Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, INEZ napisał:

Buty to nie rower czy samochód żeby wypróbować pozwolili .:haha:

Kupuj przez internet - jak moja córka przymierzy, poczuje w domu, 14 dni ( czasem nawet 30) i jak nie pasi odsyła . 
Szczerze … ??? polowałem na świetne górskie tu w DE ( cena zaporowa 159€ i nie chcieli przecenić przez rok w wielu miejscach) Kupiłem w Polsce za ok 115 €  ( była promocja ) przez internet (14 dni na odstąpienie od umowy )

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Patrycja781 napisał:

@INEZ Może kiedyś coś wymyślę w luźniejszym temacie :)

@Patrycja781nie ociągaj się że kiedyś, to potrzeba chwili .A skoro wena twórcza do nas zawitała więc pójdzie Ci lekko:)Może i ja poczuje natchnienie i zacznę szkicować co uwielbiam robić. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nam @Kleopatra  i @LACH.dobrze życzyli że ja  spałam jak niedźwiedzica. Nawet z łóżka nie spadłam  a i w normalnej pozycji się obudziłam  :))) Jako że pierwsza tu i teraz to kawę robię.Podstawiać proszę, małe, duże ,ulubione jakie kto ma .LEJE SIĘ ,PACHNIE  LECI DO KAŻDEJ ,KAŻDEGO ZAPASZEK ŚWIEŻO PALONEJ .CZUĆ?

84kordw.jaki-cisnieniowy-ekspres-do-kawy-wybrac-do-firmy_0.jpg

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, INEZ napisał:

Buty to nie rower czy samochód żeby wypróbować pozwolili .:haha:

Żebyś Ty wiedziała ile moja ciotka czasu spędza w sklepie obuwniczym zanim buta kupi. Prawie podeszwy zajedzie. A w przymierzalni ?Raz z nią byłam, zresztą każdy jest tylko raz. Tego horroru nie da się opisać :szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszem i wobec!

Amaranta kawę rozlała i popsuła ekspres więc serwuję własną

Upload Food Drink GIF

Niech się dzisiaj każdemu darzy!!!!

Na marginesie dodam, że dzisiaj jest dzień Pandy. Pan da, czy pan nie da? Da zagadkę. Wytężajcie wzrok i znajdźcie na obu zdjęciach pandę

panda2.jpg.3d6dc8c350dc4c5d1b16cf5b54c914b1.jpg

 

panda1.jpg.1bf7d351847c776e502082422be0554f.jpg 

Nagrodą będzie dobre samopoczucie!

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Joker napisał:

Dzień dobry wszem i wobec!

Amaranta kawę rozlała i popsuła ekspres więc serwuję własną

Upload Food Drink GIF

Niech się dzisiaj każdemu darzy!!!!

Na marginesie dodam, że dzisiaj jest dzień Pandy. Pan da, czy pan nie da? Da zagadkę. Wytężajcie wzrok i znajdźcie na obu zdjęciach pandę

panda2.jpg.3d6dc8c350dc4c5d1b16cf5b54c914b1.jpg

 

panda1.jpg.1bf7d351847c776e502082422be0554f.jpg 

Nagrodą będzie dobre samopoczucie!

 

Muszę kawy łyknąć bez tego nie dam  poprawnej odpowiedzi  :pZostań też obdarowany jako i nam życzysz:d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Amaranta napisał:

Tak nam @Kleopatra  i @LACH.dobrze życzyli że ja  spałam jak niedźwiedzica. Nawet z łóżka nie spadłam  a i w normalnej pozycji się obudziłam  :))) Jako że pierwsza tu i teraz to kawę robię.Podstawiać proszę, małe, duże ,ulubione jakie kto ma .LEJE SIĘ ,PACHNIE  LECI DO KAŻDEJ ,KAŻDEGO ZAPASZEK ŚWIEŻO PALONEJ .CZUĆ?

84kordw.jaki-cisnieniowy-ekspres-do-kawy-wybrac-do-firmy_0.jpg

Lux!

Pani da, już drugą, na kolejną nóżkę. Poproszę

Dorzucam po chrupiącej bułeczce maślanej z czym i kto lubi. Blacha wyjeżdża o 8.oo!

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Amaranta napisał:

Tak nam @Kleopatra  i @LACH.dobrze życzyli że ja  spałam jak niedźwiedzica. Nawet z łóżka nie spadłam  a i w normalnej pozycji się obudziłam  :))) Jako że pierwsza tu i teraz to kawę robię.Podstawiać proszę, małe, duże ,ulubione jakie kto ma .LEJE SIĘ ,PACHNIE  LECI DO KAŻDEJ ,KAŻDEGO ZAPASZEK ŚWIEŻO PALONEJ .CZUĆ?

84kordw.jaki-cisnieniowy-ekspres-do-kawy-wybrac-do-firmy_0.jpg

Już przybiegłam z kubkiem po kawę.Zapach zmielonej kawy działa na mnie zawsze i wszędzie:d więc w kolejce się ustawiam, za 15 min obiecane bułeczki @LACH.

Miłego dnia Wam życzę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj usłyszałem charakterystyczne bzykanie i nie chodzi o to co wam w tych wyposzczonych głowach się teraz pojawiło. Wszystko co lata w domu to największy minus wiosny. Rozpoczynam sezon łapania robali a zwłaszcza komarów.

 

11 minut temu, Wenusia napisał:

Ojej na kawę się spóźniłam

tu zawsze czeka taka jaką lubisz i ciepła. perpetummobile

Black Coffee GIF

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Joker napisał:

Wczoraj usłyszałem charakterystyczne bzykanie i nie chodzi o to co wam w tych wyposzczonych głowach się teraz pojawiło. Wszystko co lata w domu to największy minus wiosny. Rozpoczynam sezon łapania robali a zwłaszcza komarów.

 

tu zawsze czeka taka jaką lubisz i ciepła. perpetummobile

Black Coffee GIF

 

@Joker Ty na nas nie zwalaj że my lud poszczący. Latające to bzyczą nie bzykają:szydera::p

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Joker napisał:

 

tu zawsze czeka taka jaką lubisz i ciepła. perpetummobile

Black Coffee GIF

 

Ojej i mi się udało na ciepłą i świeżo podaną - wytłumaczę się krótko : późno wstałem, gdyż pdp wyjątkowo dłużej spała kilka dokładek - linka wątków sennych - ale pozytywnie

Gwarno tu i miło czytać , witać z osobna czy wszystkich razem ???

Kłaniam  się niziutko wszystkim bez wyjątku - nawet tym co tylko podczytują chwilami wątki china hello GIF by VfL Wolfsburg

Dzień dobry 

Edytowane przez Waldi
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Amaranta napisał:

@Joker Ty na nas nie zwalaj że my lud poszczący. Latające to bzyczą nie bzykają:szydera::p

Och wiosno - pobzykałby i  … nie rozwinę … z masażem było już gorąco . Ale już tuż…tuż ( bus zamówiony na przyszły tydzień ) 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...