Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

@Heidi, @elf, doceniajcie wasze drugie połówki,bo nie wiecie jakimi Jesteście szczęściarami:love::serce:

Chyba faktycznie zacznę to doceniać. Do tej pory było to dla mnie normalne że jak wracałam że zlecenia to mąż brał wolne miałam śniadanko do łóżka i ogólnie skakał jak pasikonik bym przypadkiem się nie przepracowala.   Czego nie umiem ijskonnie widział to zaraz hyc w pomidory ogródek czy po prostu tak polazic po działce.  Może @Janeczka1963 ma rację. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

@Heidi, @elf, doceniajcie wasze drugie połówki,bo nie wiecie jakimi Jesteście szczęściarami:love::serce:

@Janeczka1963  , bo trzeba na nich dużo krzyczeć i wymagać. Bat w rękę i stawiać trzeba wysokie cele, potem już konik w zaprzęgu idzie, obroku na koniec dnia dostanie, czarną peleryną zarzucony na koniec dnia otulony i z rana w kierat od nowa . Wzroku podnieść mu nie wolno, koło od wozu musi skrzypieć rytmicznie i głośno.  Tak u mnie wygląda jego życie:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elf i @Heidi dziękuję Wam za ten pozytywny akcent na koniec dnia :cmok:

Dobrze, że tacy mężczyźni jak Wasi mężowie istnieją nie tylko w wyobraźni :oklaski:

O swoim ślubnym mogę napisać tylko tyle, że ani mnie ani naszym dzieciom nigdy niczego nie brakowało właśnie dzięki temu, że ciężko pracował :love:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

@Janeczka1963  , bo trzeba na nich dużo krzyczeć i wymagać. Bat w rękę i stawiać trzeba wysokie cele, potem już konik w zaprzęgu idzie, obroku na koniec dnia dostanie, czarną peleryną zarzucony na koniec dnia otulony i z rana w kierat od nowa . Wzroku podnieść mu nie wolno, koło od wozu musi skrzypieć rytmicznie i głośno.  Tak u mnie wygląda jego życie:szydera:

najważniejsze, że jest wam razem dobrze:love:, a doceniać się trzeba wzajemnie:serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elf napisał:

Chyba faktycznie zacznę to doceniać. Do tej pory było to dla mnie normalne że jak wracałam że zlecenia to mąż brał wolne miałam śniadanko do łóżka i ogólnie skakał jak pasikonik bym przypadkiem się nie przepracowala.   Czego nie umiem ijskonnie widział to zaraz hyc w pomidory ogródek czy po prostu tak polazic po działce.  Może @Janeczka1963 ma rację. 

Może ma , może nie ma. Licho tam wie co oni bez nas robią , kiedy pańskie oko w DE na PoP jest skoncentrowane>:(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

@elf i @Heidi dziękuję Wam za ten pozytywny akcent na koniec dnia :cmok:

Dobrze, że tacy mężczyźni jak Wasi mężowie istnieją nie tylko w wyobraźni :oklaski:

O swoim ślubnym mogę napisać tylko tyle, że ani mnie ani naszym dzieciom nigdy niczego nie brakowało właśnie dzięki temu, że ciężko pracował :love:

 

...., ale helikoptera jeszcze nie masz . No widzisz, a @elf ma i mnie nim odwiedzi już niedługo:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

Nie mam :$

....., ale odwiedzić mnie możesz :d. No i tego się trzymajmy:oklaski:. Faceci powinni myśleć jak jaskiniowcy: mają zabezpieczyć ogień i jadło,  i bezpieczeństwo stada. Resztę to my sobie same ukręcimy:haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Janeczka1963 napisał:

najważniejsze, że jest wam razem dobrze:love:, a doceniać się trzeba wzajemnie:serce:

Chciałam w tym momencie zacytować mojego męża ale stwierdziłam, że trochę nie wypada :$

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

....., ale odwiedzić mnie możesz :d. No i tego się trzymajmy:oklaski:. Faceci powinni myśleć jak jaskiniowcy: mają zabezpieczyć ogień i jadło,  i bezpieczeństwo stada. Resztę to my sobie same ukręcimy:haha:

Przewaznie to sobie kręcimy bat na własny tylek :szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

....., ale odwiedzić mnie możesz :d. No i tego się trzymajmy:oklaski:. Faceci powinni myśleć jak jaskiniowcy: mają zabezpieczyć ogień i jadło,  i bezpieczeństwo stada. Resztę to my sobie same ukręcimy:haha:

Pewnie, że mogę :oklaski:

Najwyżej przylecę helikopterem rządowym :cool:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, elf napisał:

@Heidi aż się boję ciebie odwiedzić... Bo nie wiem co mnie czeka na tej kawie. Heidi planujesz sernik upiec?. Bo ja po zleceniu to leniwa jestem 

Co Ty ? Jakieś robaki chodzą Ci po głowie  ? Jakie pieczenie ?  Mam jeszcze  2 kawałki ciasta , po którym PoP.... :o:p musiałam oprać.  Sernika nie mam, ale mam pralkę :szydera:. Zapraszam sedecznie. Czas picia kawy powinien w sam raz odpowiadać czasowi prania :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 30.06.2020 at 07:35, Heidi napisał:

:d nie zbliżać  sie do  von,  bo włosów nie myła  2 tygodnie. Może tam już jest jakieś Zoo i w nim  zwierzęta:papieros:

 Dzień  dobry.  Bramy miasta otwieram. Kto ma wolne niech już szpilki zakłada na stopy i w te pędy niemiecki  bruk szlifować  czas zacząć. Jakimś  mazidłem usta wymalowac , bo jak @Blondi napotkasz nieumalowana  to wstydu będzie pełne  wiadro. 

 

Tu masz rację. Ledwo oczy otworze i od razu malowanko. Usta lmusza być pomalowane. No już tak mam od wieków... Jest 7 rano a już babcia szuka mnie. A mam iść do niej przed 8 godz. Tego się trzymam. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...