Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Heidi napisał:

Mam pytanie: kto widział 

@elf

@Niezapominajka 67

@Blondi

@wenusia

@Funny bierz się za pisanie:czytaj:, a jak nie to do drew rąbania:pejcz:.Nie ma co czytać:gazeta:, Gazetki z Werbung to za mało:szept:

Juz się biorę , powoli ogarniam teren, nowy zresztą jestem nad samym Renem jak się dobrze zamachne to talerz doleci :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funny nad morzem jestem przecież nie będę w golfach chodzić.. Ogólnie to powiem wam że mogę tak życ dokonca zlecenia niestety tylko tydzień tak będzie. Dziadzius z rodziną winko pije a ja. Piwko na promenadzie z widokiem na morze. Chłodna bryza otula moje rozgrzane ciało i za wszystko mi płacą bardzo dobre pieniądze..... Naprawdę mi przykro że jakoś dla was czasu nie mam za dużo.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wieczór:cześć:

Już od 9 jestem w domku, ale tyle spraw do załatwienia na wczoraj, ze dosłownie nie ma czasu na forum:d, a druga sprawa, to mam tylko neta  mobilnego ze srajtka, bo w domu bywam bardzo rzadko i nie opłaca mi się utrzymywać stałego łącza ani kablówki:dobrze:. @Heidi @Funny @Kleopatra dzięki za życzenia, wszystkim dziękuję za wszystko:cmok:. Mieszkanie trochę uprzątnęłam jedno pranie się suszy, następne jutro, bo padam dzisiajO.o.

pobrane (3).jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry wieczór:cześć:

Już od 9 jestem w domku, ale tyle spraw do załatwienia na wczoraj, ze dosłownie nie ma czasu na forum:d, a druga sprawa, to mam tylko neta  mobilnego ze srajtka, bo w domu bywam bardzo rzadko i nie opłaca mi się utrzymywać stałego łącza ani kablówki:dobrze:. @Heidi @Funny @Kleopatra dzięki za życzenia, wszystkim dziękuję za wszystko:cmok:. Mieszkanie trochę uprzątnęłam jedno pranie się suszy, następne jutro, bo padam dzisiajO.o.

pobrane (3).jpg

Odpoczywaj i zaglądaj do nas często:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elf napisał:

@Funny nad morzem jestem przecież nie będę w golfach chodzić.. Ogólnie to powiem wam że mogę tak życ dokonca zlecenia niestety tylko tydzień tak będzie. Dziadzius z rodziną winko pije a ja. Piwko na promenadzie z widokiem na morze. Chłodna bryza otula moje rozgrzane ciało i za wszystko mi płacą bardzo dobre pieniądze..... Naprawdę mi przykro że jakoś dla was czasu nie mam za dużo.

Ja miałam  kiedyś propozycje wyjazdu na zlecenie a potem miałam mieć weekend w Karpaczu. Zrezygnowałam z tego na rzecz innego zlecenia dużo lepiej płaconego a weekend w Karpaczu to ewentualnie sama sobie opłacę. Taki chwyt agencji

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry wieczór:cześć:

Już od 9 jestem w domku, ale tyle spraw do załatwienia na wczoraj, ze dosłownie nie ma czasu na forum:d, a druga sprawa, to mam tylko neta  mobilnego ze srajtka, bo w domu bywam bardzo rzadko i nie opłaca mi się utrzymywać stałego łącza ani kablówki:dobrze:. @Heidi @Funny @Kleopatra dzięki za życzenia, wszystkim dziękuję za wszystko:cmok:. Mieszkanie trochę uprzątnęłam jedno pranie się suszy, następne jutro, bo padam dzisiajO.o.

pobrane (3).jpg

Odpoczywaj kochana:cmok:

I spokojnego urlopu życzę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, elf napisał:

@Funny nad morzem jestem przecież nie będę w golfach chodzić.. Ogólnie to powiem wam że mogę tak życ dokonca zlecenia niestety tylko tydzień tak będzie. Dziadzius z rodziną winko pije a ja. Piwko na promenadzie z widokiem na morze. Chłodna bryza otula moje rozgrzane ciało i za wszystko mi płacą bardzo dobre pieniądze..... Naprawdę mi przykro że jakoś dla was czasu nie mam za dużo.

I co się chwalisz a ja w środę na imprezę rodzinną jadę ,urodziny 101 świętować będziemy -seniorki:hura:Bedzie czad.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry:d gdybyście tak zapomnieli to przypominam że dziś upału ciąg dalszy:donos: Wczoraj zaliczyłam wizytę u Ortopedy i za dwa tygodnie rehabilitacja. Jest dobrze cieszy mnie to niezmiernie bo już mnie nosi. Myślę ze za miesiąc będę mogła wyjechać na zlecenie, mam nadzieję że koronka się nie rozszaleje, i nie pokrzyżuje planów.

