Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Patrycja781 napisał:

Mój kierowca przyjedzie jutro koło godz.9 rano.Nawet nie wiem czy zdążę wydać śniadanie,ale najbardziej mi żal zmienniczki/ka który dotrze tu dopiero koło godz.13...

 

Śniadanie możesz przygotować a podać może kto inny, żeby Ci nie zarzucili że zostawiłaś pdp bez jedzenia. 

... Zmienniczka jak będzie chciała to zadzwoni do Ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnych snów milusińscy ☺ 

Kurka chyba dzisiaj nie zasnę, sąsiedzi  zostawili małego kotka na balkonie, serce mi się kraje płacze od trzech godzin zimno, deszcz, noc.... Nic nie mogę zrobić  

Dobranoc. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wenusia @Wenusia @Wenusia Chyba masz rację,dzisiaj wywinela numer i przyjechałem z zakupów a drzwi zamknięte na drugi zamek,napisałem do drugiej Jego córki ,że jak mi drzwi do pol godz .nie otworzy ,to zadzwonie na policje ,po 5 min.była i otworzyła.a później jeszcze mi klucz z górnego zamku przyniosła...haha .Jeszcze 3 tyg.i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamos6 55@Wenusia @Wenusia Chyba masz rację,dzisiaj wywinela numer i przyjechałem z zakupów a drzwi zamknięte na drugi zamek,napisałem do drugiej Jego córki ,że jak mi drzwi do pol godz .nie otworzy ,to zadzwonie na policję po 5 min .była przy drzwiach i otworzyła.Jeszcze 3 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, adamos6 napisał:

@adamos6 55@Wenusia @Wenusia Chyba masz rację,dzisiaj wywinela numer i przyjechałem z zakupów a drzwi zamknięte na drugi zamek,napisałem do drugiej Jego córki ,że jak mi drzwi do pol godz .nie otworzy ,to zadzwonie na policję po 5 min .była przy drzwiach i otworzyła.Jeszcze 3 tyg.

Hejka @adamos6  

Może się pomyliła? 

Wiem że nie są to łatwi " ludzie ale nie możemy tak od razu wszystko widzieć w czarnych barwach  

Dasz radę to tylko jeszcze 3 tygodnie  

...  mi się zdarzyło od wewnątrz zostawić klucz w zamku :haha: i córka PDP nie mogła wejść ale zrobiłam to celowo, ponieważ nie lubię niezapowiedzianych wizyt :tak2: od tamtego czasu dostaję info o przyjściu kogokolwiek :oklaski:

Wiem wiem, to jest ich dom ale prywatność nasza też musi być zachowana :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 13.10.2021 at 15:16, Wenusia napisał:

To jest ryzyko niestety, najgorsze jest jednak przywiązanie emocjonalne, wtedy to jeszcze bardziej nas opiekunów boli

Na przywiązanie emocjonalne muszą zasłużyć dwie strony,no i czas robi swoje.Pamietam uroniłem łzy tylko 3 albo 4 razy,ale byłem tam długo .

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adamos6 napisał:

@Wenusia akurat tutaj zrobiła to celowo,wiem ,bo tutaj jestem i widzę jej zachowanie.Na razie jest ok. jak długo? zobaczymy.

Miejmy nadzieję, że nie wyskoczy z jakaś niespodzianką

1 godzinę temu, adamos6 napisał:

Na przywiązanie emocjonalne muszą zasłużyć dwie strony,no i czas robi swoje.Pamietam uroniłem łzy tylko 3 albo 4 razy,ale byłem tam długo .

 

Oczywiście, że tak po pierwszym turnusie nie ronimy łez jak Bóbr, to też zależy ile ten turnus trwa...  Ja 3 razy uroniłam łezkę, ale naprawdę byli to kochani PDP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Wenusia napisał:

Miejmy nadzieję, że nie wyskoczy z jakaś niespodzianką

Oczywiście, że tak po pierwszym turnusie nie ronimy łez jak Bóbr, to też zależy ile ten turnus trwa...  Ja 3 razy uroniłam łezkę, ale naprawdę byli to kochani PDP. 

Zgadza się.no ale to trzeba trafić na miarę normalnych ludzi, rzecz jasna stary to nie znaczy chory umysłowo,moja matka miała 96 lat i do końca funkcjonowała ,jak człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 14.10.2021 at 08:01, Wenusia napisał:

Hejka @adamos6  

Może się pomyliła? 

Wiem że nie są to łatwi " ludzie ale nie możemy tak od razu wszystko widzieć w czarnych barwach  

Dasz radę to tylko jeszcze 3 tygodnie  

...  mi się zdarzyło od wewnątrz zostawić klucz w zamku :haha: i córka PDP nie mogła wejść ale zrobiłam to celowo, ponieważ nie lubię niezapowiedzianych wizyt :tak2: od tamtego czasu dostaję info o przyjściu kogokolwiek :oklaski:

Wiem wiem, to jest ich dom ale prywatność nasza też musi być zachowana :hura:

Końcówka najlepsza ,tylko to jest to o czym napisałem wcześniej.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adamos6 napisał:

Zgadza się.no ale to trzeba trafić na miarę normalnych ludzi, rzecz jasna stary to nie znaczy chory umysłowo,moja matka miała 96 lat i do końca funkcjonowała ,jak człowiek.

Oni tu inaczej funkcjonują, nie wiem dlaczego tu tyle demencji jest szprycują się tymi lampami fioletowymi a potem takie skutki są... Prawie w każdym domu gdzie byłam tych lamp "leczniczych" jest pełno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jurek50 napisał:

Witam,wszyskich przy przedpoludniowej :kawa: w przerwie w sprzataniu.Milego dzionka i przyjemnego weekendu bo dzis piateczek.

Ooo dzień dobry dzień dobry  

Ja już po obiadku, teraz pół godzinki dla słoninki :haha:

Miłego sprzątania życzę :nie_mówię:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Funny napisał:

O jaką pachnąca cześć Blondasku

Ooo jak miło, chociaż ktoś docenił moją kawkę zrobioną od serca :cmok:

2 minuty temu, Funny napisał:

Dzien dobry :dNutkę zostawiam i milej pracy życzę niebawem do Was dokopuje 

 

Cześć Rudasku  

Tobie również miłego... Urlopu jeszcze  

Fajna nutka ,  taka motywująca

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wenusia napisał:

Ooo jak miło, chociaż ktoś docenił moją kawkę zrobioną od serca :cmok:

Cześć Rudasku  

Tobie również miłego... Urlopu jeszcze  

Fajna nutka ,  taka motywująca

Busika zamówiłam i startuje w czwartek rano a nutka oj tak skoczna i motywujaca ja bardzo lubię Małgorzatę glos ma niesamowity :oklaski:Ja doceniam kawusię zrobioną od serca ale na urlopie nie tak często zaglądam

Edytowane przez Fun??ny
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funny napisał:

Busika zamówiłam i startuje w czwartek rano a nutka oj tak skoczna i motywujaca ja bardzo lubię Małgorzatę glos ma niesamowity :oklaski:Ja doceniam kawusię zrobioną od serca ale na urlopie nie tak często zaglądam

Oj jak miło w końcu sama nie będę za miedzą bo wszyscy chyba na urlopach... albo bardzo zapracowani są  

Kawusia zawsze czeka na chętnych, bo wirtualna nigdy nie stygnie :haha:

Czas do obiadu się zabrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...