Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

:płacz:

Co  znowu ryczysz?  Śmierdzące przedmioty  zisrsw w domu, a Ty idź  spać  pod pachnące  drzewo w ogrodzie.  Na pewno nie zmarzniesz tej nocy i w  następne też . Hamak zrób  prześcieradła i się bujaj. To tylko możesz zrobić :tak2:.  Skoro  to coś  stoi już 6 tygodni to tylko współczuć :smutek:.  

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Może potrzebuje więcej czasu???

Nie od  razu Kraków  zbudowali.  PoP potrzebuje więcej  czasu i argumentów o ile coś kuma. Ważne,  że pralka jest czynna  i słońce suszy pranie  błyskawicznie.  Dasz radę :tak2: wytrzymać 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Heidi chyba tak zrobię. Co z tego, że dziadek do mojego gotowania się przekonał jak do mojej pomocy w  zmianie pampersa nie chce sie dać przekonać :(

Może potrzebuje więcej czasu???

może on się zwyczajnie wstydzi, no co kobieta mu  będzie w portkach grzebać:d:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

@Janeczka1963 mi ze trzeba  @Niezapominajka 67 wystarczyć,  to jedno oko pójdzie na Maroko, drugie na Krym:szydera:

ja słyszałam, ze jedno oko na Maroko drugie na Kaukaz:szydera:, albo prawym okiem do lewej kieszeni:p, ale co za różnica, wiadomo o co chodzi:d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś  mi się zdaje,  że dziś  @elf po  imprezie  w krzakach  leży.  Nie ma sie co martwić o nią. Chyba :szok: Znajdzie się podczas koszenia  trawy,  na pewno jej  uszy będą wystawać ponad trawę:haha:.  Może i brzuch  od piwa :szydera:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elf napisał:

Jestem w trakcie imprezy zaczynamy tancowac. Dostałam wizytówkę od cudnego Włocha co jedzenie przywiózł. Chyba się zakocham 

amore mio :love:Ci się marzy:oklaski:, masz rację, za marzenia nie zamykają :hura:

@Heidiraczej o pieluchomajtki:szydera:

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elf napisał:

Jestem w trakcie imprezy zaczynamy tancowac. Dostałam wizytówkę od cudnego Włocha co jedzenie przywiózł. Chyba się zakocham 

Mówiłam Ci,  że Włosi makaron na uszy nawiają ? Nie wierz mu. To podrywacze od pokoleń.  Wiedzą,  że szybko urok rzucają na niewiasty :tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Heidi napisał:

A tak swoją drogą,  to ta  prawna coś powolna jest.  Kupić  zmywarkę z.opcją  zamontowania,  to nie trzeba mieć 6 tygodni czasu na organizację .   Zgłoś agencji

Pisałam, że już decyzja zapadła, naprawa się nie opłaca a zakup nowej to dopiero się nie opłaca O.o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Mówiłam Ci,  że Włosi makaron na uszy nawiają ? Nie wierz mu. To podrywacze od pokoleń.  Wiedzą,  że szybko urok rzucają na niewiasty :tak2:

masz całkowitą rację, u mnie włoch nawet nauczył się dzień dobry mówić,:oklaski::p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Janeczka1963 napisał:

może on się zwyczajnie wstydzi, no co kobieta mu  będzie w portkach grzebać:d:haha:

A kto ma mu grzebać facet??? 

Był żonaty przez tyle lat to powinien być przyzwyczajony ;)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

A kto ma mu grzebać facet??? 

Był żonaty przez tyle lat to powinien być przyzwyczajony ;)

ale może dla odmiany dziadek wolałby facetaO.o, teraz panuje moda na odmienność:haha:, żona mu tyle lat grzebała w gaciach, że dziadkowi spowszedniało:p

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janeczka1963 napisał:

ale może dla odmiany dziadek wolałby facetaO.o, teraz panuje moda na odmienność:haha:, żona mu tyle lat grzebała w gaciach, że dziadkowi spowszedniało:p

Muszę to do agencji zgłosić :p

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...