Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Wenusia napisał:

 Pięknie dziękuję @Moderator za usunięcie serduszek :róża:, jestem dozgonnie wdzięczna:cmok: i moje Towarzystwo forumowe pewnie też :oklaski: 

Choć muszę przyznać że :serce: to mój znak rozpoznawczy i ciągnie się ze mną przez całe życie :love:

Powiem szczerze że mnie Twoje serduszka nie przeszkadzały:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kleopatra napisał:

Dzień dobry Wszystkim:d gdyby ktoś był wczorajszy albo nocny to przypominam że dziś czwartek 13-tego.Miesuac temu też 13 tego pizgnełam na schodyO.o ale nie piłam wtedy ani mleka wysokoprocentowego ani wogole nic:szydera:.

@Heidi łobuzico :trele: szarlotka pyszna pomimo a może mimo miseczki C. Tak że Twój scenariusz się nie sprawdził .:p

@waldiroom trudno nie chcesz mojej szarlotki bez lodów:trele: to nie.Sama zjem najwyżej pójdzie w boczki:szydera: Kod sympatyczny kiedyś miałam tam propozycje zlecenia na 2 tygodnie, może zamiast Ciebie na zastępstwo.

Miłego dnia Wam życzę i nie przepracujcie się za bardzo

 

Całkiem możliwe - stela jest spoko, PDP tez nie jest absorbujący.
@Kleopatra Co do szarlotki- nie mówiłem ze nie chcę.... Lubię szarlotkę . 
13-tego dla Mnie raczej pozytywnie- zawsze, nawet gdy to piątek 

@Heidi bardzo Ci dziękuje za prezentacje - z czasem i Ja ogarnę o co biega - jeśli nie każdą z Was - to pewnie te Panie najaktywniejsze. 
co do mleka - na zdrowie, Ja używam owszem, ale w małych ilościach, mam alergie na laktozę. 


@Wenusia - a co z tymi serduszkami ??? Witam Cię - toż serce to symbol... serdeczności

nie wolno ???  tez je często używam ...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, waldiroom napisał:

Poranne - dzień dobry. Kawa była naprawdę rano 7.30, dla niektórych pewnie to środek dnia

35B1F007-BF4D-4EFB-9C17-7E9BD45C87DF.jpeg

Dla mnie to środek nocy :szydera:. Budzimy się i 8.30 , potem się przeciągnąć trzeba jak kocice  dwie w dwóch  łóżkach. O 9.10 śniadanie.  Obiad  12.30 najpóźniej.  Pauza do 15.30 . Kawa i znowu  pauza  do 18tej.  O 19tej ostatnie tabletki i PoP  zostaje sama z panem pilotem tv. Ja mam luz.  Toteż wczoraj np. Po kolacji zrobiłam 18 km rowerem,  bo  o  szarlotkach, lodach i słodyczach będę  mogła na długo zapomnieć :smutek:przy tym trybie pracy. 

Generał dudków  jednak nigdy nie narzeka:hura:, poprawiam pagony na moich skrzydłach i lecę  zobaczyć czy mnie  gdzieś nie ma:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Dla mnie to środek nocy :szydera:. Budzimy się i 8.30 , potem się przeciągnąć trzeba jak kocice  dwie w dwóch  łóżkach. O 9.10 śniadanie.  Obiad  12.30 najpóźniej.  Pauza do 15.30 . Kawa i znowu  pauza  do 18tej.  O 19tej ostatnie tabletki i PoP  zostaje sama z panem pilotem tv. Ja mam luz.  Toteż wczoraj np. Po kolacji zrobiłam 18 km rowerem,  bo  o  szarlotkach, lodach i słodyczach będę  mogła na długo zapomnieć :smutek:przy tym trybie pracy. 

Generał dudków  jednak nigdy nie narzeka:hura:, poprawiam pagony na moich skrzydłach i lecę  zobaczyć czy mnie  gdzieś nie ma:szydera:

To fajnie masz, ja nie lubię porannego wstawania. Noce zarwane z wyboru. Ale tutaj przywożą dla pdp leki o ósmej i pobudka z automatu, śniadanie itp.... Po obiedzie przerwa - ale słonce smaży jak nie wiem i rower dopiero wieczorem. Też staram się urwać troche wieczorem i jakieś 15-20 km to standard. Bo bez tego to "kota" bym dostał.  

Lody i szarlotka... ciągle kusząco to brzmi...:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@waldiroom no  popatrz!!! Wujek Dobra Rada: muszę poszukać jeszcze jednego  kota,  będę go gonić rowerem po polach, łąkach  i lasach. Będzie przynajmniej  wyznaczony  jakiś konkretny  cel tych rowerowych wypadów :hura:. Drugiego  będę trzymać dla kasy na pięterku :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@waldiroom: "To fajnie masz, ja nie lubię porannego wstawania. Noce zarwane z wyboru" .

