Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry. Praca tu lajtowa ,babcia dużo odpoczywająca. Domek pod lasem w którym jestem ladny, czysty. Oczywiście ogród ławeczki taras balkon.Pierwsze wrażenie pozytywne. Jeszcze jakieś zakupy muszę poczynić. I w takich warunkach mogę pracować. 

Miłego dnia dla wszystkich

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzień dobry. Witam Wszystkich w ostatnią majową sobotę :)

Za oknem trochę pochmurzone ale słoneczko już się przebija. Mam nadzieję, że się wypogodzi. Pięknego dnia życzę :)

:kawa: już zaparzona więc jak ktoś chętny to zapraszam a przy okazji  :dyskusja:

Hejka @Niezapominajka 67 oczywiście że się napiję z Tobą kawki jakby inaczej :hura: miłego i spokojnego dnia życzę :cmok:

10 godzin temu, Kleopatra napisał:

Jestem na miejscu, niestety internet dopiero w środę.

Dobranoc

Spokojnej pracki życzę :cmok:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kleopatra napisał:

Dzień Dobry. Praca tu lajtowa ,babcia dużo odpoczywająca. Domek pod lasem w którym jestem ladny, czysty. Oczywiście ogród ławeczki taras balkon.Pierwsze wrażenie pozytywne. Jeszcze jakieś zakupy muszę poczynić. I w takich warunkach mogę pracować. 

Miłego dnia dla wszystkich

Cieszę się że dobrze trafiłaś,  lubię takie klimaciki gdzie na łonie natury kawkę :kawa: można siorpać :d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to chciałam się przywitać ze wszystkimi i z każdym z osobna :cmok: 

Dzień pięknie się zapowiada znowu ok 30' aż żal odjeżdżać z malowniczego Renchen, już pachnacego czereśnią bo truskawki od sąsiada  już zjedzone , muszę powiedzieć że w tym rejonie są wyjątkowo smaczne i bardzo słodkie  :tak2: 

Dzisiaj przy :kawa: kawce  sąsiad przyszedł mnie pożegnać,  poprzytulać na odległość,  wyglądało to jak Romeo i Julia,  bo ja na balkonie a on na tarasie wymachuje  rękoma ale i tak mnie nie dosiegnął :haha: 

Teraz z niecierpliwością oczekuję na zmienniczkę..aż szkoda wyjeżdżać z tak spokojnego miasteczka i stelli .

No to miłego dnia życzę :dobrze:

 

20200525_133602~2.jpg

Edytowane przez ❤️Wenusia ❤️
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Cieszę się że dobrze trafiłaś,  lubię takie klimaciki gdzie na łonie natury kawkę :kawa: można siorpać :d

Tarasowy stół nazywasz łonem natury? :haha:

No te biegające wiewiórka  to można podciągnąć pod łono natury, chociaż ta z białym ogonkiem to jakiś wybryk natury raczej jest :)

Wieś to zdecydowanie też moje klimaty :love:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Cieszę się że dobrze trafiłaś,  lubię takie klimaciki gdzie na łonie natury kawkę :kawa: można siorpać :d

A wiesz że ja też.Juz mi się znudzil;) wielkomiejski tłum. A co najważniejsze rodzina mówi hoch deutsch czyli bez problemu rozumiem. Nie cierpię dialektów.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Tarasowy stół nazywasz łonem natury? :haha:

No te biegające wiewiórka  to można podciągnąć pod łono natury, chociaż ta z białym ogonkiem to jakiś wybryk natury raczej jest :)

Wieś to zdecydowanie też moje klimaty :love:

Właśnie ten stół jest fajny. :trele: Książkę na łonie natury:trele: można poczytać. A kos śpiewa aż milo

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Ogólnie to chciałam się przywitać ze wszystkimi i z każdym z osobna :cmok: 

Dzień pięknie się zapowiada znowu ok 30' aż żal odjeżdżać z malowniczego Renchen, już pachnacego czereśnią bo truskawki od sąsiada  już zjedzone , muszę powiedzieć że w tym rejonie są wyjątkowo smaczne i bardzo słodkie  :tak2: 

Dzisiaj przy :kawa: kawce  sąsiad przyszedł mnie pożegnać,  poprzytulać na odległość,  wyglądało to jak Romeo i Julia,  bo ja na balkonie a on na tarasie wymachuje  rękoma ale i tak mnie nie dosiegnął :haha: 

Teraz z niecierpliwością oczekuję na zmienniczkę..aż szkoda wyjeżdżać z tak spokojnego miasteczka i stelli .

No to miłego dnia życzę :dobrze:

 

20200525_133602~2.jpg

Ładne widoczki , może kiedyś się wybiorę pod szwajcarską granice własne dla tych krajobrazów. A teraz dokąd? Nowa stela czy do domu?

