Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

o to by  było dobre, bez skrobania:oklaski:, trzeba prośbę do moderacji wystosować o nagrywanie wiadomości :cmok:

 

Dobranoc kobietki i mężczyźni :spioch:

IMG-20190520-WA0042.jpg

Hihi to byłoby za bardzo skąplikowane , takie odsłuchiwanie rozmów :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko @Wenusiadzisiaj była pierwsza :serce:,masz za to :zwyciezca: należy Ci się :cmok:, z odsłuchiwaniem rozmów byśmy sobie :trele:. Mroźno jest -1, za oknem trawa lekko przybielona, ale za to słoneczko :327_sunny:będzie. Kawą :kawa:częstuję jak zawsze rano :dyskusja:,gdzie całe towarzystwo, jeszcze w łóżeczkach , nie chce się wstawać?

Miłego dnia życzę przy piątku:cmok:

IMG-20190412-WA0007.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień  dobry. 

Hitem Morgen się rozpoczął.  Serce w kawie na jawie.  Stoi sobie  filiżanka. Wkładam do niej  wskazujący palec i sprawdzam.   Zdążyłam w czas, jeden gorący łyk kawy dla mnie :oklaski:.  Ostatni zmywa naczynia :tak2::trele:.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Heidi napisał:

Dzień  dobry. 

Hitem Morgen się rozpoczął.  Serce w kawie na jawie.  Stoi sobie  filiżanka. Wkładam do niej  wskazujący palec i sprawdzam.   Zdążyłam w czas, jeden gorący łyk kawy dla mnie :oklaski:.  Ostatni zmywa naczynia :tak2::trele:.

do zmywarki wrzuci, jak znam życie:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Heidi napisał:

Dzień  dobry. 

Hitem Morgen się rozpoczął.  Serce w kawie na jawie.  Stoi sobie  filiżanka. Wkładam do niej  wskazujący palec i sprawdzam.   Zdążyłam w czas, jeden gorący łyk kawy dla mnie :oklaski:.  Ostatni zmywa naczynia :tak2::trele:.

Nie masz  litości , nie wiem czy wiesz ale to już któreś z kolei moje zlecenie gdzie muszę zmywać ręcznie O.o

Dzień dobry kochani. U mnie dzisiaj piękny słoneczny poranek. Miłego dnia wszystkim życzę :d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Zajęłam miejsce kota :haha:

Mogę pisać na forum tylko siedząc na fotelu dziadka lub kota. Wybrała mniejsze zło :haha:

Biedny kot, teraz patrz w buty co byś niespodzianki nie miała w firmie siuśków :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Dzień  dobry. 

Hitem Morgen się rozpoczął.  Serce w kawie na jawie.  Stoi sobie  filiżanka. Wkładam do niej  wskazujący palec i sprawdzam.   Zdążyłam w czas, jeden gorący łyk kawy dla mnie :oklaski:.  Ostatni zmywa naczynia :tak2::trele:.

Ja nie zmywam, ooo nie nie, każdy myje po sobie iż ponieważ i ja tu zmywarki nie posiadam :cool:O.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko @Wenusiadzisiaj była pierwsza :serce:,masz za to :zwyciezca: należy Ci się :cmok:, z odsłuchiwaniem rozmów byśmy sobie :trele:. Mroźno jest -1, za oknem trawa lekko przybielona, ale za to słoneczko :327_sunny:będzie. Kawą :kawa:częstuję jak zawsze rano :dyskusja:,gdzie całe towarzystwo, jeszcze w łóżeczkach , nie chce się wstawać?

