.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum,, nie będę wymieniać was po kolei, bo czsu nie starczyxd. Nie jestem aktywna na forum, ale w chwilach, kiedy czekam na posiłek, poczytuje was:oklaski:i laikuje oczywiście :d. Fajnie na urlopie, jak na wczasach się:oklaski: czuje, kuchnie odwiedzam, kiedy mnie zawołają, że już można jeść:hura:

Miłego dnia życzę wszystkim :cmok:

24ce1feb506dae57d48edf58a8593fec.jpg

Noszsz tak można żyć  

Fajnie ze się odezwałaś, choć wiadomo ze zazwyczaj na urlopie mniej czasu mamy... 

Życzę Ci również pięknego dnia :cmok::serce:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wenusia napisał:

Co Ci powiem to Ci powiem, o klejnoty trza dbać, czy zwisające czy nie, ale zabezpieczyć trzeba co by nie odpadły :tak2:

Pomyśl jak byłoby w górach -47' odczuwalna przy dobrych wiatrach, wtedy nie tylko klejnoty by ucierpiały :hura:

Dzień dobry

Tam na pewno nie pójdę - najwyższa /najniższa - jaka mnie temperatura w górach spotkała to -38’C ... jest to k..wsko zimno. Nikomu nie życzę, a ludziom pracującym tam szczerze współczuje.... choć ten przymarzający oddech gdy wokół bielutko jest całkiem miły

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum,, nie będę wymieniać was po kolei, bo czsu nie starczyxd. Nie jestem aktywna na forum, ale w chwilach, kiedy czekam na posiłek, poczytuje was:oklaski:i laikuje oczywiście :d. Fajnie na urlopie, jak na wczasach się:oklaski: czuje, kuchnie odwiedzam, kiedy mnie zawołają, że już można jeść:hura:

Miłego dnia życzę wszystkim :cmok:

24ce1feb506dae57d48edf58a8593fec.jpg

Może i kąpiel przygotuje ta obsługa i masaż witaj

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wenusia napisał:

Dużo tego nie było, ale przy kawce miło się pisało  a teraz do roboty Panie i Panowie :cześć:

 

IMG-20201007-WA0003.jpg

No ja niestety przy dwójce odp zaczynam od  roboty,, później mam czas na kawe i coś nie coś ...  

A jakoś dzisiaj tez jajeczka robiłem na sniadanie dla nich i dla siebie - na miękko

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Funny napisał:

Sobota jakby kto nie wiedział,zimno ,więc zostawiam kawusie nawet w plenerze jakby komuś się zachciało gardło rozgrzać :cmok:macie z rana trochę kissków

2728-kawa-o-poranku (1)~2.jpg

Ale ładny kubeczek i za oknem czuc ciepło , nie tak jak tutaj : u mnie dzisiaj - 2’ brrr

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...