Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Kleopatra napisał:

@Janeczka1963 no powiem Ci że no powiem Ci że no liczysz jak mało kto:trele: ale toreb @Heidi nie oddam i basta , nawet nie licz

ale ja nie potrzebuję toreb @Heidi, wystarczy mi portfel i karta do konta:trele:, bagaże Ci oddam wszystkie:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Raczej z wybijała wyobraźnia :szydera:

Ale się dziewczyny nakręcacie. Faktycznie brakowało Wam tu chłopa :):) dzieki za miłe przywitanie Heidi...Niezapominajka67. Mam nadzieje, że to mleko (Heidi) odrobine słodkie:). Parafrazując - mam bogatą wyobraźnie,,,ale zmyślać  nie zamierzam

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, waldiroom napisał:

Ale się dziewczyny nakręcacie. Faktycznie brakowało Wam tu chłopa :):) dzieki za miłe przywitanie Heidi...Niezapominajka67. Mam nadzieje, że to mleko (Heidi) odrobine słodkie:). Parafrazując - mam bogatą wyobraźnie,,,ale zmyślać  nie zamierzam

nie bój żaby ludzie z bogatą wyobraźnią się nie nudzą i sami nie  nudzą:d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, waldiroom napisał:

Ale się dziewczyny nakręcacie. Faktycznie brakowało Wam tu chłopa :):) dzieki za miłe przywitanie Heidi...Niezapominajka67. Mam nadzieje, że to mleko (Heidi) odrobine słodkie:). Parafrazując - mam bogatą wyobraźnie,,,ale zmyślać  nie zamierzam

Daj się skusić na moją szarlotkę:trele: wprawdzie mialabyc sypana a wyszła kruszona z jajami:szydera: tzn z jabłkami,ale powinna być dobraO.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was robaczki. Wczesny wieczór nastraja do spacerów brzegiem morza. Promenada pełna ludziskow. Ale jak to na urlopie każdy z partnerką i rodzina. Jedynie "kurdowie" co mają knajpe z piwem sami. Ale tacy jacyś czarniawi.... Więc chyba sobie daruje te znajomości.  Chodź... Jak się taki skubaniec uśmiechnięta i te białe zęby pokaże to nogi się uginają

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kleopatra napisał:

Daj się skusić na moją szarlotkę:trele: wprawdzie mialabyc sypana a wyszła kruszona z jajami:szydera: tzn z jabłkami,ale powinna być dobraO.o

jak nie na szarlotkę to może na sernik wpadnie albo kruche ze śliwkami mam wybór dzisiaj:p

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, elf napisał:

Witam was robaczki. Wczesny wieczór nastraja do spacerów brzegiem morza. Promenada pełna ludziskow. Ale jak to na urlopie każdy z partnerką i rodzina. Jedynie "kurdowie" co mają knajpe z piwem sami. Ale tacy jacyś czarniawi.... Więc chyba sobie daruje te znajomości.  Chodź... Jak się taki skubaniec uśmiechnięta i te białe zęby pokaże to nogi się uginają

A gdzie Włoch?:trele:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kleopatra napisał:

Oj spryciuro:szydera:  to ja mogę jeszcze kompot z jabłek dodać:szydera: jabłkowy dzień dzien dziś byl

w polsce jabłka okropnie podrożały, za to śliwki taniej kupiłam i ser, dlatego są dwa ciasta:szydera:

włoch poszedł w odstawkę teraz inna nacja jest na topie:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Kleopatra napisał:

Daj się skusić na moją szarlotkę:trele: wprawdzie mialabyc sypana a wyszła kruszona z jajami:szydera: tzn z jabłkami,ale powinna być dobraO.o

...bo  widzisz: najlepsze  szarlotki wychodzą  kucharkom z miseczką B , a nie C:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@waldiroom farciarzu!!! Wszedleś do  nas ganz genau na dwusetną stronicę trzeciej edycji Mam talent  w Rozmowie przy kawie. 

