Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Heidi napisał:

Witaj.  No proszę.....kto pierwszy zobaczył słońce? Nasz forumowy koteczek:cześć2:

Takie ciężkie chmury od pary wodnej,  upały, w końcu musiał pęknąć zamek od poszewki  i ulało się chmurze trochę . @foczka63 akurat wody się nie boi, z pływaniem obeznana. Na pewno  przeżyła. A... na Amazon . de widziałam pościel z jej podobizną . Wypisz wymaluj : Ona. Przytulna i słodka była ta pościel. Mogłaby sobie ją kupić. 

nie może być inaczej kochana, skoro na tejże pościeli nasza @foczka63 w podobiźnie własnej jest:cmok::serce::love:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janeczka1963 napisał:

nie może być inaczej kochana, skoro na tejże pościeli nasza @foczka63 w podobiźnie własnej jest:cmok::serce::love:

Ty tylko smaruj na tamte strony,  bo z kotami też tego było sporo.  Prześliczne:472_dart: . Tylko z dudkiem nie było :mur:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Ty tylko smaruj na tamte strony,  bo z kotami też tego było sporo.  Prześliczne:472_dart: . Tylko z dudkiem nie było :mur:

Zawsze można sobie namalować albo w czasie upału położyć się na takiej pościeli i jak wstaniesz to podobizna zostanie na pościeli :d

PS 

Odtatnio notorycznie przyklejam się do mojego kompletu wypoczynkowego, który jest skóra obity :$

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu Uuu..... moja POP  dziś pierwszy  raz po  miesiącu naszej współpracy podniosła na mnie leciuchno , leciuteńko głos.   Tak bawić się nie będziemy.....>:( .Widać  czas spadać :d. Już  za dni 23 zobaczy inny obrazek opiekunki:oklaski:. Ta ją wyciszy:trele:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Uuu Uuu..... moja POP  dziś pierwszy  raz po  miesiącu naszej współpracy podniosła na mnie leciuchno , leciuteńko głos.   Tak bawić się nie będziemy.....>:( .Widać  czas spadać :d. Już  za dni 23 zobaczy inny obrazek opiekunki:oklaski:. Ta ją wyciszy:trele:

A było już tak pięknie O.o

Zmiana opiekunki na pewno dobrze zrobi Twojej podopiecznej bo ile można na jedną gębę patrzeć, nawet jak ta gębusia miła i sympatyczna :d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

Zawsze można sobie namalować albo w czasie upału położyć się na takiej pościeli i jak wstaniesz to podobizna zostanie na pościeli :d

PS 

Odtatnio notorycznie przyklejam się do mojego kompletu wypoczynkowego, który jest skóra obity :$

Hi hi. Pościel  jak całun. 

 To przyklejanie się  do obicia sofy  tj lepsze od gorszego . Ty się ciesz , że mchem nie jesteś porośnięta :szydera:. Wiesz ile paprochów by się sypało  w takie upały? 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Hi hi. Pościel  jak całun. 

 To przyklejanie się  do obicia sofy  tj lepsze od gorszego . Ty się ciesz , że mchem nie jesteś porośnięta :szydera:. Wiesz ile paprochów by się sypało  w takie upały? 

Na jedno to jest dobre zawsze mam wymówkę, że się znów do tapicerki przykleiłam i dlatego cały dzień w fotelu siedzę albo na sofie leżę :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

@Niezapominajka 67  jest pięknie,  tylko o tę  gębę właśnie chodzi:szydera:

Przypomniało mi się jak kiedyś narzekałam trochę na mojego męża. Do koleżanki a ona mi powiedziała, Wiem, rozumie Cię jak to jest, budzisz się rano a przy Tobie ciągle ten sam facet (ta sama gębą) i na dodatek zrzędliwy :szydera:

Może naszych podopiecznych też trzeba zrozumieć :szydera:

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elf ma dobrze.  Tyle Kurdiów i ona jedna:tak2:

Wczoraj  miałam  kontrole  łóżka:szydera: dokonaną przez  PoP .   Ja mam szerokie łoże  i pełno  poduszek.  Wszystkie  ułożyłam na jednej  połowie łóżka i przykryłam kołdrą . Upał.  Ja leżę jak Ewa:haha:w raju. Moja PoP  dopadła do kołdry i chyc  do góry  ją w przekonaniu,  że Adama  z jabłkami znajdzie:szydera::szydera:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

@elf ma dobrze.  Tyle Kurdiów i ona jedna:tak2:

Wczoraj  miałam  kontrole  łóżka:szydera: dokonaną przez  PoP .   Ja mam szerokie łoże  i pełno  poduszek.  Wszystkie  ułożyłam na jednej  połowie łóżka i przykryłam kołdrą . Upał.  Ja leżę jak Ewa:haha:w raju. Moja PoP  dopadła do kołdry i chyc  do góry  ją w przekonaniu,  że Adama  z jabłkami znajdzie:szydera::szydera:

Przesadzasz. Ona tylko nowa gębe chciała zobaczyć  :szydera:

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heidi napisał:

@elf ma dobrze.  Tyle Kurdiów i ona jedna:tak2:

Wczoraj  miałam  kontrole  łóżka:szydera: dokonaną przez  PoP .   Ja mam szerokie łoże  i pełno  poduszek.  Wszystkie  ułożyłam na jednej  połowie łóżka i przykryłam kołdrą . Upał.  Ja leżę jak Ewa:haha:w raju. Moja PoP  dopadła do kołdry i chyc  do góry  ją w przekonaniu,  że Adama  z jabłkami znajdzie:szydera::szydera:

Przypomniało mi się jak jeden z moich podopiecznych ciągle mi mówił, że ta moja zmienniczka to nie jest w porządku bo goni go do łóżka a potem gdzieś wychodzi i wraca o 6 rano :szok:

Co ciekawe mojej zmienniczkę opowiadał to samo o mnie O.o:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Heidi napisał:

@elf ma dobrze.  Tyle Kurdiów i ona jedna:tak2:

Wczoraj  miałam  kontrole  łóżka:szydera: dokonaną przez  PoP .   Ja mam szerokie łoże  i pełno  poduszek.  Wszystkie  ułożyłam na jednej  połowie łóżka i przykryłam kołdrą . Upał.  Ja leżę jak Ewa:haha:w raju. Moja PoP  dopadła do kołdry i chyc  do góry  ją w przekonaniu,  że Adama  z jabłkami znajdzie:szydera::szydera:

Podobno jest dementykiem, ale co trzeba to w pamięci zostalo:trele:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Funny napisał:

Dzień dobry perełeczki i rubina też witam naturalnie:dGrzeje więc dziś pauza typ ,,Ewa w ogrodzie"bez Adama :dWszystko opalę WSZYSTKO!:oklaski:

Ok. Wyrażamy zgodę.  W trosce  o Twoje zdrowie zabierz proszę  ze sobą  spray na mrówki i plandekę w razie  "W" :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Heidi napisał:

Widział ktoś @elf? Może  na plaży  albo gdziekolwiek :kawa2: z kimkolwiek? 

Nie widziałam ale czytałam wczoraj, że internetu nie ma i odezwie się jak wróci z dziadkiem do domu. Za 3 dni to ma być :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Przypomniało mi się jak jeden z moich podopiecznych ciągle mi mówił, że ta moja zmienniczka to nie jest w porządku bo goni go do łóżka a potem gdzieś wychodzi i wraca o 6 rano :szok:

Co ciekawe mojej zmienniczkę opowiadał to samo o mnie O.o:szydera:

Z mamą poprawką... na godz 8 :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...