Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Hihi pewnie walizki polskim jedzonkiem  co niektórzy  mieli wypchane i amortyzatory nie wytrzymaly :szydera: no chyba że po polu jechaliscie,  ale na wykopki toć jeszcze czas jezd :haha:

Dobre bo polskie :dobrze:

Może kierowca myślał, że coś z tych walizek i toreb wypadnie i potem pozbiera z bagażnika :haha:

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zmienić temat. Zaczynam się robić nerwowa.. A to w dobie pandemii niewskazane. Zresztą ogólnie nie jest to zdrowy sposób na życie.  A..... Kartofle młode na targu są tańsze. Już za 2,5 polskie maluszki kupiłam. A stare po 2zl. Świat schodzi na kartofle...

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, elf napisał:

Muszę zmienić temat. Zaczynam się robić nerwowa.. A to w dobie pandemii niewskazane. Zresztą ogólnie nie jest to zdrowy sposób na życie.  A..... Kartofle młode na targu są tańsze. Już za 2,5 polskie maluszki kupiłam. A stare po 2zl. Świat schodzi na kartofle...

I kartoflami stoi :haha:

Kto pije :kawa: o tej porze to proszę się częstować :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

I kartoflami stoi :haha:

Kto pije :kawa: o tej porze to proszę się częstować :)

No się pytasz kto pije ? Stare przysłowie pszczół  mówi " glodnemu  się daje a spragnionemu  polewa czy jakoś tak to leciało :szydera: no to pijemy kawuniunię :kawa:

 

Godzinę temu, elf napisał:

Muszę zmienić temat. Zaczynam się robić nerwowa.. A to w dobie pandemii niewskazane. Zresztą ogólnie nie jest to zdrowy sposób na życie.  A..... Kartofle młode na targu są tańsze. Już za 2,5 polskie maluszki kupiłam. A stare po 2zl. Świat schodzi na kartofle...

@elf na nerwy dobra meliska  jest ale to dla starszyzny  doktory  polecają,  myślę że powinnaś napić się z nami kawy , ja stawiam :kawa: ta co już postawiła @Niezapominajka 67 :szydera: trzeba se radzić co nie :dobrze:

 

IMG-20200425-WA0001.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

@❤️Wenusia ❤️ mądre te pszczele przysłowie :dobrze::)

Czasami domek na 'prerii ' ma swoje dobre strony, można ucho nastawić i wsłuchać się w szum traw :szydera:

Godzinę temu, elf napisał:

Dzięki Baby.... Kawa podnosi ciśnienie. Ale właśnie usiadłam i poproszę z mlekiem 

No i to jest dobra decyzja :oklaski:

A teraz to już tylko herbatka i coś na ząbek co by w nocy w brzuszku  nie burczało :haha:

Za 2 godzinki lajcik  moja pdp pójdzie nynki  a mi pozostało czekać na zmienniczkę, która miała być popołudniu, ale na to wygląda że całe południowe Niemcy będzie zwiedzać...taka historia :papieros:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elf napisał:

Dzięki Baby.... Kawa podnosi ciśnienie. Ale właśnie usiadłam i poproszę z mlekiem 

Baba to mnie dawno nikt nie nazwał :)

Brzmi sympatycznie i piosenka, Baby ach te baby, człek by je łyżkami jadł  ........" mi się przypomniala :pianino:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

Baba to mnie dawno nikt nie nazwał :)

Brzmi sympatycznie i piosenka, Baby ach te baby, człek by je łyżkami jadł  ........" mi się przypomniala :pianino:

Baba z wozu koniom  lżej :haha:

Mnie się tak skojarzyło :szydera:

Edytowane przez ❤️Wenusia ❤️
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Ja się chętnie zwirzyną zajmę,  byleby  być blisko takich widoczków :hura: oddam nawet swoje szokolady :tak2:

Nie wierzę w te odanie szokolady :haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, elf napisał:

A ja chyba Flixbus pojadę nie wierzę że małe busy to tak dezynfekują po każdym kursie... po prostu im nie wierzę. Dobranoc robaczki.... I kolorowych snów 

 

40 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dobranoc. Spokojnej nocy Wszystkim życzę :spioch:

Dobrej nocki życzę,  ja nadal czekam ..bez wieści  :szok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Hihi pewnie walizki polskim jedzonkiem  co niektórzy  mieli wypchane i amortyzatory nie wytrzymaly :szydera: no chyba że po polu jechaliscie,  ale na wykopki toć jeszcze czas jezd :haha:

Wiesz być może. Nigdy więcej tym busem. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@❤️Wenusia ❤️ zmienniczka mam nadzieję że dojechała. I nic złego nie stało się kobitce. 

Dzień dobry robaczki w ten pochmurny, szary, i mokry poranek. Pięknie popadalo. Tak powinno lać cały czerwiec bo świeżo trawę posiałam. Moją drugą niezawodna połowa już "trzeszczy" że będzie musiała podlewać. Zawsze mu jakąś robotę na zlecenie zostawię. By się chłopina nie nudził. Jak nie ma czasu to i głupoty do głowy nie przychodzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...