Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, elf napisał:

@Niezapominajka 67Ja wysłałam mu prywatną wiadomość, to nic skomplikowanego. Każdy może. Pozatym on nic mi nie robił ponieważ nie mam kompa na zleceniu po prostu zmniejszył mi objętość zdjęcia. Jeżeli masz komputer to nic trudnego takie coś zrobić samej.  

Właśnie mam tylko telefon. Może mu wyślę a on by mi to zrobił na kompie :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, elf napisał:

Nie masz w domu kompa. . Wiesz nie wiem zapytaj.  Ja zapytałam po prostu. 

Od pewnego czasu latałam do pracy samolotami i nie brałam laptopa. Potem jak się zepsuł to nawet go nie dałam do naprawy. Dzieci mają ale nie chce z ich sprzętu korzystać. Może jakoś  uda mi się to zrobić :d

20 tego jadę na kolejne zlecenie :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elf napisał:

@Niezapominajka 67 . Wreszcie geronimo znalazł czas by mnie zmniejszyć.  Dzień dobry.... Kawa zaparzona, śniadanie na stole. Babcia z fochami gdzieś ukryla się w domu. Pod śpi jak aniołek może Może do południa nie wstanie :) żyć nie umierać jeszcze 7dni 

Fajna fotka :tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, elf napisał:

@Niezapominajka 67 . Wreszcie geronimo znalazł czas by mnie zmniejszyć.  Dzień dobry.... Kawa zaparzona, śniadanie na stole. Babcia z fochami gdzieś ukryla się w domu. Pod śpi jak aniołek może Może do południa nie wstanie :) żyć nie umierać jeszcze 7dni 

Fajna fotka :tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

Witam wszystkich ludzi z sercem:love: i bez serca :cmok:@elf i @Niezapominajka 67mając telefon wystarczy zainstalować program do zmniejsznia zdjęć

Hym...... Znasz taki program co można na androidzie zamontować. To dawaj namiary ja nie znałazlam 

Edytowane przez elf
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elf napisał:

Hym...... Znasz taki program co można na androidzie zamontować. To dawaj namiary ja nie znałazlam 

Ja sobie taki program ściągnęłam i potrafię zmniejszyć zdjęcie tylko wstawić go w awatar nie potrafię. Ogólnie żadnych zdjęć tu wstawiać nie potrafię nawet takich co mają odpowiedni rozmiar :$

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elf napisał:

@Niezapominajka 67 dopiero wróciłaś już na *wulgaryzm* usiedziec nie możesz tylko cię gdzieś gna i gna......  

Firmy mi nie dają spokoju taka rozchwytywana jestem O.o

3 miesiące siedziałam w domu zanim wyjechałam. Przez te 3 tygodnie nie zarobiłam zbyt wiele. 2 tygodnie w domu wystarczy na wysprzątanie domu i uporządkowanie ogrodu. Rodzina też się nacieszyłam. Teraz jak pojadę i szczęśliwie wrócę to miesiąc sobie urlopu zrobię :oklaski:

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elf napisał:

Hym...... Znasz taki program co można na androidzie zamontować. To dawaj namiary ja nie znałazlam 

W sklep Play wejść,  wyszukać:

"Zmniejsz zdjęcie "

Na białym tle niebieska obwódka . U mnie działa 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

W sklep Play wejść,  wyszukać:

"Zmniejsz zdjęcie "

Na białym tle niebieska obwódka . U mnie działa 

U mnie też działa. Wszystkie zdjęcia mi zmniejszyło :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

Firmy mi nie dają spokoju taka rozchwytywana jestem O.o

Normalne,  ze rozchwytywana sprawdzony pracownik ,co  z nie?

Mają  takie braki w personelu , że hej.  Wołać o porządną  stawkę.  Min 100 Euro dorzucają  bez zajaknięcia. Sezon urlopowy, wakacyjny wnuków  . Problem jak co roku. Wykorzystać to,  a jak nie to nuech czekają aż  ktoś  inny spod nosa  im Ciebie  sprzątnie

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elf napisał:

@Heidi na androidzie?.  Zresztą już mi kolega zmniejszył. Wszystkie dwa ✌️. Więcej nie potrzebuje. Ale faktycznie zerknę jak będę potrzebować. Dzięki ptaszku. 

No przecież,  że na androidzie,  a nie na wiadrze:szydera:. Zainstaluj i co  jakiś czas zmniejsz wszystkie zdjęcia jakie masz w swojej  bazie.  Zwolnisz trochę  miejsca w pamięć wiadra :oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

No przecież,  że na androidzie,  a nie na wiadrze:szydera:. Zainstaluj i co  jakiś czas zmniejsz wszystkie zdjęcia jakie masz w swojej  bazie.  Zwolnisz trochę  miejsca w pamięć wiadra :oklaski:

Może podpowiesz co zrobić z takimi już zmniejszonymi zdjęciami? Jak je wstawić na forum? Tylko proszę po kolei. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elf napisał:

Pod miejscem gdzie piszesz wiadomość masz spinacz a obok napisane jest kliknij aby wybrać pliki. Klikasz i wybierasz  pliki.. Pobrane lub obrazy lub JPG lub wideo... Wstawiasz i koniec 

Np. Jak ja to teraz robię: przy spinaczu klikam , żeby wybrać pliki.... kliknęłam jakieś  zdjęcie z mojej bazy zdjęć  w telefonie tu: moja podobizna przygotowana do książki autobiograficznej:szydera:. Przesuwam palcem w dół po szkle mojego androida i widzę dodane grafiki. Jeśli wprowadziło ci się  zdjęcie z ostatniej sex misji kominiarza :mur:, to możesz je usunąć bez problemu (ikonka kosza na śmieci):oklaski: i nie będzie internetowej afery:d

Internet_20200629_182401_4.gif

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...