Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Wenusia napisał:

Ale że co sugerujesz? :szydera: przecież nie zakrztusiłam się niczym :haha:

Powiem tylko tyle, że gotować dla Ciebie już nigdy nie będę :pza wybredna jestes. Przy kolejnym spotkaniu do restauracji na obiad Cię zaproszę ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Wenusia napisał:

Zdecydowanie uważam że było to za krótkie spotkanie, może wtedy miałabyś okazję poklepać po czymś jeszcze :trele::szydera::p

Na klepanie po czymś innym nie licz, nawet jak spotkanie byłoby dłuższe :p

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Powiem tylko tyle, że gotować dla Ciebie już nigdy nie będę :pza wybredna jestes. Przy kolejnym spotkaniu do restauracji na obiad Cię zaproszę ;)

Oj tam oj tam, ale mielone były dobre :tak2:

A do  restauracji chętnie się z Tobą wybiorę :oklaski:dziękuję za zaproszenie :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobijam do forumowego brzegu i ja:cześć2:

 @Wenusia jest zlecenie po prawej od CP :

Opiekunka do małżeństwa od 23.11.! 1700 eur netto+ bonus świąteczny! Piękne miasto uzdrowiskowe nad Morzem Bałtyckim! 

Dwie pieczenie możesz mieć na obiad. Uwolnisz @Niezapominajka 67 od kosztów, bo ponoć żarłoczna i mięsożerna jesteś :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Dobijam do forumowego brzegu i ja:cześć2:

 @Wenusia jest zlecenie po prawej od CP :

Opiekunka do małżeństwa od 23.11.! 1700 eur netto+ bonus świąteczny! Piękne miasto uzdrowiskowe nad Morzem Bałtyckim! 

Dwie pieczenie możesz mieć na obiad. Uwolnisz @Niezapominajka 67 od kosztów, bo ponoć żarłoczna i mięsożerna jesteś :haha:

@Heidi pisałam ze kocham góry, a morze mam na co dzień ale dziękuję za ofertę, nie biorę małżeństw  :trele:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kobietki. I nie wiem co zrobić... Mam w Polsce pracę jako logistyk i tlumacz za kiepskie pieniądze z gburowatym szefem.  Ale tylko od 7do 13.00. I wczoraj zaproponowano mi wyjazd koło Bonn  z dwójką z przodu... (legalnie). Pewnie będzie zapierdziel że głowy nie pidniose ale tylko na 5tyg. Biorąc pod uwagę że córce pokój i szkołę w E płacę to rozum mówi bierz zlecenie. Ale tak mi dobrze w tej Polsce że żal wyjeżdżać.... Co radzicie? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wenusia napisał:

Mój czeka w górach... :$

 

Właśnie tam... :serce:

FB_IMG_1602867424453.jpg

znam ten szlak :oklaski: @Wenusia, byłem tam...byłem ... Hej. Niezłe podejście - dość się zmęczyłem onegdaj...

 

4 godziny temu, Funny napisał:

Pięknie ...uwielbiam góry mam do nich blisko,  ale kocham morze i do tego miejsca mam ok 1000 km, ale co tam to żadna odległość ❤️

IMG_20190704_100821573_copy_1638x1229.jpg

Kurcze,... @Funny,  tego zinterpretować nie potrafię - to Bałtyk z takimi fajnymi kamieniami ? 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wenusia napisał:

Matko i córko teraz żarłoka że mnie zrobili :szok::szydera::ostrzegam:

.....  coś z tym na rzeczy jest skoro nizinny z Ciebie gatunek. Do morza blisko - a jak przypominam sobie... zwyczaje tubylców znad morza - ciągnie ich w góry a do morza nie wchodzą, wyrózniając się od turystów brakiem opalenizny .... 

Można dużo jeść . Jak babcia mawiała " jedz syneczku jedz tak marnie wyglądasz..." i nie ważne było  ile się zjadło - ważne by zjeść ile babcia nałożyła. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, elf napisał:

@waldiroom genialne słoniątko.  Też chcę takie.  Duże. Kompatybilne z garażem,  bezobslugowe, radosne i z poczuciem humoru...

Trafne spostrzeżenie, ale musisz  sie liczyć z kosztami : dużo wody pije

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, waldiroom napisał:

.....  coś z tym na rzeczy jest skoro nizinny z Ciebie gatunek. Do morza blisko - a jak przypominam sobie... zwyczaje tubylców znad morza - ciągnie ich w góry a do morza nie wchodzą, wyrózniając się od turystów brakiem opalenizny .... 

Można dużo jeść . Jak babcia mawiała " jedz syneczku jedz tak marnie wyglądasz..." i nie ważne było  ile się zjadło - ważne by zjeść ile babcia nałożyła. 

Tak to prawda, ale ja dopiero opalam się w górach :$ bo nad morzem same parawany ostatnimi czasy i miejsca mało :p

Co do jedzenia nigdy nie jadam do końca, no chyba że byłaby to czekolada lub ptasie mleczko :tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, waldiroom napisał:

Trafne spostrzeżenie, ale musisz  sie liczyć z kosztami : dużo wody pije

Mam kranik do podlewania bez ścieków dam radę. Jak nie będę nad zalew prowadzac i brać 10zl od zdjęcia  fajny ten krasnal... Chyba się zakochałam w tym wielkim tyłku z ogonem 

Edytowane przez elf
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, waldiroom napisał:

znam ten szlak :oklaski: @Wenusia, byłem tam...byłem ... Hej. Niezłe podejście - dość się zmęczyłem onegdaj...

 

Kurcze,... @Funny

Podejście to było jak szłam ze Szrenicy na Śnieżkę, co tam tylko 26 km ze schodzeniem ze szlaków na fotki, czas 6.5 h 

Oj brakuje mi tego, ostatnio byłam na Sylwestra i już latem nie pojechałam przez tego Covida :smutek:

 

2020-02-17-18-52-43.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wenusia napisał:

Podejście to było jak szłam ze Szrenicy na Śnieżkę, co tam tylko 26 km ze schodzeniem ze szlaków na fotki, czas 6.5 h 

Oj brakuje mi tego, ostatnio byłam na Sylwestra i już latem nie pojechałam przez tego Covida :smutek:

 

2020-02-17-18-52-43.jpg

Nadrobisz to. Wszyscy kiedyś wrócimy do normalnosci :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...