Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, agnes76/76 napisał:

@Waldi to faktycznie ciężki i niebezpieczny zawód , ale mnie tego chyba było potrzeba , ciągle słyszałam że mu przeszkadzam i wogole także może pomoże albo i nie ale spróbować warto a i kasa się przyda, w razie czegoś

I dobrze - odpoczniesz, nabierzesz dystansu . A jeśli skrzy się w Was miłość to przetrwa, jeśli nie ? Tego kwiatu cały świat - nic na siłe

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, agnes76/76 napisał:

@INEZ Jestem na wsi tutaj jest jeden sklep , do miasteczka mam 20 km.

Ojojoj znam ten bōl

Ja byłam w Bad Endorf przepiękna miejscowość turystyczna i kiedyś jak pdp mnie mocno zagrzała wysyłając mnie po raz drugi do sklepu bo stwierdziła , że nie byłam w tym sklepie co powinnam być i nie chciała przyjąç do wiadomości , że nie ma tego  na stanie co miałam kupić  i że trzeba jechać do innej miejscowości albo zamówić i na drugi dzień dostarczą do domu .Ona chciała mieć już i teraz .Poszłam więc wkurzona po raz drugi do tego sklepu ,chyba bardziej żeby się przewietrzyć i uwolnić chwilowo od pdp .Był to sklep przy klinice rehabilitacyjnej i opròcz strojów kąpielowych i ròżnych innych akcesoriów potrzebnych do korzystania z basenów termalnych (oferta tej kliniki ) była tam i bielizna

Zakupiłam więc co nieco i zresetowana powróciłam do domu

Dla ciekawostki jest w tej miejscowości jednen  z najpiękniejszych kompleksów wòd termalnych (całodzienny bilet kosztuje 23 EURO )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, agnes76/76 napisał:

Może zrobię sobie na drutach , a co tam będzie cieplejsza

W czasie podróży poznałam koleżankę ,ktòra potrafi wydziergać na drutach  prawdziwe cudeńka .Sweter sobie u niej zamówiłam.Ciekawe czy bieliznę też by potrafiła zrobić ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, agnes76/76 napisał:

@INEZ Ja jestem pod Lubeck a tutaj nie ma turystów , a u mnie w Rondeshagen to tylko konie, konie , konie i pola

Nieciekawy rejon Niemiec .Mnie tam ,nie chcą "i chyba dobrze bo z nudów bym jeszcze na drutach zaczęła robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEZ też wolałabym zmienić rejon ale mnie tu chyba polubili , oferty tylko gdzieś w tych rejonach , wolałabym Lubeck ale trudno , cały dzień lenistwa , moja PdP do 15.00 w łóżku można oszaleć a spać znów o 19.00 idzie normalnie żłobek mi się trafił

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w drugą niedzielę Adwentu

Ja już na nogach i kawę popijam .W nocy spać nie mogłam , może ten padający śnieg był tego przyczyną

Pięknie biało za oknem ale zimno bo poniżej zera ☃️☃️☃️❄️❄️❄️?️?️?️.

Przyszła zima :-):-):-):-)

Miłej i spokojnej niedzieli wszystkim źyczę i zapraszam na wspólną :kawa: Coffee Time Hello GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość późno / ale  się zamelduje - mimo iż niedziela z reguły nie należy tutaj do fajnych dni ( dziwnym trafem mam wiecej pracy ) … jakoś przeleciała 

Wieczor już spokojnie - wbije się w jakiś kolejny odcinek serialu o domu pełnym  tajemniczych kluczy  

milego wieczoru

@Kleopatra  @INEZ @agnes76/76 

i chłopaki …jeśli tu czasem zaglądają @Jurek50 @adamos6 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Waldi napisał:

Dość późno / ale  się zamelduje - mimo iż niedziela z reguły nie należy tutaj do fajnych dni ( dziwnym trafem mam wiecej pracy ) … jakoś przeleciała 

Wieczor już spokojnie - wbije się w jakiś kolejny odcinek serialu o domu pełnym  tajemniczych kluczy  

milego wieczoru

@Kleopatra  @INEZ @agnes76/76 

i chłopaki …jeśli tu czasem zaglądają @Jurek50 @adamos6 

 

Jaki serial oglądasz? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kleopatra napisał:

Jaki serial oglądasz? 

Witaj :cześć2:

… co oglądam…. Ach-  Taką bajeczkę na Netflix-e Lock&key.
Lekkie - przyjemnie się ogląda Kiwdys pisałem ze lubie bajki … II sezon już dość mocno naciągany ( przeciągany) 

 

Edytowane przez Waldi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...