Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i znowu tyle naszrajbane'  że nie nadążam...przez to zebranie wszystkich członków i tych wyższych i niższych :haha: szczeblem,  jestem do tyłu z czytaniem Was :papieros:Ale jutro z rańca postaram się nadrobić. 

No to ja już mówię spokojnej nocki  i miłych snów, jutro zobaczymy się znów :oklaski:

 

IMG-20200605-WA0004.jpg

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

@Kleopatra spokojna Twoja uczesana, nie zmarzną. Dziś kogut mnie opiał i za całe 8 euro zakupiłam odzieży sztuk 8. Wszystko założyłam na siebie w jednej chwili:oklaski:. Chyba i mnie demencja dopadła:smutek:

Ależ se poszalała, tyle szmat za 8 euro i jeszcze wszystko wlazło na Ciebie i na pewno wyglądasz jak milion dolarów :hura:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kleopatra napisał:

Jak mu nie powiesz się nie dowie:trele:

Za parę dni miałam z nim na Ihringen jechac. Na camping a tu takie cudowianki odwaliłam.. Znajomi będą szczęśliwi, że Słodziaka mają dla siebie. Wykorzystają go na maxa. :tak2: Bo to znajomi co widzą korzyści. A ten ślepy nic nie widzi. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

Za parę dni miałam z nim na Ihringen jechac. Na camping a tu takie cudowianki odwaliłam.. Znajomi będą szczęśliwi, że Słodziaka mają dla siebie. Wykorzystają go na maxa. :tak2: Bo to znajomi co widzą korzyści. A ten ślepy nic nie widzi. 

Ciebie widzi i wystarczy

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Blondi napisał:

Miałam już nie palić ale idę na jednego, jest tu jakaś palaczka? Bo poczęstuje :659_smoking:, nalewek nie mam ale chętnie :piwo: bym wypiła. 

Czesc . Ja palaczka  a teraz  w domciu , pale gdzie chce i ile chce   to taki luksus ... chodz popalimy , poczestuje ...... Ty widze szalejesz ,kursujesz dopiero w polsce juz w pracy ,fajnie tak tez tak lubie nie lubie monotoni ,nudow . Jestem zadowolona jak cos sie dzieje .dobranoc 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boziuniu ale się kobitki rozpisaly. A mnie jak zwykle brakuje jednego dnia przed wyjazdem by wszystko dopiąć.  Ale trudno wrócę będę dopinać. Na jutro dwa bla bla car jeden Polak do Berlina mnie dotransportuje. Potem z jakimś Deutsch...em  tak jeszcze ze 400, km na koniec godzinę pociągiem. Tak to jest jak zlecenie na wsi. Flixbusowi podziękowałam bo wlókl się strasznie.  Jutro tylko Soplice na prezent kupić (będziemy smakować z podopiecznym).  Spakować walizkę i ogarnąć kuchnie po przestworzach z rabarbaru. A i gołąbki i  siup o 19.00 w drogę.  Spokojnej i potarganej główki życzę i do jutra..  

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, elf napisał:

Boziuniu ale się kobitki rozpisaly. A mnie jak zwykle brakuje jednego dnia przed wyjazdem by wszystko dopiąć.  Ale trudno wrócę będę dopinać. Na jutro dwa bla bla car jeden Polak do Berlina mnie dotransportuje. Potem z jakimś Deutsch...em  tak jeszcze ze 400, km na koniec godzinę pociągiem. Tak to jest jak zlecenie na wsi. Flixbusowi podziękowałam bo wlókl się strasznie.  Jutro tylko Soplice na prezent kupić (będziemy smakować z podopiecznym).  Spakować walizkę i ogarnąć kuchnie po przestworzach z rabarbaru. A i gołąbki i  siup o 19.00 w drogę.  Spokojnej i potarganej główki życzę i do jutra..  

 

 

Szerokiej  drogi. I do popisania po drugiej stronie:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Witam wszystkich i życzę fajnego dnia :)

Teraz nadrobiłam zaległości w czytaniu i wniosek wyciągnęłam taki, że najważniejsze jest zdrowie :dobrze:

Wszyscy zdrowi to się bardzo cieszę :hura:

@Heidi nie jesteś chora tylko odpowiednio przygotowujesz się do nieubłaganie nadchodzącej zimy. Wszystko trzeba najpierw przećwiczyć :)

Bawcie się dobrze :dyskusja:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Blondi to jest chyba land rower :haha:

Witajcie libe.

@Niezapominajka 67 tj. Chyba rower  Tesli ; na gaz

Teraz tylko kiszonej  kapusty się najeść @Blondi   będzie  trzeba :szydera::szydera: i jazda przed siebie, najlepiej w linii prostej :szydera::szydera:

Da popis we wsi,  oj da, a reklamacji na te rowery nie przyjmują :szydera:, bo  każdemu inaczej z dyszy strzela :szydera:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

Z tej radości o :kawa: dla was zapomniałam. Proszę się częstować. Lubię pić w dobrym towarzystwie :hura:

Podziękować kazali.  Ta z lustra szczerzy do  mnie  dzisiaj z rana zęby.  Mówi  mi,  że  będzie dobrze : jeszcze 10 dni  POP  będzie w szpitalu.  To się nazywa mieć  szczęście  w robocie , siedzę i ruchy spowalniam do maksymalnego minimum.

W końcu trafiła mi  się dobra Stella.  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Heidi napisał:

Podziękować kazali.  Ta z lustra szczerzy do  mnie  dzisiaj z rana zęby.  Mówi  mi,  że  będzie dobrze : jeszcze 10 dni  POP  będzie w szpitalu.  To się nazywa mieć  szczęście  w robocie , siedzę i ruchy spowalniam do maksymalnego minimum.

W końcu trafiła mi  się dobra Stella.  

Kto jak kto ale Ty potrafisz się zawsze tak ustawić, żeby Ci wiatr w kuperek wiał a nie w dziobek :oklaski:

Wysokich lotów i w razie czego miękkiego ładowania :dobrze:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim i każdemu z osobna,  kawusia  :kawa2: wypita i dotleniona  jestem :papieros: i choć dzisiaj paskudna pogoda jeszcze się będę dotleniać  spacerkiem, bo dziś mój fraj' tag  jest :hura: czy u Was też tak popadywuje  ? Grrr.

Jak ja mam tu nadrobić zaległości jak tyle żeście naskrobali  no jak pytam się :sos:

Miłego i spokojnego dnia życzę i mali pracy :dobrze:

 

IMG-20200513-WA0001.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Heidi napisał:

Podziękować kazali.  Ta z lustra szczerzy do  mnie  dzisiaj z rana zęby.  Mówi  mi,  że  będzie dobrze : jeszcze 10 dni  POP  będzie w szpitalu.  To się nazywa mieć  szczęście  w robocie , siedzę i ruchy spowalniam do maksymalnego minimum.

W końcu trafiła mi  się dobra Stella.  

No i tak trzymaj @Heidi :oklaski:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Z tej radości o :kawa: dla was zapomniałam. Proszę się częstować. Lubię pić w dobrym towarzystwie :hura:

Hi no to jedną wspólną mamy za sobą :kawa: muszę przyznać że rozpiłam  się przy Tobie...oczywiście kawą :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...