Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Heidi napisał:

A ja myślę ,  że nareszcie będziesz mogła zabrać ze sobą najpiękniejsze sukienki i będziesz mogła popradować w miejscu marzeń wielu opiekunek . Tak rzadko  mamy okazję na zleceniach   być kobietami  takimi jak lubimy być : zadbane i eleganckie.  Kiedy trafimy na zlecenie zabite dachami,  na dementyków  lub inne osoby  przykute  do łóżka nawet nie  wypada nam przekraczać pewnej granicy dla lepszego  samopoczucia samego POP, a czasem wręcz dla własnej wygody .  

Pewien agent kiedyś  mi powiedział,  że w Monachium ulicę są pachnące,  a ludzie zazwyczaj ubrani w garnitury i białe koszule, że nigdzie indziej nie ma takiego klimatu elegancji  jak tam.

Zabierz zatem ze sobą białe prześcieradło.  Zawsze coś z tego wykombinujesz:szydera: do odziania:haha:

Na obrzeżach już tak się nie stroją, byłam widziałam 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kleopatra napisał:

Witam Was serdecznie:d. Słoneczko od rana się uśmiecha więc od razu miłej.Dosc już urlopowania , przeciągania wyjazdu i udawania że to zlecenie mi nie odpowiada a tamto też nie. 14 września września wyjazd do Monachium, wprawdzie krótkie zastępstwo ale wystarczy. Nigdy nie byłam w tym pięknym mieście więc nastawiam się na zwiedzanie tym bardziej że dom PdP jest w centrum miasta, oczywiście po zakończeniu swoich obowiązków.

Pozdrawiam i miłego dnia

No nareszcie :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

Cześć  wam. 

Niech mi ktoś wytłumaczy: jak mamy się spotkać skoro @elf zawsze kupi albo beczkę kapusty na przetwory:szydera:, albo największą głowę kapusty na gołąbki  do przerobu:mur:, żeby córka maminymi wyrobami mogła się delektować ? Raczej ne da se:tak2:. Z tego jasno widać, że zamiast ze  mną przebywać @elfwoli  kapustę w ręku z upodobaniem  przewracaćO.o. Ot dewiacja:mur:.

Ja jestem  obrotna  kobietka i wczoraj o 15.40 byłam już gotowa  gościa  z honorami w niemieckim domu  przyjąć . Obskoczyłam wszystkie wczorajsze  zadania  w czasie  ekspresowym:hura:.  Dziś  znowu  geldy liczę,  bo mi się z nich stóg  przewrócił :d. Wideł  szukam, porządek lubię mieć  na kupie:szydera:, bo  ktoś  kiedyś  powiedział,  że  kupy złodziej  nie ruszy:haha:.  Mam zamiar cyferki z zerami poukładać  w porządku  narastajacym. A może  kolorami?  Hm.. muszę to przemyśleć :papieros:

Kiedyś kobiety w BH kasę pchały są promocje w C&A na 90 E:trele:kupilam... w razie czego na plecaczek przerobię :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Z ranca to można wiesz co :szydera:

Cieszę się, że Hrabia Monte Christo się pojawił wreszcie na forum:oklaski:

Co Ty taki zapracowany jesteś, że tylko dzień dobry i dowidzenia mówisz? :)

A co można z rańca bo ja młoda i niedoświadczona ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć łobuzy. Mam 200 km do domu co znaczy że niedługo zawitam w domowe pielesze.  A potem to już Polska Polska i Polska.. Gdybym. Busikiem jechała to zeszło by mi koło 17 a  tak w 10h  już będę na miejscu.  Z dwoma młodymi panami jadę ślicznym Audi A6. Sama przyjemność taki powrót do domciu. Pozdrawiam serdecznie i życzę wam miłego popołudnia 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Funny napisał:

Kiedyś kobiety w BH kasę pchały są promocje w C&A na 90 E:trele:kupilam... w razie czego na plecaczek przerobię :d

Oooo tym razem to ja za dużo na siebie nie wydałam, za to córka swoje wyciągnęła na zakupach. Dziwnym zbiegiem okoliczności mówi że nie ma w co się ubrać... Niestety moja córka C&A omija.... Eh też by mi się jakieś D 80 przydało 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, elf napisał:

