Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Heidi napisał:

To Wy na bieżnię , a my z Markizą dosiadamy się  do drożdżówki :oklaski: skoro drożdże zbawienny wpływ na pamięć mają . Oczywiście dla mnie ze szklanką mleka w dodatku.    Nie  jestem  pewna czy do jutra coś  zostanie :d. Markiza już  stoi  drugi raz w kolejce po nasteoby kawałek:szydera:

Dziś  była ważona przez PDienst. Ma 3 kg w plusie :szydera:. Musimy kupić jej nowe spodnie, najlepiej z gumą w pasie :haha:. Dobrze,  że ja już takie posiadam :hura:

20200827_194524.jpg

Dobrze, że to zdjęcie teraz wstawiłaś przynaniej dzisiaj koszmary nie będą mnie w nocy męczyły :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

@Niezapominajka 67 nie uważasz,  że Twoj  ludek ma dziś chiński uśmiech:szok:? Gdzieś Ty  go dorwała? 

Zawsze coś nie pasuje :mur:

Nie, nie zauważyłam niczego z chinszczyzny w jego uśmiechu :d

Z internetu :oklaski:

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niezapominajka 67  uff,  już myślałam,  że gościu  z wakacji chciał do chińskiej ojczyzny wrócić i mu nie pozwolili,  a Ty  w przypływie  litości  zadekowałaś go u siebie O.o. Teraz ja będę spać  spokojnie :cześć:. Dobranoc 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

@Niezapominajka 67  uff,  już myślałam,  że gościu  z wakacji chciał do chińskiej ojczyzny wrócić i mu nie pozwolili,  a Ty  w przypływie  litości  zadekowałaś go u siebie O.o. Teraz ja będę spać  spokojnie :cześć:. Dobranoc 

Oj jak Ty mnie dobrze znasz  że o takie rzeczy mnie posądzasz :cmok::cześć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

To Wy na bieżnię , a my z Markizą dosiadamy się  do drożdżówki :oklaski: skoro drożdże zbawienny wpływ na pamięć mają . Oczywiście dla mnie ze szklanką mleka w dodatku.    Nie  jestem  pewna czy do jutra coś  zostanie :d. Markiza już  stoi  drugi raz w kolejce po nasteoby kawałek:szydera:

Dziś  była ważona przez PDienst. Ma 3 kg w plusie :szydera:. Musimy kupić jej nowe spodnie, najlepiej z gumą w pasie :haha:. Dobrze,  że ja już takie posiadam :hura:

20200827_194524.jpg

Piękne ,dorodne śliwkowe,mniamniusie tylko że na drożdżach więc odpada :(po nich rosnę i wzdłuż i  wszerzxd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po wolnym dniu odpoczywam.  POD Na kolacji z jakimiś ludkami muszę mu dyskretnie Przypomniec że trzeba zatankowac merca, jakoś tak dzisiaj mi się sporo km zrobiło niechcący.....  

Elba z pod była wczoraj dziś troszke dalej (30km) Glückstadt odwiedziłam. Też Elba płynie. Ciekawa jestem czy jutro też Pod będzie chciał bym. Wróciła... 

IMG-20200826-WA0010.jpeg

Edytowane przez elf
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elf@Funny  obie jesteście siebie warte bo tak samo pięknie jest u każdej z was :oklaski:

Chciało by się zakrzyknąć, Świat jest piękny tylko z ludźmi czasami małe problemy ";)

Pora się chyba przywitać i cieszyć kolejnym dniem :oklaski:

Dzień dobry. Witam Was jak zwykle serdecznie i na dodatek piątkowo. Niestety to już ostatni sierpniowy piątek i ostatni przed moim wyjazdem. W Niedzielę rano jadę do pracy :dGuten Morgen GIF by memecandy

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Chciało by się zakrzyknąć, Świat jest piękny tylko z ludźmi czasami małe problemy ";)

Słonko:327_sunny: Jakie problemy?  

Ja dziś na ludzi nie narzekam.  Dali  mi pracę w wolnym moim czasie i Jeszcze zapłacili całe 75 Euro :oklaski:. Ja dziś  nie narzekam  na ludzkie plemię :trele:. Jest gitowo:oklaski:. Żal  zjeżdżać do domu, ale  tęsknota za "czarnym" kolorem już mnie  bierze . 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Słonko:327_sunny: Jakie problemy?  

Ja dziś na ludzi nie narzekam.  Dali  mi pracę w wolnym moim czasie i Jeszcze zapłacili całe 75 Euro :oklaski:. Ja dziś  nie narzekam  na ludzkie plemię :trele:. Jest gitowo:oklaski:. Żal  zjeżdżać do domu, ale  tęsknota za "czarnym" kolorem już mnie  bierze . 

Ja też nie narzekam. Świat jest piękny czy to znasz???, otwórz oczy patrz..... 

Widocznie jedno oko mi się na chwilę przymknęło :d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Ja też nie narzekam. Świat jest piękny czy to znasz???, otwórz oczy patrz..... 

Widocznie jedno oko mi się na chwilę przymknęło :d

Od kolegi dostałem- popeiram go więc się podzielę 

6BF3A00A-2F69-43DA-94BA-EE42D4CF53F4.jpeg

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Heidi napisał:

@Funny fajne ujęcie  zdjęcia,  ale  dokładnie gdzie ten dekiel kanalizacyjny wywaliło:szok: ? Na waszej ulicy:szydera:?  Co Ty tam do klozetu wrzuciłaś, że takie efekty dało?  Bigos ci sfermentował :|? Czy jak?  

Tabletki na przeczyszczenie wleciały mi do WC i taki efekt :da na serio to Zünforf i reakcja na moją skromną osobę:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Funny napisał:

A to nie tylko Ty ja też na What's appa dostałam dziś to przesłanie.Od dawna stosuje jednak nie mam tak cudownego uśmiechu :p

Ja uśmiech mam równie.......... uroczy :dale fryzura ciut inna :p

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...