Miłego dnia życzę przy piątku:cmok:

IMG-20190412-WA0007.jpg

Tak tak, kto rano wstaje ten medale dostaje :oklaski: dziękuję kochana :róża:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@Heidi oj, będzie trzęsło jak załopoczesz skrzydełkami:d

Sama nie bardzo wiem, jakiego pioruna :336_zap:i ile :336_zap::336_zap:tu wam spuścić, bo niemrawe jakieś ostatnio jesteście. Może jakiegoś bąka :szydera: pod koszulinę, bo chłop to już na tym etapie lenistwa zbędny:papieros:? Dla siebie mam wytłumaczenie, bo na inne roboty chodzę, ale Wy O.o

Wracam od Szmaty, patrzę , a tu pusto;). Nie mam się kogo czepić, a tak bardzo dokuczać lubię:haha:. Nawet sam rzep się tu nie utrzyma, a co dopiero ja:szok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Mamy zapięte pasy :trele:

Chyba na ustach i palcach:trele: . Pisać mi tu natychmiast:czytaj:. Opić się szybciorem jakiegoś blekotu, obłożyć się kaktusami, krążenie w żyłach poprawić i w mig wróci chęć do życia:hura::hura:

Jak nie macie tematu, to może być nawet pisanie testamentu. Dane  moje na priv podam:gazeta: w razie gdyby spadkobierców zabrakło. Zaznaczam, że dobrodziejstwo inwentarza połączone z kredytami mnie nie interesuje. Jak są diamenty i sztabki złota w dyspozycji, to kluczyk w tajnej skrytce InPost proszę zostawić.  Cenne malowidła ścienne przyjmuję o maksymalnych rozmiarach 6 metrów na 9. Starych pończoch z cebulami i skarpet nie przyjmę:sorry:. Jak co to jestem na WhatsApp i czekam na kontakt

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

Chyba na ustach i palcach:trele: . Pisać mi tu natychmiast:czytaj:. Opić się szybciorem jakiegoś blekotu, obłożyć się kaktusami, krążenie w żyłach poprawić i w mig wróci chęć do życia:hura::hura:

Jak nie macie tematu, to może być nawet pisanie testamentu. Dane  moje na priv podam:gazeta: w razie gdyby spadkobierców zabrakło. Zaznaczam, że dobrodziejstwo inwentarza połączone z kredytami mnie nie interesuje. Jak są diamenty i sztabki złota w dyspozycji, to kluczyk w tajnej skrytce InPost proszę zostawić.  Cenne malowidła ścienne przyjmuję o maksymalnych rozmiarach 6 metrów na 9. Starych pończoch z cebulami i skarpet nie przyjmę:sorry:. Jak co to jestem na WhatsApp i czekam na kontakt

Jestem @Heidi słychać Cię było nawet u mnie .Spacerowałam z dziadkiem tym razem on mnie pchał a ja sobie siedziałam pod kocyczkiem ,nie ma to tamto ,każdego dnia ktoś inny pcha .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Heidi napisał:

Sama nie bardzo wiem, jakiego pioruna :336_zap:i ile :336_zap::336_zap:tu wam spuścić, bo niemrawe jakieś ostatnio jesteście. Może jakiegoś bąka :szydera: pod koszulinę, bo chłop to już na tym etapie lenistwa zbędny:papieros:? Dla siebie mam wytłumaczenie, bo na inne roboty chodzę, ale Wy O.o

Wracam od Szmaty, patrzę , a tu pusto;). Nie mam się kogo czepić, a tak bardzo dokuczać lubię:haha:. Nawet sam rzep się tu nie utrzyma, a co dopiero ja:szok:

Błagam tylko nie zanieczyszczaj powietrza ,mało to my się u seniorów nawachamy ? Czasem tylko szybka ewakuacja na forum może uratować

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Funny napisał:

Czy szanowne towarzystwo wypełznie w końcu z nor???tu się kuźwa nie da bez hałasu .Wywołuje:

@Niezapominajka 67

@Janeczka1963

@elf

@Kleopatra

@Wenusia

@Heidico była i się ulotniła

@waldiroom nasz Szpaczek

@beatrix+

I cała reszta

Przeca jezdem, jezdem musi Osoba tak wrzeszczyć :trele:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Funny napisał:

Czy szanowne towarzystwo wypełznie w końcu z nor???tu się kuźwa nie da bez hałasu .Wywołuje:

@Niezapominajka 67

@Janeczka1963

@elf

@Kleopatra

@Wenusia

@Heidico była i się ulotniła

@waldiroom nasz Szpaczek

@beatrix+

I cała reszta

Och sorki  - jakoś mi się dziś przysnęło - naprawiłem łóżko i w trakcie testów odczułem znużenie

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...