Miłego dnia wszystkim życzę.Nie przepracujcie się:d

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i bardzo cieplutko :d. U mnie juz 26 za oknem, ale nie jest tak gorąco jak w DE. Kawusia :kawa:już wypita, na drugą czas :kawa: w waszym towarzystwie :dyskusja:.  Dziś trochę latania i załatwiania różnych spraw, ale muss to muss:tak2:. Dziękuję wszystkim za życzenia i pamięć i miłego wam życzę dnia:cmok:

Kot 102.gif

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wtorkowo wszyscy, a przede wszystkim nowicjusze: @waldiroom i @Przemo w miejscu, do którego trafić nie możecie. Już Was zawołałam, więc puśćcie ryzy fantazji i wylejcie je z siebie właśnie tutaj. Możecie pisać prawdę, zmyślać, ale nie kłamać . Mamy tu jedną specjalistkę co między wierszami czyta jak sobie pogaduchy :dyskusja: urządamy. Jeśli o mnie chodzi, to nie lubię jak mi ktoś pióra z "tyłu" wyrywa:papieros:, bez uprzedzenia :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry popołudniowo. Witam Wszystkich serdecznie i pozdrawiam z domu :oklaski:

Jak nie było, kawałka "chłopa czynnego na forum to nie było a w ostatnim czasie przybyło aż 2 :oklaski:

Witajcie @Przemo i @waldiroom :witam:

Szukujcie chłopaki rękawy żebyśmy miały w co łzy wycierać ;)

@Janeczka1963 widzę, że też skorygiealas swoje dzień dobry i dobranoc kobitki :tak2:

:smutek:@elf jest taki temat, Współczesna księżniczka, moda "możesz śmiało tam też swoje zdjęcia umieszczac :oklaski:

Szkoda, że reszty stylizacji na tym zdjęciu nie widać ale wszystko mi się na nim podoba :tak2:

Wszystkim pracującym i urlpopujacym życzę udanej reszty dnia i miłego wieczoru :d

PS 

W sprawie mojego zlecenia to napisze tylko tyle, że tym razem mój podopieczny miał 2 łaski, którymi próbował mnie obijać >:(:smutek:

Nic to idziemy dalej do przodu i nie oglądamy się za siebie :d

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzień dobry popołudniowo. Witam Wszystkich serdecznie i pozdrawiam z domu :oklaski:

Jak nie było, kawałka "chłopa czynnego na forum to nie było a w ostatnim czasie przybyło aż 2 :oklaski:

Witajcie @Przemo i @waldiroom :witam:

Szukujcie chłopaki rękawy żebyśmy miały w co łzy wycierać ;)

@Janeczka1963 widzę, że też skorygiealas swoje dzień dobry i dobranoc kobitki :tak2:

:smutek:@elf jest taki temat, Współczesna księżniczka, moda "możesz śmiało tam też swoje zdjęcia umieszczac :oklaski:

Szkoda, że reszty stylizacji na tym zdjęciu nie widać ale wszystko mi się na nim podoba :tak2:

Wszystkim pracującym i urlpopujacym życzę udanej reszty dnia i miłego wieczoru :d

PS 

W sprawie mojego zlecenia to napisze tylko tyle, że tym razem mój podopieczny miał 2 łaski, którymi próbował mnie obijać >:(:smutek:

Nic to idziemy dalej do przodu i nie oglądamy się za siebie :d

 

To było wczoraj, bo cały dzień byłam w drodze, ciągle coś było do zrobienia :szydera:, ale jeszcze mi lekarz został, fachowiec od wodomierza zamówiony na poniedziałek i będę mogła odpoczywać:d

Trochę mnie zaskoczyłaś, że z domu piszesz, a ja myślałam że z dziadkiem ułożyło się wszystko po Twojej myśli :dobrze:. No cóż, widocznie tak miało być. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janeczka1963 sama jestem zaskoczona ale nie chce już się nad tym zastanawiać co mogłam zrobić i czy dobrze zrobiłam nie probujac czegoś więcej zrobić. Z przedostatniego wyjazdu wyciągnęłam wnioski i popieram pogląd mojej zmienniczki, że przecież ja nikogo nie zabiłam,nawet nie skrzywdziłam. Eh jak się nie da to się nie da 

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

Witajcie wtorkowo wszyscy, a przede wszystkim nowicjusze: @waldiroom i @Przemo w miejscu, do którego trafić nie możecie. Już Was zawołałam, więc puśćcie ryzy fantazji i wylejcie je z siebie właśnie tutaj. Możecie pisać prawdę, zmyślać, ale nie kłamać . Mamy tu jedną specjalistkę co między wierszami czyta jak sobie pogaduchy :dyskusja: urządamy. Jeśli o mnie chodzi, to nie lubię jak mi ktoś pióra z "tyłu" wyrywa:papieros:, bez uprzedzenia :szydera:

A jak ktoś zmyśla to dopiero klamczuch:p 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...