Teraz pytam poważnie:

1. Gdzie to słodkie  mleko i ser          na zagryzkę? 

2. Przy którym stoliku?

3. Czy musimy mieć  maseczki?

4. W jakim mieście? 

5.  Kto będzie płacił?  Over It Drinking GIF by Leroy Patterson

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego nie rozumie. Strona 200 z 200???? :oklaski::oklaski::oklaski:

Ktoś tu  dzisiaj się wymigal z postawienia :zdrówko:

Niech Wam będzie bo  to ja pierwsza wlazlam na tą  200 stronę  pierwsza z  200 to i ja stawiam :wino:lub :zdrówko:

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, waldiroom napisał:

Ale się dziewczyny nakręcacie. Faktycznie brakowało Wam tu chłopa :):) dzieki za miłe przywitanie Heidi...Niezapominajka67. Mam nadzieje, że to mleko (Heidi) odrobine słodkie:). Parafrazując - mam bogatą wyobraźnie,,,ale zmyślać  nie zamierzam

Tutaj nikt nie zmyśla czasami tylko.troche koloryzujemy żeby podkręcić atmosferę  :dobrze:

Znalazłeś się w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie i na dodatek w odpowiednim towarzystwie :cześć3:

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Nic z tego nie rozumie. Strona 200 z 200???? :oklaski::oklaski::oklaski:

Ktoś tu  dzisiaj się wymigal z postawienia :zdrówko:

Niech Wam będzie bo  to ja pierwsza wlazlam na tą  200 stronę  pierwsza z  200 to i ja stawiam :wino:lub :zdrówko:

Ty @Niezapominajka 67 jesteś już  stary forumowicz. @waldiroom jest nowym  gościem,  dziś  pierwszy  raz usiadł pod naszą lipą  i od razu odpoczął  sobie.  A.... mleka na stole nadal niet :lanie:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Heidi napisał:

@waldiroom farciarzu!!! Wszedleś do  nas ganz genau na dwusetną stronicę trzeciej edycji Mam talent  w Rozmowie przy kawie. 

Teraz pytam poważnie:

1. Gdzie to słodkie  mleko i ser          na zagryzkę? 

2. Przy którym stoliku?

3. Czy musimy mieć  maseczki?

4. W jakim mieście? 

5.  Kto będzie płacił?  Over It Drinking GIF by Leroy Patterson

 

Och @Heidi tyle pytań na pierwszej... Maseczka - nie, po spożyciu zachwycamy się, przy stoliku - suto zastawionym, ...mleko?....A nie będę wymyślał - zagęszczone 7% do kawy - mam w lodówce. Gdzie ? 96472 :):)

Płaci rodzina :):) 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kleopatra napisał:

Daj się skusić na moją szarlotkę:trele: wprawdzie mialabyc sypana a wyszła kruszona z jajami:szydera: tzn z jabłkami,ale powinna być dobraO.o

Ok. Jak szarlotka to tylko z lodami.... Zostaje smak na dłużej :)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Heidi napisał:

Ty @Niezapominajka 67 jesteś już  stary forumowicz. @waldiroom jest nowym  gościem,  dziś  pierwszy  raz usiadł pod naszą lipą  i od razu odpoczął  sobie.  A.... mleka na stole nadal niet :lanie:

Co z tym ....mlekiem macie dziewczyny ...? Jak dobrze zauważyłaś jestem nowy, nie "kumam" podtekstu ??? Jakieś wskazówki ?? Tak - 200 -tna strona zobowiązuje, czekałem specjalnie żeby się wynurzyć w odpowiednim czasie Will Smith Lol GIF by Shark Week:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Heidi napisał:

Ty @Niezapominajka 67 jesteś już  stary forumowicz. @waldiroom jest nowym  gościem,  dziś  pierwszy  raz usiadł pod naszą lipą  i od razu odpoczął  sobie.  A.... mleka na stole nadal niet :lanie:

Zaraz, stary ":$

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, waldiroom napisał:

Och @Heidi tyle pytań na pierwszej... Maseczka - nie, po spożyciu zachwycamy się, przy stoliku - suto zastawionym, ...mleko?....A nie będę wymyślał - zagęszczone 7% do kawy - mam w lodówce. Gdzie ? 96472 :):)

Płaci rodzina :):) 

Takie imprezy to ja lubię :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, waldiroom napisał:

Co z tym ....mlekiem macie dziewczyny ...? Jak dobrze zauważyłaś jestem nowy, nie "kumam" podtekstu ??? Jakieś wskazówki ?? Tak - 200 -tna strona zobowiązuje, czekałem specjalnie żeby się wynurzyć w odpowiednim czasie Will Smith Lol GIF by Shark Week:d

Jak wchodzić na salony to najlepiej razem z drzwiami :oklaski:

PS 

To @Heidi ma problem z mlekiem albo raczej mleko z nią. Lubi je i już :d

:szept:z czasów dzieciństwa jej widocznie zostało to zamiłowanie do mleka :szydera:

Reszta z nas jest, normalna ":tak2:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...