Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Funny napisał:

Dzień dobry ☺

Pogodnie, słonko zagląda mi do kuchni i od razu chce się żyć .Miłego dnia życzę:oklaski:

Dzień dobry ☀ 

U mnie już też się rozjaśniło, może pójdę na lody do włocha, ale najpierw pół godzinki dla sloninki  

Miłego również życzę :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Dzisiaj PDP dała pospać z rana i na spokojnie wypić kawę,teraz śpi aż do obiadu.Pogoda przyjemna choć zimno.Niestety ale z dzisiejszej pauzy"wyjściowej"nici"bo córka nie przyjdzie posiedzieć z mamą,więc pozostaje mi tyle luzu ile babka pośpi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Patrycja781 napisał:

Dzień dobry.Dzisiaj PDP dała pospać z rana i na spokojnie wypić kawę,teraz śpi aż do obiadu.Pogoda przyjemna choć zimno.Niestety ale z dzisiejszej pauzy"wyjściowej"nici"bo córka nie przyjdzie posiedzieć z mamą,więc pozostaje mi tyle luzu ile babka pośpi...

Przeciez jak śpi to możesz wyjść i na drugi raz powiedz to córce że wychodzisz bo masz pauzę.... Chyba w umowie to masz zapisane? 

Ja nawet jak nie wychodzę to idę do swojego pokoju i 3 godziny mnie nie ma mówię tylko PDP, że idę do swojego pokoju, do sklepu czy na spacer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety....wyjść mogę dopiero jak córka przyjdzie,a "pauza "jest wtedy kiedy babka śpi.Wyjść w tym czasie nie mogę bo niewiadomo kiedy się obudzi, jest bardzo niestabilna w nogach i ma tendencje do"szlajania"się...

ale spoko,to tylko 4 tygodnie a babka dużo śp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Patrycja781 napisał:

No niestety....wyjść mogę dopiero jak córka przyjdzie,a "pauza "jest wtedy kiedy babka śpi.Wyjść w tym czasie nie mogę bo niewiadomo kiedy się obudzi, jest bardzo niestabilna w nogach i ma tendencje do"szlajania"się...

ale spoko,to tylko 4 tygodnie a babka dużo śp :)

Dobrze ze to tylko 4 tygodnie i pogoda też taka sobie  

Ogólnie to powinna mieć Pflegebett , wtedy byłaby zabezpieczona przed upadkiem ale to wszystko trzeba ustalić z rodziną... Dasz radę niech "stała" Opiekunka o to się martwi, chyba że takie NIE wychodzenie na pauzę jej pasuje na dłuższą metę, to tylko moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jurek50 napisał:

Goraca w ten mroźny poranek, to najlepsze co może być. Kto się z tym zgadza ? Wystarczy dla wszystkich. Pozdrawiam i spokojnej pracy oraz miłego poniedziałku życzę. 

Oczywiście że ja i to jeszcze podana pod nos :oklaski:

Dzień dobry, Tobie również miłego dnia u mnie od kilku dni mroźno, ale takie "dobre" powietrze jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w poniedziałek wszystkim i każdemu z osobna. Miłego całego tygodnia życzę i pysznej kawusi

Na Bawarii chłodem "zawiało", szron na autach , liście   mienią się srebrzyście i piękny jesienny wschód słońca mnie obudził, czy wszyscy mają takie widoczki ?

 

received_344834620279374.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jan napisał:

@SYLWIAK Może to i dobrze, bo może zainteresujemy się ważnymi rzeczami :) Przygotowuję się do napisania dwóch ważnych tematów i mam nadzieję na dyskusję i dzielenie się nimi z innymi. Miłego dzionka!

Wszystko jest ważne, kawa również bez niej nie ma logicznego myślenia. Przynajmniej ja tak mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wenusia Moze i masz rację..Jedno jest pewne ,że konsekwencje z tego durnego zachowania musi ponieść,dam spokój i tak będzie miał każdy opiekun.Przypadnie mu rola tylko by być sklawe a te czasy już minęły. Dzisiaj jadę na kontrolę.Pozdrawiam Ciebie i wszystkich na tym portalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, adamos6 napisał:

@Wenusia Moze i masz rację..Jedno jest pewne ,że konsekwencje z tego durnego zachowania musi ponieść,dam spokój i tak będzie miał każdy opiekun.Przypadnie mu rola tylko by być sklawe a te czasy już minęły. Dzisiaj jadę na kontrolę.Pozdrawiam Ciebie i wszystkich na tym portalu.

Kurcze nie jestem w temacie muszę się cofnąć. Zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcys Zapraszam,samo życie.Nie którzy myślą ,że opiekun ,to lalka ,którą można nakręcać a ona wykonuje ruchy jak jest  zaprojektowana a opiekun to człowiek ,który ma uszy,węch itp.organy.Czasy sklawe już minęły , przynajmniej w tej części Europy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 27.10.2021 at 09:30, jan napisał:

@SYLWIAK Może to i dobrze, bo może zainteresujemy się ważnymi rzeczami :) Przygotowuję się do napisania dwóch ważnych tematów i mam nadzieję na dyskusję i dzielenie się nimi z innymi. Miłego dzionka!

Już jesteś gotowy do zaprezentowania tych  mega ważnych tematów

Niecierpliwa coś na starość się zrobiłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...