Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Jurek50 napisał:

Znów podwyżka akcyzy. Wiemy, o ile podrożeje wódka, wino i piwo (businessinsider.com.pl)

To wladza podpadnie mocno suwerenowi.

 

... Wszystko idzie w górę, ludzie powoli robią zapasy nie tylko na święta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Waldi napisał:

Dzień dobry :cześć2:

Przywitam sie chociaż raz na kilka chwil ciszy- ale postaram się przywitać czymś wyjątkowym  

Piekny i świetnie wykonany ( współtwórca i wykonawca niestety nie żyją - wielka strata)

 

Ooo urlopowicz :oklaski:

Ładne przywitanie :hura:

... Chociaż raz na kilka chwil ciszy to cieszy :cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jurek50 napisał:

Witam wszystkich w niedzieony poranek. Sloneczko sie pokazuje,więc

 

.... Więc wstawaj szkoda dnia....

Dzień dobry, ładne powitanie :oklaski:

U mnie też słoneczko świeci :hura:zdrowe chłodne powietrze z Alp powiewa ach ... aż żyć się chce,  miłego Tobie również życzę :cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Wenusia napisał:

.... Więc wstawaj szkoda dnia....

Dzień dobry, ładne powitanie :oklaski:

U mnie też słoneczko świeci :hura:zdrowe chłodne powietrze z Alp powiewa ach ... aż żyć się chce,  miłego Tobie również życzę :cześć:

Zazdroszczę tych widoków alpejskich. Byłem w Allgau, niezapomniane krajobrazy, zwłaszcza że szczytu Hochgrath. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jurek50 napisał:

Zazdroszczę tych widoków alpejskich. Byłem w Allgau, niezapomniane krajobrazy, zwłaszcza że szczytu Hochgrath. 

Mogę tylko pomiziać " oczyma  niestety, choć mam tylko 23 km do najbliższych "wzniesień " to będąc tu od stycznia (z przerwami) nie byłam jeszcze na żadnym choćby na Zugspitze czy Alpspitze to najbliżej położone mnie punkty. Ubolewam bardzo ponieważ kocham góry a przez "koronkę" nawet w PL nie byłam w moich kochanych Karkonoszach

... Nie zazdrość więc, tylko podziwiaj  

 

FB_IMG_1634474663875.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adamos6 napisał:

Wstawaj szkoda dnia...no tak ,to już historia( mam na myśli ten zespół,szkoda tylko tej babki) ale cóż nie każdy umie zgodnością przeżyć swój upadek.Spokojnego dnia.

Ooo kto to wstał o 13 ??? No nie, to trzeba mieć zdrowie do spania :haha:

Miłego Tobie również życzę :cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, adamos6 napisał:

Już od 5.00 nie śpię .Dużo zdrowia ,bo tutaj faktycznie go trzeba .@Wenusia

 

Dobrze się konserwuj witaminy, owoce warzywa  to jest to :oklaski:

Wiem wiem, że nie jest lekko, ale już mało Ci zostało  

Jak tam noga? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wenusia napisał:

Mogę tylko pomiziać " oczyma  niestety, choć mam tylko 23 km do najbliższych "wzniesień " to będąc tu od stycznia (z przerwami) nie byłam jeszcze na żadnym choćby na Zugspitze czy Alpspitze to najbliżej położone mnie punkty. Ubolewam bardzo ponieważ kocham góry a przez "koronkę" nawet w PL nie byłam w moich kochanych Karkonoszach

... Nie zazdrość więc, tylko podziwiaj  

 

FB_IMG_1634474663875.jpg

Karkonosze są też piękne, i udało mi, się je przejść wzdłuż i wszerz wielokrotnie, ale jednak Alpy to inna liga, i robią niesamowite wrazenie. A tak wogole też uwielbiam góry i jakie by nie były mają swój nie powtarzalny urok. 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Wenusia napisał:

Dobrze się konserwuj witaminy, owoce warzywa  to jest to :oklaski:

Wiem wiem, że nie jest lekko, ale już mało Ci zostało  

Jak tam noga? 

Tak tak,co innego jest przebywanie z kimś takim a noga powoli to trwa ale chyba się goi.Ona bez przerwy bruździ .Napisałem jej że prędzej stąd nie pojadę ,aż mi zapłaci za nogę , ona na to..   ,że mam dać jej rachunek......zaniemówiłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jurek50 napisał:

Karkonosze są też piękne, i udało mi, się je przejść wzdłuż i wszerz wielokrotnie, ale jednak Alpy to inna liga, i robią niesamowite wrazenie. A tak wogole też uwielbiam góry i jakie by nie były mają swój nie powtarzalny urok. 

Oczywiście że Alpy robią wrażenie, nawet w to nie wątpię  

Ja również przeszłam swoje km w Karkonoszach, od pec pod sněžkou po Wodospad   Mumlawy i nigdy nie mam dość, chciałam w listopadzie pojechać, ale część szlaków będzie zamkniętych i chyba do lata muszę poczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adamos6 napisał:

Tak tak,co innego jest przebywanie z kimś takim a noga powoli to trwa ale chyba się goi.Ona bez przerwy bruździ .Napisałem jej że prędzej stąd nie pojadę ,aż mi zapłaci za nogę , ona na to..   ,że mam dać jej rachunek......zaniemówiłem. 

 Hymm cwaniara, szkoda że jej jednak nie zglosiłeś, wtedy musiałaby zapłacić Ci odszkodowanie.Jesli jesteś ubezpieczony, zgłoś to swojej ubezpieczalni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ubezpieczony,ale to ja rozumu nie nauczy.Zaluje tylko ,że nie zadzwoniłem na policje.

38 minut temu, Wenusia napisał:

 Hymm cwaniara, szkoda że jej jednak nie zglosiłeś, wtedy musiałaby zapłacić Ci odszkodowanie.Jesli jesteś ubezpieczony, zgłoś to swojej ubezpieczalni. 

Cwaniara a z Agencji druga  cwaniara  do mnie zadzwoniła.Szkoda tylko ,że na policje nie zadzwoniłem.Spokojnej nocy. Szkoda słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, adamos6 napisał:

Pozdrawiam i miłego dnia a przede wszystkim spokojnego.

 

Dzień dobry również miłego dnia życzę

13 godzin temu, adamos6 napisał:

Jestem ubezpieczony,ale to ja rozumu nie nauczy.Zaluje tylko ,że nie zadzwoniłem na policje.

Cwaniara a z Agencji druga  cwaniara  do mnie zadzwoniła.Szkoda tylko ,że na policje nie zadzwoniłem.Spokojnej nocy. Szkoda słów.

Mądry Polak po szkodzie  

Na przyszłość będziesz wiedział co robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...