Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@elf modły  zbiorowe  zrobiliśmy  i  jest :oklaski:, znalazł się  Rodzynek,  a nawet dwa. Tylko ten drugi trochę nieśmiały,  albo nieogarnięty :|. W każdym bądź razie na razie  ich nie pożarłyśmy:szydera:. Jeszcze nie.  Trzeba ich trochę utuczyć.   @Kleopatra  na razie  wystartowała z szarlotką, ja  z mlekiem. Zobaczymy kto jeszcze coś na ruszt rzuci. Może masz coś czego wczoraj nie zjedliście:szydera:?

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

Fasolka po bretońsku jest już gotowa. Teraz idę na ogród pracować. Może coś dzisiaj upiekę ale nie będzie to ciasto z jabłkami :trele:

Może  być z jabłkami,  bo @Kleopatra  taka roztargniona, że sama nie wie co  upiekła.  Najpierw była szarlotka z papierówkami , a potem szarlotka z różą   :szydera:. Widać  Opat jeden skostniały palec  uchylił i ona nową  recepturę zdobyła :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś  pije... Szkoda że tylko wodę mineralną. Ale jak wrócę to idę do "Kurdów" na piwo.  Miło was widzieć takich wesołych i roześmianych. Jednak nasza praca to nie przelewki.  Szczególnie miło widzieć @Niezapominajka 67. Tym bardziej że ostatnio ma coś pecha do Podopiecznych.  Pozdrawiam że słonecznego Ostsee i życzę udanego popołudnia. Jak będę u "Kurdów to może i fotkę machnę ukradkiem... Będziecie mogły zazdrościć.. Żartuję. Całuski 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heidi napisał:

Może  być z jabłkami,  bo @Kleopatra  taka roztargniona, że sama nie wie co  upiekła.  Najpierw była szarlotka z papierówkami , a potem szarlotka z różą   :szydera:. Widać  Opat jeden skostniały palec  uchylił i ona nową  recepturę zdobyła :szydera:

A Ty dalej nie zdradziłaś jakie to mleko pijesz:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, elf napisał:

Ja dziś  pije... Szkoda że tylko wodę mineralną. Ale jak wrócę to idę do "Kurdów" na piwo.  Miło was widzieć takich wesołych i roześmianych. Jednak nasza praca to nie przelewki.  Szczególnie miło widzieć @Niezapominajka 67. Tym bardziej że ostatnio ma coś pecha do Podopiecznych.  Pozdrawiam że słonecznego Ostsee i życzę udanego popołudnia. Jak będę u "Kurdów to może i fotkę machnę ukradkiem... Będziecie mogły zazdrościć.. Żartuję. Całuski 

Już zazdrościmy

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Fasolka po bretońsku jest już gotowa. Teraz idę na ogród pracować. Może coś dzisiaj upiekę ale nie będzie to ciasto z jabłkami :trele:

A Ty mi możesz tą fasolkę podesłać ale nie mam jabłek żeby Ci zapłacić

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wenusia  bardzo ładnie:serce:. Wzorcowo  dokładnie:oklaski:

Chcesz nam przekazać informację  dodatkową,  że tak wyglądają  spracowane ręce opiekunki? :szydera:. Dawać  mi  ją  na roboty!!!  Koty  trzeba nakarmić,  kuwety wysprzątać :szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

@Wenusia  bardzo ładnie:serce:. Wzorcowo  dokładnie:oklaski:

Chcesz nam przekazać informację  dodatkową,  że tak wyglądają  spracowane ręce opiekunki? :szydera:. Dawać  mi  ją  na roboty!!!  Koty  trzeba nakarmić,  kuwety wysprzątać :szydera:

Hihihi przypominam że ja na urlopie jestem od miesiąca, no jak tu z obgryzionymi pazurami wyjść na deptak no jak  

Koty na karmione, kuwety posprzątane a ja se leżę i mrucze

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wenusia napisał:

Hihihi przypominam że ja na urlopie jestem od miesiąca, no jak tu z obgryzionymi pazurami wyjść na deptak no jak  

Koty na karmione, kuwety posprzątane a ja se leżę i mrucze

@Wenusia  ja nie łapię:szok:. Po  to  sobie pazurki ślicznie zrobiłaś,  żeby po nich  ludzie na deptaku  deptali:szok:?  

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

@Wenusia  ja nie łapię:szok:. Po  to  sobie pazurki ślicznie zrobiłaś,  żeby po nich  ludzie po deptaku  deptali:szok:?  

żeby łoglądali a nie deptali przeca na deptaku chodzisz jak na wybiegu, tu popaczą tam popaczą a potem biegną do sklepów szukać tych samych odpowiedników

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Wenusia napisał:

No to po kawusi :kawa: popołudniowej siup chluśniem, podziwiając moje pikne paznokietki oj dawno nie miałam French_a chyba ze sto lat temu, ale co tam za następne sto lat znowu sobie zrobię

IMG_20200813_164633.jpg

Oj to za 100 lat będą naprawdę pikne:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...