Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Funny kiedy wracasz do domu? 

Ciekawe czy w Polsce  są już grzyby? ;)ciągle pada i jest ciepło to powinny być. Jak myślisz?

Zapach tego Twojego gulaszu nawet tutaj czuję, aż slinke przelknelam :)

Mnie jeszcze miesiąc został :oklaski:

Słońce @Niezapominajka 67, grzyby były już w połowie czerwca. Moja koleżanka spod Lublina już wszystkich obczęstowałą suszonymi borowikami. Taki tam był wysyp grzybów prawie jak ławice ryb w Menie. Grzyby kochani moi  to ja mam w moim kuferku z jesieni 2019 roku. Moja Pop jada jak wróbelek: mało i drobno krojone, więc z potraw z grzybów wielkie "nici". Zresztą teraz mamy świeże owoce i ten fakt trzeba wykorzystać i "szyć" pyszne letnie potrawy "całą igłą". 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Heidi napisał:

Słońce @Niezapominajka 67, grzyby były już w połowie czerwca. Moja koleżanka spod Lublina już wszystkich obczęstowałą suszonymi borowikami. Taki tam był wysyp grzybów prawie jak ławice ryb w Menie. Grzyby kochani moi  to ja mam w moim kuferku z jesieni 2019 roku. Moja Pop jada jak wróbelek: mało i drobno krojone, więc z potraw z grzybów wielkie "nici". Zresztą teraz mamy świeże owoce i ten fakt trzeba wykorzystać i "szyć" pyszne letnie potrawy "całą igłą". 

Tylko się nie pokluj ta igłä:trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. I ja wstałam. Wczoraj załatwiam lekarza do szkoły. I kilka innych waznych spraw.  Zasiałam sobie łubin... I lawendę, które mam nadzieję że zakwitną za rok.  Iiiii..... No właśnie jutro wybieram się w drogę. Kierunek Hamburg na 4tyg. By przed szkołą  odnowić zapasy pieniążków niezbędnych do utrzymania córki na studiach. Poranne całuski i pozdrowienia z Pochmurnego Radomia. 

Edytowane przez elf
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

No w takim doborowym towarzystwie kawa:kawa:smakuje najlepiej :dobrze:to i ja się dosiadam do stolika:dyskusja:.

Witam milutko i cieplutko moje drogie Panie opiekunki:cmok:. Dzień będzie znowu gorący, słoneczko:320_sun_with_face: budzi rano jak i ptaszęta swoimi trelami:954_notes:, pięknie tu jest o poranku:oklaski:. Miłego dnia życzę :cmok:

images (5).jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

No w takim doborowym towarzystwie kawa:kawa:smakuje najlepiej :dobrze:to i ja się dosiadam do stolika:dyskusja:.

Witam milutko i cieplutko moje drogie Panie opiekunki:cmok:. Dzień będzie znowu gorący, słoneczko:320_sun_with_face: budzi rano jak i ptaszęta swoimi trelami:954_notes:, pięknie tu jest o poranku:oklaski:. Miłego dnia życzę :cmok:

images (5).jpg

A Ty czemu kubek obgryzłaś?:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elf napisał:

Cześć. I ja wstałam. Wczoraj załatwiam lekarza do szkoły. I kilka innych waznych spraw.  Zasiałam sobie łubin... I lawendę, które mam nadzieję że zakwitną za rok.  Iiiii..... No właśnie jutro wybieram się w drogę. Kierunek Hamburg na 4tyg. By przed szkołą  odnowić zapasy pieniążków niezbędnych do utrzymania córki na studiach. Poranne całuski i pozdrowienia z Pochmurnego Radomia. 

Ty to się tylko ode mnie oddalasz,  jak wrócę niebawem to Kolonię zwiedzać będę a pracować na obrzeżach. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kleopatra napisał:

Dzień Dobry:d się z Wami i ja.

Słoneczko znów daje o sobie znać, w sumie prawidłowo bo przecież lato, aczkolwiek nie wiem czy znacie to przysłowie polskie że" od Anki zimnie wieczory i ranki".

Pogody w serduchach Wam życzę:d

Znam bo u mnie Aneczki w ilości 3 szt.w rodzinie .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dobrych wiadomości mam taką, że w poniedziałki i czwartki mam wolę. Jeszcze jutro ustalę ile tego wolnego czyli o której mam wrócić bo planuje wychodzić około godziny 9 rano bo tak przychodzi pani zarządzająca. Postępy robię z tym dobijaniem się o swoje prawa :czytaj::dobrze:

Z lekarzem nadaj impas. Pani zarządzająca powiedziała, że rodzina podopiecznego nadal obstaje przy swoim, że powodem tego nocnego chodzenia dziadka w jast to, że nie chodzi w dzień :szok:

Co można na to poradzić, że dziadek woli chodzić w nocy????

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Funny napisał:

Ty to się tylko ode mnie oddalasz,  jak wrócę niebawem to Kolonię zwiedzać będę a pracować na obrzeżach. 

Piękne miasto, chetnie bym tam jeszcze kiedyś pojechała. Jakbys potrzebowała zmienniczki to daj mi znać :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@Funny to z głodu dla niepoznaki;), a tak właściwie,to ze zgryzoty bo stęskniłam się za Wami, a tu tylko @Niezapominajka 67 wpadała na forum Turtle Piggy GIF by BREAD TREE

 

Ktoś musi :cool:

Chyba zniknę na jakiś czas to może i za mną zatęsknisz??? :love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...