Oooo tym razem to ja za dużo na siebie nie wydałam, za to córka swoje wyciągnęła na zakupach. Dziwnym zbiegiem okoliczności mówi że nie ma w co się ubrać... Niestety moja córka C&A omija.... Eh też by mi się jakieś D 80 przydało 

Elfiku to nie o C&A chodzi tylko o promocję w tym sklepie na ogromniaste BH do przewozu kasy .Na inne okoliczności w ogóle nie szukam ,chodzę bez :p

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, elf napisał:

Oooo tym razem to ja za dużo na siebie nie wydałam, za to córka swoje wyciągnęła na zakupach. Dziwnym zbiegiem okoliczności mówi że nie ma w co się ubrać... Niestety moja córka C&A omija.... Eh też by mi się jakieś D 80 przydało 

Ja TkMax uwielbiam Teraz są wyprzedaże, więc zapobiegawczo druga torbę wezmę że sobą:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kleopatra napisał:

Już zazdroszczę:d:mur: będę tam codziennym klientem

Muszę zerknąć czy tutaj nie ma tego sklepu bo przyznam się, że nie spotkałam tej nazwy O.o

Może to tylko w dużych miastach a ja na same za....jezdze :mur:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, geronimo napisał:

Hallo aKuku,Kaw wypita?

Spokojnej soboty:cześć2:

Cześć @geronimo widzę, że słowa od Ciebie nie kupisz O.o:cześć2:

Wszystkim udanej soboty życzę :d

@waldiroom drapanko coraz bliżej??? Happy Cat GIFZapraszam na kawę Tired Good Morning GIF by Red & Howlingi zapraszam na Good Morning Love GIF by echilibrultau

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć  . 

@Niezapominajka 67 fajne te drapanki . Sugestia, że jeśli  będziemy  leżeć na  placach przyjdzie ktoś  i po  brzuszku palcami  pobaraszkuje jest fałszywa.  Leżę już tak od godziny i nic.  Żadnej  ręki  tu nie ma, tylko mop w kącie stoi , ale on  też  na moje wdzięki  nie  reaguje:mur:. Ratunku.... Ratunku....Ratunku...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Heidi napisał:

Cześć  . 

@Niezapominajka 67 fajne te drapanki . Sugestia, że jeśli  będziemy  leżeć na  placach przyjdzie ktoś  i po  brzuszku palcami  pobaraszkuje jest fałszywa.  Leżę już tak od godziny i nic.  Żadnej  ręki  tu nie ma, tylko mop w kącie stoi , ale on  też  na moje wdzięki  nie  reaguje:mur:. Ratunku.... Ratunku....Ratunku...

He, he słabo się starasz :d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Cześć @geronimo widzę, że słowa od Ciebie nie kupisz O.o:cześć2:

Wszystkim udanej soboty życzę :d

@waldiroom drapanko coraz bliżej??? Happy Cat GIFZapraszam na kawę Tired Good Morning GIF by Red & Howlingi zapraszam na Good Morning Love GIF by echilibrultau

Jakby mnie ktoś tak po oku lizał z rana to bym zwariowała:p 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godzin temu, Funny napisał:

Znów orzeszki podjadam, makadamia ...zabierzcie je bo już mnie zawiasy bolą :p

Kupiłam 40 czekolad z orzechami. Dawaj do mnie. Nie muszą dojechać do PL :haha:. Mój mąż  zawsze jak dziecko dopada do walizki w poszukiwaniu tych dóbr.  Nie mogę  Jego i tym razem zawieść.  Może spotka mnie nagroda za ten czyn? :haha:

Jest oficjalna  wersja,  że wracam do mojego domu w środę.  :oklaski:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Heidi napisał:

Kupiłam 40 czekolad z orzechami. Dawaj do mnie. Nie muszą dojechać do PL :haha:. Mój mąż  zawsze jak dziecko dopada do walizki w poszukiwaniu tych dóbr.  Nie mogę  Jego i tym razem zawieść.  Może spotka mnie nagroda za ten czyn? :haha:

Jest oficjalna  wersja,  że wracam do mojego domu w środę.  :oklaski:

Oj myślisz że nie popłyną w torbie. ?Gorzej gdyby ciężko zarobione euraski były w sąsiedztwie pływającej czekolady:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...