Trafiło  mi  święto zlecenie  jak ślepemu dudkowi ziarno.  Widać  pochodnię złej szteli oddałam @Niezapominajka 67 .Przepraszam @niezapominajka . NIE chcialam tego :smutek:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@waldiroom  rozumiem, że dyżury masz w nocy,  a całe dnie masz zatem wolne. Ciężka nocna  praca  w zmarszczki się obraca:mur:.

Pewnie worki pod oczami masz tak duże,  że pedałami  o nie  haczysz  :kawa2:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, waldiroom napisał:

Całkiem możliwe - stela jest spoko, PDP tez nie jest absorbujący.
@Kleopatra Co do szarlotki- nie mówiłem ze nie chcę.... Lubię szarlotkę . 
13-tego dla Mnie raczej pozytywnie- zawsze, nawet gdy to piątek 

@Heidi bardzo Ci dziękuje za prezentacje - z czasem i Ja ogarnę o co biega - jeśli nie każdą z Was - to pewnie te Panie najaktywniejsze. 
co do mleka - na zdrowie, Ja używam owszem, ale w małych ilościach, mam alergie na laktozę. 


@Wenusia - a co z tymi serduszkami ??? Witam Cię - toż serce to symbol... serdeczności

nie wolno ???  tez je często używam ...

Hejka @waldiroom  

Wolno wolno serduszek używać, tylko w nicku przysparzały kłopotów bo nie każdy potrafił je wyklikać przed i po nicku ja się nigdy z nimi nie rozstaje bo mam je na sobie i w sobie i ciągle rozdaję   pozdrawiam cieplutko

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heidi napisał:

@waldiroom  rozumiem, że dyżury masz w nocy,  a całe dnie masz zatem wolne. Ciężka nocna  praca  w zmarszczki się obraca:mur:.

Pewnie worki pod oczami masz tak duże,  że pedałami  o nie  haczysz  :kawa2:

....w nocy mam wreszcie luz ....Notuje 95-cio  procentowy luz, bo pdp spi i nigdzie sie nie zgubi. Nadrabiam wtedy patrzenie w ekran komputera. Więc oczy jak mówisz... z woreczkami :cool: 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wenusia napisał:

Hejka @waldiroom  

Wolno wolno serduszek używać, tylko w nicku przysparzały kłopotów bo nie każdy potrafił je wyklikać przed i po nicku ja się nigdy z nimi nie rozstaje bo mam je na sobie i w sobie i ciągle rozdaję   pozdrawiam cieplutko

@Wenusiato ciesze się bardzo. Serduszko dla Ciebie :serce:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

@Wenusia teraz wiem, dlaczego Amor we mnie  strzałą nie może trafić . Wszystkie strzały :serce:Ty przyciągasz. :ostrzegam:Samolub :lanie:

Oj tam oj tam @Heidi nie wszystkie... Jednego amora w diablej skórze oddaliłam od siebie niedawno, chcesz go przygarnąć? za darmo oddam  

Ale dla ciebie wyjątek zrobię i dam ci bezinteresownie serducho :serce:

 

IMG-20200812-WA0000.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Heidi napisał:

@waldiroom: "To fajnie masz, ja nie lubię porannego wstawania. Noce zarwane z wyboru" .

Trafiło  mi  święto zlecenie  jak ślepemu dudkowi ziarno.  Widać  pochodnię złej szteli oddałam @Niezapominajka 67 .Przepraszam @niezapominajka . NIE chcialam tego :smutek:

Nie ma za co przepraszać, wiem że mnie lubisz O.o

W opiece takk bywa, na kogo wypadnie na tego bec :szydera:

Dzień dobry dla wszystkich :d

U mnie nieco chłodniej. Idę obrywać borówkę i brzoskwinie. Trzeba porobić trochę zapasów żeby jakoś przetrwać zimę :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Od teraz tylko laskę mam zamiar  że sobą zabierac  na zlecenie . Mogę służyć jak potrzeba :szydera:

laski to lepiej omijaj szerokim łukiem:d, bo nic dobrego z posiadania takowych dla Ciebie nie wynika:szydera:

@Wenusia:serce:dla Ciebie :serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Wenusia jakaś taka, gola "bez tych serduszek jesteś ale przynajmniej z zapisaniem Twojego nicku już nikt nie będzie miał kłopotu :oklaski:

:serce:

Goła nie goła ale ciągle mam serducho chyba muszę avatar zmienić na jakąś golaskę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...