Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czwartek powitalny na wolności. Już jestem w Hannower i czekam aż Heidi da znać że możemy się spotkać. Ona dzis geldy produkuje więc mówi że na poznawanie elfów za bardzo czasu nie ma. Zobaczymy jak to się ułoży. Dzień zaczęłam od gotowania kapusty kiszonej by córce pierogi zrobić. Cały blok na geibelstraße pachnie kapustą. Dzisiaj jest czas zakupów i wydawania pieniędzy więc... Zaraz w drogę do Primarku 

Edytowane przez elf
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety i tym razem nie udało mi się z Heidi spotkać. Onw wybrała zdobywanie geldow. Zresztą wcale jej się nie dziwię Nie jestem tak interesująca. Odprowadziłam córeczkę do pracy i  powloczylam  się po mokrym mieście teraz wracam by pierogi robić. Pozdrawiam  z deszczowe go Hannoweru 

Edytowane przez elf
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie tu długo nie było. Obiecuję odrobić zaległości jak mi się uda zakończyć to zlecenie i szczęśliwie wrócić do domu..Teraz nie ma szans za dużo obowiązków. Na zakupach dzisiaj byłam (nawet) :oklaski:

Dzień zakończę taka mała refleksja. 

Nie ma to ja do kobiety uśmiechnie się przystojny mężczyzna. Od razu lepiej :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, elf napisał:

Niestety i tym razem nie udało mi się z Heidi spotkać. Onw wybrała zdobywanie geldow. Zresztą wcale jej się nie dziwię Nie jestem tak interesująca. Odprowadziłam córeczkę do pracy i  powloczylam  się po mokrym mieście teraz wracam by pierogi robić. Pozdrawiam  z deszczowe go Hannoweru 

Coś za skromna jesteś, więcej wiary w siebie :)a z Heidi się spotkasz Ona nie odpuści tylko jeszcze  jedna skarpetę napełni :p

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Jak mnie tu długo nie było. Obiecuję odrobić zaległości jak mi się uda zakończyć to zlecenie i szczęśliwie wrócić do domu..Teraz nie ma szans za dużo obowiązków. Na zakupach dzisiaj byłam (nawet) :oklaski:

Dzień zakończę taka mała refleksja. 

Nie ma to ja do kobiety uśmiechnie się przystojny mężczyzna. Od razu lepiej :d

Ten uśmiech może być niebezpieczny raz przez to w kraju w barierkę wlazlam bo się zagapiłam aż...:szydera:.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie:d. Słoneczko od rana się uśmiecha więc od razu miłej.Dosc już urlopowania , przeciągania wyjazdu i udawania że to zlecenie mi nie odpowiada a tamto też nie. 14 września września wyjazd do Monachium, wprawdzie krótkie zastępstwo ale wystarczy. Nigdy nie byłam w tym pięknym mieście więc nastawiam się na zwiedzanie tym bardziej że dom PdP jest w centrum miasta, oczywiście po zakończeniu swoich obowiązków.

Pozdrawiam i miłego dnia

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Funny napisał:

Coś za skromna jesteś, więcej wiary w siebie :)a z Heidi się spotkasz Ona nie odpuści tylko jeszcze  jedna skarpetę napełni :p

Cześć  wam. 

Niech mi ktoś wytłumaczy: jak mamy się spotkać skoro @elf zawsze kupi albo beczkę kapusty na przetwory:szydera:, albo największą głowę kapusty na gołąbki  do przerobu:mur:, żeby córka maminymi wyrobami mogła się delektować ? Raczej ne da se:tak2:. Z tego jasno widać, że zamiast ze  mną przebywać @elfwoli  kapustę w ręku z upodobaniem  przewracaćO.o. Ot dewiacja:mur:.

