Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry popołudniowo, kto tam jeszcze kawki nie pił hę ? :kawa:

Dzień dziś zimnawy, popadywuje to tu to tam, a o wietrze nie wspomnę

hu hu ha nasza jesień niespodzianki dla nas ma :szydera:

No to spokojnego popołudnia i byle do przodu :hura:

 

IMG_3257.JPG

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grono. I zapraszam na kawę. U mnie dziś dzień  jabłkowy przywiozłam od mamy dwie torby trzeba je jakoś zagospodarować Dobrze ze mam szybkowar pójdzie łatwiej z powidlami. A jutro kupuję wyciskarke wolnoobrotową sok z czegoś takiegie genialny i będę mogła jabłuszka tonami przywozić. U mnie ciąg dalszy poszukiwania przyzwoitej pracy w Polsce. Okazuje się że Pandemia pozamykała wiele drzwi. Ale jestem dobrej myśli. Mam propozycję powtotu do wyuczonego zawodu technologia chemii... Ale okazuje się że mogę mniej zarobić niż zwyczajna sprzątaczka. Zabawne 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć  wam. Ukłony składam szanownemu gronu:cześć2:.  

Dorzucę parę słów: @elf :dspodziewałaś się wyższej gaży:szydera:? Polskie realia dobijają :szok:

Nie ma to  jak w opiece :cmok:. Ja już sobie wielkie żarty stroję z magistrów z kilkoma fakultetami, nawet  śmieję się sama z siebie.  Oczywiście zdobyta wiedza zapewne nie piszła w las, ale  skala porównawcza dochodu uczy rozumu. Nie trzeba znać się na wyższej  matematyce w tym względzie , tylko sprawdzać stan konta: Zawsze pełne:hura:. Jeśli chodzi  o zdobytą  wiedzę w czasie trwania  nauki to = Satysfakcja, tak dam na imię mojej córce w następnym wcieleniu:d.

@elf Taka wyciskarka to  super nabytek , szczególnie jeśli ma się w zasięgu ręki niezliczoną ilość owoców i warzyw. Samo zdrowie.

Mam pytanie: Lepiej pić  sok czy mleko:d?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Cześć  wam. Ukłony składam szanownemu gronu:cześć2:.  

Dorzucę parę słów: @elf :dspodziewałaś się wyższej gaży:szydera:? Polskie realia dobijają :szok:

Nie ma to  jak w opiece :cmok:. Ja już sobie wielkie żarty stroję z magistrów z kilkoma fakultetami, nawet  śmieję się sama z siebie.  Oczywiście zdobyta wiedza zapewne nie piszła w las, ale  skala porównawcza dochodu uczy rozumu. Nie trzeba znać się na wyższej  matematyce w tym względzie , tylko sprawdzać stan konta: Zawsze pełne:hura:. Jeśli chodzi  o zdobytą  wiedzę w czasie trwania  nauki to = Satysfakcja, tak dam na imię mojej córce w następnym wcieleniu:d.

@elf Taka wyciskarka to  super nabytek , szczególnie jeśli ma się w zasięgu ręki niezliczoną ilość owoców i warzyw. Samo zdrowie.

Mam pytanie: Lepiej pić  sok czy mleko:d?

Zależy ilu jest  procentowe??? :d

Czesc ptaszyno :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko koleżanki i kolegów :d. U mnie mgła panuje od rana i nie zamierza chyba ustąpić pola dla słoneczka:327_sunny:, a szkoda. Myślę że @Heidima rację z tymi fakultetami. Ja mam przykład w rodzinie, moja córka skończyła studia i nigdzie pracy nie mogła znaleźć, wyjechała z kraju i od drugiego miesiąca pobytu za granicą pracuje, cały czas w tej samej firmie. To nie jest wina tylko wirusa:dobrze:.

Miłego dnia życzę wszystkim :cmok:

dzien-dobry_014.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janeczka1963 @Heidi a ja pozostanę ideologiem i spróbuję szczęścia. Nie porównuję zarobków pomiędzy państwami. Porównuję zarobki w Polsce. Jako sprzątaczka a etacie dostałam lepsza propozycję zarobków niż jako specjalista do spraw kontroli czystości produktu finalnego.  I jeszcze Pan widziwialu że słabo u mnie z angielskim. A niemiecki go nie interesuje. I nie wiem po co. Mu ten angielski skoro domoich obowiązków należałoby tylko uzyskiwanie zabezpieczanie i przechowywanie próbek poroduktu.   Zresztą nie ważne, olalam Pana bo za mało płacił i był niemiły. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Wszystkim.:d Ostatni dzień na zleceniu i jutro kierunek dom:d

@elf w moim zawodzie w Pl nie interesuje nikogo ani angielski ani niemiecki, papier dopuszczajacy do zawodu oczywiście tak, lecz to nie jest adekwatne to płacy jaka mnie interesuje. Ja też jestem zawsze pozytywnej myśli.Kto nie szuka  to nie znajdzie. Nie jestem materialistka ale teraz na dwutygodniowym zleceniu dostałam więcej niż za cały miesiąc w Pl.

Powodzenia:d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich. Za oknem szaro buro i ponuro:332_cloud:, ciekawe czy słoneczko :327_sunny: się dzisiaj pokaże. Kto w drodze :476_red_car:, to życzę szczęśliwego powrotu do domku, albo w odwrotną stronę do pracy, nie ważne, chociaż do domku milej się wraca :hura:. Wszystkim fajnego spokojnego dnia życzę :cmok:

IMG-20200206-WA0001.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...