Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Kleopatra napisał:

Kochana ja nie potrzebuje nawet zapachu wina żeby piruety kręcic.:trele: Ot niezwykłą zdolność zaliczania twardej gleby

Co było pisać chłopakowi? Są gruszki , to i temat i przykład z życia wzięłam. Wiesz przecież, że ja nigdy nie kłamię, tylko trochę dla efektu koloryzuję :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Kiedyś kupiłam sobie w DE zimą nożyce akumulatorowe do cięcia fikuśnych figur z bukszpanu. Córka Pop rzuciła hasło, że jej mama ma w ogrodzie żywopłot. Dałam jej do ręki nożyce i mówię : próbuj, to są Wasze rośliny !!!   Oczywiście, że nie cięła. Pomyślała; jest sprzęt, jest służba niech robi. Chytrus była w robieniu zakupów, więc nie mogłam się spodziewać wynagrodzenia. Zamówiła ogrodnika, ten wystawił jej Fakturę na 150 € za cięcie 5 metrów żywopłotu. 

Szkoda że nie zrobiłaś Ty tej uslugi:p miałabyś przynajmniej satysfakcję

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Co było pisać chłopakowi? Są gruszki , to i temat i przykład z życia wzięłam. Wiesz przecież, że ja nigdy nie kłamię, tylko trochę dla efektu koloryzuję :cmok:

Oj trochę pokolryzowalas z tym winem:trele: chyba że z życia własnego wzięte

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janeczka1963 napisał:

satysfakcją się nie najesz, geldy lepsze:p

teraz szukam błota :szept:. Dobra idea !!! Po co kupować ha za dziesiątki tysięcy pln, kiedy można niemiecką górę sobie usypać i areał tym samym powiększyć :hura:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kleopatra napisał:

To po dooopie mnie bijesz żeby rozumu nauczyć?To ja Cię rozumu uczę:grzmotnąć::szydera:

Głowy szkoda, jeszcze troche geldów musisz na wozie do domu zwieźć. Przecież w burce nikt Ciebie do roboty nie przyjmie:tak2:. Doopę obiję , przykryje sią prześcieradłem, nie będzie opuchlizny widać . Geldami w podzięce się podzielisz, a może jeszcze trochę ziemi pod obcasami przytargasz.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

Głowy szkoda, jeszcze troche geldów musisz na wozie do domu zwieźć. Przecież w burce nikt Ciebie do roboty nie przyjmie:tak2:. Doopę obiję , przykryje sią prześcieradłem, nie będzie opuchlizny widać . Geldami w podzięce się podzielisz, a może jeszcze trochę ziemi pod obcasami przytargasz.

Tobie już nic nie pomoże:szydera: :cmok: ale na piffko obie poobijane pojdziemy:zdrówko: jeśli wcześniej z czegoś nie spadnę

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Heidi napisał:

Kiedyś kupiłam sobie w DE zimą nożyce akumulatorowe do cięcia fikuśnych figur z bukszpanu. Córka Pop rzuciła hasło, że jej mama ma w ogrodzie żywopłot. Dałam jej do ręki nożyce i mówię : próbuj, to są Wasze rośliny !!!   Oczywiście, że nie cięła. Pomyślała; jest sprzęt, jest służba niech robi. Chytrus była w robieniu zakupów, więc nie mogłam się spodziewać wynagrodzenia. Zamówiła ogrodnika, ten wystawił jej Fakturę na 150 € za cięcie 5 metrów żywopłotu. 

:dobrze:Chytry dwa razy traci :szydera::oklaski:

Na temat prezentów i doceniania naszej pracy się nie wypowiem bo różne historie na ten temat słyszałam i rozne kwoty podały. Ciekawostką warta zapamiętania był pokaźny przelew na swoje konto zrobiony przez jedną opiekunkę :szydera:

Warte zapamiętania  zrobione na drutach  przez żonę mojego podopiecznego ciepłe, wełniane skarpetki dla mnie :d

Dla mnie najważniejsze jest możliwość spokojnej pracy na zleceniu oraz terminowy wpływ na konto mojego wynagrodzenia  zgodnie wcześniejszymi ustaleniami :d

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Nie pomoglo po prośbie to wołam po imieniu 

@Heidi zamknij swój sejf, odłóż geldy na chwilę. Zapraszam :cmok:

@elf już chyba na stałym miejscu więc pokaż się na forum bo zapomnę jak wyglądasz :oklaski:

@Janeczka1963 do tej pory zawsze mogłam liczyć na Twoje towarzystwo przy kawusi:love:

@beatrix+, @Wenusia, @Funnyoraz nasz rodzynku @waldiroom co u was słychać????? Ciekawość mnie zżera :$

@FunnyKatedra w Koloni jeszcze stoii???? :d:szydera::kawa::dyskusja::cmok::)

 

Witaj Kwiatuszku Zündorf zaliczyłam wczoraj ,jeżdżę ile sił w nogach ale nie jak nasz rodzynek po gnojówce :dkto by mnie z niej wyciągał 

IMG_20200819_142142520.jpg

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niezapominajka 67 na pewno te skarpetki juz ci się przetarły. Chcesz ? zrobię  Ci nowe!!!! Mogą być bez pięty i palców  ? Twoje życzenie, będzie dla mnie rozkazem:d.

A właśnie wczoraj w sklepie widziałam sweterek dla najmniejszej dzidzi świata za 12 €. Może z nudów zacznę takie robić ? , A może jeszcze mniejsze  dla lalek ?  Mniej wełny i kasę większą można wynegocjować:czytaj:. A może sweterki dla piesków ? Ktoś chce może sweterek ? Zima tęga się zbliża:p. A może sweterek na koła od roweru ?  Hm,,,, muszę mocno  pomyśleć:$

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...