Ja jestem  obrotna  kobietka i wczoraj o 15.40 byłam już gotowa  gościa  z honorami w niemieckim domu  przyjąć . Obskoczyłam wszystkie wczorajsze  zadania  w czasie  ekspresowym:hura:.  Dziś  znowu  geldy liczę,  bo mi się z nich stóg  przewrócił :d. Wideł  szukam, porządek lubię mieć  na kupie:szydera:, bo  ktoś  kiedyś  powiedział,  że  kupy złodziej  nie ruszy:haha:.  Mam zamiar cyferki z zerami poukładać  w porządku  narastajacym. A może  kolorami?  Hm.. muszę to przemyśleć :papieros:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet dzisiaj się jeszcze nie przywitałam z Wami ani superanckiego dnia Wam nie pożyczyłam. Nadrabiam więc zaległości. Miłego dnia dla wszystkich i na :kawa: zapraszam miłe towarzystwo :d

PS 

Dzisiaj jestem słodka jak cukierek ;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, geronimo napisał:

Witam Was z rańca:cześć2: przy porannej:kawa:

Miłego dnia życzę

Z ranca to można wiesz co :szydera:

Cieszę się, że Hrabia Monte Christo się pojawił wreszcie na forum:oklaski:

Co Ty taki zapracowany jesteś, że tylko dzień dobry i dowidzenia mówisz? :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Z ranca to można wiesz co :szydera:

Cieszę się, że Hrabia Monte Christo się pojawił wreszcie na forum:oklaski:

Co Ty taki zapracowany jesteś, że tylko dzień dobry i dowidzenia mówisz? :)

Może przy popołudniowej kawie więcej napisze

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kleopatra napisał:

@Heidi a wiesz że przemyślałam i też zamierzam Twoim torem pójść. Czasu tam będę miała bez liku. Wiem że Monachium to piękne miasto ale bogate więc dzięki za radę

A ja myślę ,  że nareszcie będziesz mogła zabrać ze sobą najpiękniejsze sukienki i będziesz mogła popradować w miejscu marzeń wielu opiekunek . Tak rzadko  mamy okazję na zleceniach   być kobietami  takimi jak lubimy być : zadbane i eleganckie.  Kiedy trafimy na zlecenie zabite dachami,  na dementyków  lub inne osoby  przykute  do łóżka nawet nie  wypada nam przekraczać pewnej granicy dla lepszego  samopoczucia samego POP, a czasem wręcz dla własnej wygody .  

Pewien agent kiedyś  mi powiedział,  że w Monachium ulicę są pachnące,  a ludzie zazwyczaj ubrani w garnitury i białe koszule, że nigdzie indziej nie ma takiego klimatu elegancji  jak tam.

Zabierz zatem ze sobą białe prześcieradło.  Zawsze coś z tego wykombinujesz:szydera: do odziania:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Heidi napisał:

A ja myślę ,  że nareszcie będziesz mogła zabrać ze sobą najpiękniejsze sukienki i będziesz mogła popradować w miejscu marzeń wielu opiekunek . Tak rzadko  mamy okazję na zleceniach   być kobietami  takimi jak lubimy być : zadbane i eleganckie.  Kiedy trafimy na zlecenie zabite dachami,  na dementyków  lub inne osoby  przykute  do łóżka nawet nie  wypada nam przekraczać pewnej granicy dla lepszego  samopoczucia samego POP, a czasem wręcz dla własnej wygody .  

Pewien agent kiedyś  mi powiedział,  że w Monachium ulicę są pachnące,  a ludzie zazwyczaj ubrani w garnitury i białe koszule, że nigdzie indziej nie ma takiego klimatu elegancji  jak tam.

Zabierz zatem ze sobą białe prześcieradło.  Zawsze coś z tego wykombinujesz:szydera: do odziania:haha:

 Tym razem też Cię posłucham w kwestii elegancji oczywiście. Niezła agencje mi polecilas wskazówki jak zarobić dodatkowo to i prześcieradło wezmę że sobą:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooo jaki tu ruch dziś :dGrzechem było by czegoś nie skrobnąć .Stan mojej pdp.chwiejny, ale NaCl leci,kuracja antybiotykowa zakończona  ,więc oczy otworzyła no i się śmieje na mój widok to dobry znak bo ja Funny jestem to nie można się nie śmiać :pzwłaszcza ,że dziś w bluzie porozciąganej,poszczępionnej łażę  z nadrukiem wielkiej uśmiechniętej gęby :dZnów orzeszki podjadam, makadamia ...zabierzcie je bo już mnie zawiasy bolą :p

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...