Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Haha... spitexowa przyszła na dyżur. Pop nie chce jej  się dać  dotknąć :płacz-łzy-radość-twarz:. Specjalistki od 7 boleści z niezbędnym tu kursem SRK. I o takie szpitale zabiegają płacąc wysokie gaże:kłopot-twarz:. Płaszczem hańby mogą się lepiej okryć:herbata-twarz:

Inna pielęgniarka z ponad 26- letnim stażem pracy nie umie obsłużyć łóżka medycznego . Nic dodać nic ująć  :nie-mowię-animo: w tej specjalistycznej opiece. Zginą tu bez nas.

.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej profesjonalne co posiadają to są firmowe mundurki. :herbata-twarz:

Biała tunika, białe spodnie i adidasy. Na tym mogę zakończyć wyliczankę,  bo reszta jest zasłonięta woalem beznadziejności 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Amaranta napisał:

Nie trzeba być specjalistą by do tego wniosku dojść. Ubolewam nad tym, dlatego jak tylko mogę chwytam dla siebie to co w realu .Naturalnie że korzystam z internetu i na forum jestem (ostatnio znacznie mniej) ,ale na FB mnie nie ma na Instagramie też nie.To wszystko to zjadacz czasu.A jak ju się pojawiają spiny  to coraz bardziej mi to dynda.Nie znam kogoś personalnie nie wiem kim jest ,kogo gra, po co ma mi ciśnienie podnosić. Starzeje się;))Na lody trzeba się wybrać, świat podziwiać wiosną , ludzi pozaczepiać.Pewnie że łatwiej w necie to wychodzi bo za zasłoną dymną😁 Do odważnych świat należy.  Mogę bo chcę.      

.... ale się tu napisałem .....i pstryk spacja mi wszystko wycięła 

 

.... to pozwolę sobie na wesoło , a nie tak poważnie jak pisałem ( nikt tego nie zobaczył bo pieprzona spacja wycięła) 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Amaranta napisał:

Jedziesz bez stresu bo każdy go ma jeden się do tego przyzna ,drugi nie. .Można to nazwać inaczej niepewność ,obawa.Ja ostatnio jechałam na nowe miejsce na luzie a to za sprawą videokonferencji.Od razu mi familia przypadła mi do gustu.Naturalnie że można się pomylić ale mieli b.symoatyczne twarze i głosy .Nie pomyliłam się . Co do zmienniczki jak stała i ja znasz to też luzik. 

Minusy takiego rozwiązania, hmmm każdy z nas inny i być może taka monotonna na jednym miejscu jest uciążliwa.Jest też inna sprawa .Jak Cię już poznają i przyzwyczają to granicę się zacierają  a często  oczekiwania rosną. 

Oj tak - o czekiwania rosną, a wpływ na konto nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Waldi napisał:

Są takie sprawne i szybkie skubańce xd

To prawda , one tak szybko *wulgaryzm* na drzewo jak moje dni na zleceniu.  Zostało 65, a mnie tutaj tak dobrze leżeć, jak tej karmie w kuwecie:herbata-twarz:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Waldi napisał:

.... ale się tu napisałem .....i pstryk spacja mi wszystko wycięła 

 

.... to pozwolę sobie na wesoło , a nie tak poważnie jak pisałem ( nikt tego nie zobaczył bo pieprzona spacja wycięła) 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co tam opiekunkowo, tylko  @Heidi pozostała. @Michał845 od wezwania nie odezwał się, a tak mu rzekomo brakowało ruchu na topiku. @Wenusiapogniewała się - choć to nie w jej stylu, a może zatraciła się w obowiązkach domowych. To zrozumiem - sam siedziałem cicho trochę czasu.

Zbliża się pora dziennika TV, szykować się :trele:

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Waldi napisał:

To wyjdź z pokoju, może go spotkasz 👍

Byłam na zewnątrz:eksplozja-3-twarz:,  nawet pojechałam moim nowym velo do następnej wsi w poszukiwaniu nowych wrażeń. Nawet zaczepiałam ludzi dziwnymi pytaniami. Mało było żywej reakcji. Uśmiechu tycio.

Jeden tylko facet pokazał zęby w pełnym uśmiechu . Akurat spłukiwał wodą podjazd szlauchem. Przekierował  siłę  strumienia kiedy zobaczył że  nadjeżdżam. Podniosłam ręce do góry. Oczywiście oświeciłam go, żeby  tego  nie robił, bo potrzebuję prysznica . Wiem... moja prowokacja się nie liczy:(

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Waldi napisał:

.... ale się tu napisałem .....i pstryk spacja mi wszystko wycięła 

 

.... to pozwolę sobie na wesoło , a nie tak poważnie jak pisałem ( nikt tego nie zobaczył bo pieprzona spacja wycięła) 

 

Może miało wyciąć właśnie by nie było zbyt poważnie przy tej kawie Jacobs;)Ja jej nie lubię bo za kwaśna dla mnie, ale jak masz coś do tej kawy to chętnie .A na kawowym stoliku to ja postawie wazon z kwiatami będzie wiosenne  w tym opiekunkowym wirtualnym świecie🫴 

bouquet-3175315.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Heidi napisał:

Byłam na zewnątrz:eksplozja-3-twarz:,  nawet pojechałam moim nowym velo do następnej wsi w poszukiwaniu nowych wrażeń. Nawet zaczepiałam ludzi dziwnymi pytaniami. Mało było żywej reakcji. Uśmiechu tycio.

Jeden tylko facet pokazał zęby w pełnym uśmiechu . Akurat spłukiwał wodą podjazd szlauchem. Przekierował  siłę  strumienia kiedy zobaczył że  nadjeżdżam. Podniosłam ręce do góry. Oczywiście oświeciłam go, żeby  tego  nie robił, bo potrzebuję prysznica . Wiem... moja prowokacja się nie liczy:(

 

Liczy liczy 👍💃Zwłaszcza te ręce w górze 🤪

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale!!! Ważna informacja od Czeszki wam do przekazania : otóż my Słowianie w swojej przyjaznej mentalności mamy nauczyć się odmawiać oczekiwaniom pewnych osób. Twarda postawa ze słowem NIE  na ustach w oczach innych podobno buduje nasz autorytet.

Hm... Może w tym jest ziarno prawdy, bo często ludzie z mojego otoczenia wskakują mi na plecy. Nie chcę dźwigać tego bagażu . NIE!!! 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry , tak przypadkiem zauważyłam,  że wpadam się witać ze sobą:herbata-twarz:?  Poszliście wszyscy szukać w lesie czosnku czarownic:myśl-myślenie-twarz:

We śnie  miałam kontakt  z Freudem.  Gadał mi do poduszki,  że mam wam coś przekazać.  Ok. Nie płaci mi za to, ale was lubię  więc.... niech tak będzie.

Jestem ciekawa  czego sobie życzycie,  bo ja życzę sobie mniej uzależnień :płacz-łzy-radość-twarz:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...