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Tarasowy stół nazywasz łonem natury? :haha:

No te biegające wiewiórka  to można podciągnąć pod łono natury, chociaż ta z białym ogonkiem to jakiś wybryk natury raczej jest :)

Wieś to zdecydowanie też moje klimaty :love:

Nawet tarasowy stół i ćwiergolące  ptaszyny a nawet wiewiórka z białym łogonem, nawet ślimak   to dla takiego jak ja 'miastowego ' człeka  to łono natury, wręcz powiedziałabym raj dla duszy :trele:

20200513_181535.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Nawet tarasowy stół i ćwiergolące  ptaszyny a nawet wiewiórka z białym łogonem, nawet ślimak   to dla takiego jak ja 'miastowego ' człeka  to łono natury, wręcz powiedziałabym raj dla duszy :trele:

20200513_181535.jpg

Ten to ma domek z tarasem:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kleopatra napisał:

Ładne widoczki , może kiedyś się wybiorę pod szwajcarską granice własne dla tych krajobrazów. A teraz dokąd? Nowa stela czy do domu?

W poniedziałek nad ranem do Suzbach na 'stałą ' stelle jadę też na 6 tygodni, jak ja to wytrzymam nie wiem, ,,, choć obydwie są spokojne to jednak tęsknota mnie męczy syraszliwie :(

7 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

@❤️Wenusia ❤️ może tam jeszcze wrócisz? :)

Myślę że to nie byłby zły pomysł,  tym bardziej  że córka dała mi świetne referencje z zaproszeniem do dalszej współpracy :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich słonecznie.  Wczoraj dotarłam do dojczlandii. Podróż masakryczna. W busie zero klimy, z tego upału tylko głowa mi się rozbolala.  Dzisiaj w miarę wypoczęta, zakupy zrobione i tylko w cierpliwość się uzbroić ,bo dziadek łazi za mną jak kurczak za kurą i nagadać się nie może z jednej strony miło że czekał (Nie mam zmienniczki) a z drugiej zagada mnie chyba dzisiaj, wszystko za jednym razem chce opowiedzieć co się działo Pozdrawiam wszystkich tych znanych i tych jeszcze nie poznanych. Miłego dzionka wszystkim ❤

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

@❤️Wenusia ❤️ a jakich referencji się spodziewałaś? Super dziewczyna to i referencje super :oklaski:

W Sulzbach szybko Ci zleci bo przynajmniej wiesz czego możesz się spodziewać na miejscu :)

No też prawda :$

44 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Nawet ekspres do kawy  i dlatego tak powoli chodzi bo mu ciężko te wszystkie klamoty udźwignąć :haha:

Byś się zdziwiła jak ten potrafi szybko pełznąć :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, SYLWIAK napisał:

Witam wszystkich słonecznie.  Wczoraj dotarłam do dojczlandii. Podróż masakryczna. W busie zero klimy, z tego upału tylko głowa mi się rozbolala.  Dzisiaj w miarę wypoczęta, zakupy zrobione i tylko w cierpliwość się uzbroić ,bo dziadek łazi za mną jak kurczak za kurą i nagadać się nie może z jednej strony miło że czekał (Nie mam zmienniczki) a z drugiej zagada mnie chyba dzisiaj, wszystko za jednym razem chce opowiedzieć co się działo Pozdrawiam wszystkich tych znanych i tych jeszcze nie poznanych. Miłego dzionka wszystkim ❤

Ojej nie strasz mnie że klimy ni ma  , przecież na słońcu to bus jak patelnia :haha:

Fajnie jest jak ktoś na Ciebie czeka i tak miło nawet jak lata za Tobą jak za ...kurą :hura:

Spokojnej pracy życzę. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, elf napisał:

Witam i ja was robaczki.  Dzisiaj sobota w Polsce to dla mnie dzień gospodarczy. No cóż są plusy i minusy wyjazdów. Tam w sobotę Przychodzi  Haus Hilfe..... I uśmiechu życzę 

Dziękuję i wzajemnie spokojnej soboty :oklaski:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SYLWIAK napisał:

Witam wszystkich słonecznie.  Wczoraj dotarłam do dojczlandii. Podróż masakryczna. W busie zero klimy, z tego upału tylko głowa mi się rozbolala.  Dzisiaj w miarę wypoczęta, zakupy zrobione i tylko w cierpliwość się uzbroić ,bo dziadek łazi za mną jak kurczak za kurą i nagadać się nie może z jednej strony miło że czekał (Nie mam zmienniczki) a z drugiej zagada mnie chyba dzisiaj, wszystko za jednym razem chce opowiedzieć co się działo Pozdrawiam wszystkich tych znanych i tych jeszcze nie poznanych. Miłego dzionka wszystkim ❤

Witam również w gronie ciężko pracujących:d 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Ojej nie strasz mnie że klimy ni ma  , przecież na słońcu to bus jak patelnia :haha:

Fajnie jest jak ktoś na Ciebie czeka i tak miło nawet jak lata za Tobą jak za ...kurą :hura:

Spokojnej pracy życzę. 

 W moim busie klima była ale trzęsło jakby worek ziemniaków wiózł.;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Kleopatra napisał:

 W moim busie klima była ale trzęsło jakby worek ziemniaków wiózł.;)

Hihi pewnie walizki polskim jedzonkiem  co niektórzy  mieli wypchane i amortyzatory nie wytrzymaly :szydera: no chyba że po polu jechaliscie,  ale na wykopki toć jeszcze czas jezd :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...