Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Halo,halo,Dzień dobry :)

Jestem od wczoraj w nowym miejscu( też Berlin)z nową firmą.Maleńka babcia,ważąca 36 kg.Jej życie to droga do fotela na posiłek i droga powrotna do łóżka na spanie.Jest dziwnie,ale spokojnie.Jedyne co mi tu nie bardzo pasuje to fakt że wszyscy tutaj sa palący,ale nie robię rabanu bo wiedziałam o tym przed przyjazdem.Finalnie to tylko 4 tygodnie ,więc myślę że będzie oki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Patrycja781 napisał:

Halo,halo,Dzień dobry :)

Jestem od wczoraj w nowym miejscu( też Berlin)z nową firmą.Maleńka babcia,ważąca 36 kg.Jej życie to droga do fotela na posiłek i droga powrotna do łóżka na spanie.Jest dziwnie,ale spokojnie.Jedyne co mi tu nie bardzo pasuje to fakt że wszyscy tutaj sa palący,ale nie robię rabanu bo wiedziałam o tym przed przyjazdem.Finalnie to tylko 4 tygodnie ,więc myślę że będzie oki. :)

Hejka Pati, fajnie że w końcu trafiło Ci się coś spokojnego :oklaski:

.... Piszesz "wszyscy"  palący tzn ilu masz tych pacjentów? Czy chodzi o rodzinę? 

... Mam nadzieję że nie palą w domu  

Dasz radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Patrycja781 napisał:

@Wenusia Pali córka ktora przychodzi,pali PDP.I niestety ale palą w domu...

Ojjojj to nie dobrze, teraz w tym chłodzie to nawet nie otworzysz okna za długo  

Ale ważne że spokojnie tam masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim. Wieje coraz bardziej. Szczególnie witam @ *wulgaryzm* która mi wpadła w oko na stronie głównej. Ciekawi mnie czym się kierowałaś przy doborze swojej nazwy? Spośród milionów kombinacji wybrałaś akurat ten, dlaczego? Chcąc nie chcą poprawiło mi to humor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Patrycja781 napisał:

Spokojna noc?Nie ma szans.Nade mną właśnie trwa dyskoteka(już któryś wieczór)i mam wrażenie że gania tam stado rozszalałych słoni...

Hejka Pati  

Oj to masz tam wesoło :szok:

Jak to się mówi... Jak nie urok to s... r... czka :nie_widzę:

Tylko współczuć bo ja też mam wyczulony słuch  

Dasz radę, korki sobie kup w aptece :dobrze:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Patrycja781 napisał:

Spokojna noc?Nie ma szans.Nade mną właśnie trwa dyskoteka(już któryś wieczór)i mam wrażenie że gania tam stado rozszalałych słoni...

No tak juz niebawem Adwent :gra:

 

2 godziny temu, Wenusia napisał:

Hejka @Jurek50

Dzien dobry strasznie długo tu idzie wysyłanie tekstu czy coś ktoś w temacie czy to tylko u mnie ?

Edytowane przez Fun??ny
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funny napisał:

No tak juz niebawem Adwent :gra:

 

Dzien dobry strasznie długo tu idzie wysyłanie tekstu czy coś ktoś w temacie czy to tylko u mnie ?

Ooo witaj za miedzą Rudasku :cmok:

Miłej pracy życzę :oklaski:

Tak, tak coś nie trybi od dłuższego czasu gdy chce się zapisać , ja mam tak że kilkakrotnie "dodaje komentarz" i ciągle wyskakuje mi jakiś komunikat na czerwono, po czym muszę wyłączyć i włączyć telefon wtedy trybi" ale nie na długo :haha:

Może coś @Moderator będzie wiedział ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wenusia Na szczęście "słonie"w liczbie sztuk 4,lokal nad nami opuściły o godz.23.Fakt,na klatce schodowej też było"z przytupem,ale się zmyły.Aż się boję wekendu...

Chcę dzisiaj ugotować zupę.Piszę do zmienniczki gdzie jest ziele angielskie i liść laurowy"Nie ma,bo nie mogłam w REWE znależć,coś wykombinujesz..."Na szczęście zupa wyszła dobra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...