Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, adamos6 napisał:

@Funny i chyba  wylecę ,ale jej tego nie popuszcze  ,po dzisiejszym numerze.

Przecież możesz to zgłosić odp władzom i poinformuj firmę i córkę że poczyniasz " takie kroki. 

Powinieneś od nich dostać odszkodowanie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funny napisał:

Dostalam to od fajowej kumpeli na WhatsApp i dzien dobry Blondasku bardzo czuły na krzywdę ludzką❤ wiem co pisze co niektórzy powinni sie mocno zastanowić co piszą i gdzie .Amen 

To fajną masz kumpelę jeśli lubi taki klimat recytatorski, mówiąc krótko poezję  

Dziękuję :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Patrycja781 napisał:

Moja firma stwierdziła że za karę za "zerwanie"zlecenia,sama mam zapłacić za powrót do domu.Oki.Synowa PDP mówi przed chwilą że firma doliczyła jej 40 euro na mój transport...Oj....chyba się zdenerwowała

To albo zwijssz się jutro na własny koszt, albo idziesz im na rękę i zostajesz do przyjazdu zmienniczki ale wtedy to oni płacą za przejazd... Podejrzewam że po takich przepychankach słownych " to i pensji za przepracowany czas możesz nie otrzymać obym się myliła. 

Decyzja należy do Ciebie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funny napisał:

Ta kobieta jeszcze nie dostałam ostro po nosie, jakby musiała grubo zapłacić z własnej kieszeni za krzywdy  to by w końcu zadbała i odpowiednią obroże i warunki pracy dla  opiekunów. 

Zgadzam się

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dzień dobry w piąteczek  weekendu począteczek :hura:

Spokojnego i słonecznego dnia życzę, bo jak to przy jesieni melancholija " ludzi dopada, więc kawę stawiam by pobudzić Was do życia, bo życie piękne jest :oklaski:

IMG-20211005-WA0008.jpg.a34a75efb8714bca0fd06554ef0a4c21.jpg

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobryJest mi serio żal osoby która przyjedzie pracować tu po mnie.W ofercie stoi jedna osoba,tymczasem babce wysiadły całkowicie nogi,i jest pełne bieganie wokół dwóch osób...

A jeśli chodzi o syna to cóż...wychodzą lata oszczędzania na rodzicach...

Edytowane przez Patrycja781
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Patrycja781 napisał:

Dzień dobryJest mi serio żal osoby która przyjedzie pracować tu po mnie.W ofercie stoi jedna osoba,tymczasem babce wysiadły całkowicie nogi,i jest pełne bieganie wokół dwóch osób...

A jeśli chodzi o syna to cóż...wychodzą lata oszczędzania na rodzicach...

Pati również współczuję, ale Ty możesz ją naprowadzić na prawidłowy tok myślenia o ile macie jakiś ? ja zawsze dzwonię żeby się upewnić co w trawie piszczy  

Miłego popołudnia życzę

Kawka już wypita :kawa2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Patrycja781 napisał:

Niestety ale firma robi wszystko żebyśmy za szybko nie miały kontaktu.Nawet pisali ki dzisiaj że"praktycznie miniemy się w progu" także ten...

Pozostaje mi porobić notatki i zostawić nr.telefonu

Dokładnie

Zrób podstawowe notatki, a resztę przekażesz przez telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Patrycja781 napisał:

Dzień dobryWykorzystałam fakt że babka nie chodzi i strzeliłam 2 prania..Pogoda zapowiada się ładna ,więc może wszystko wyschnie.

Babka leży plackiem na sofie w salonie,ja okupuję kuchnię.Byle do czwartku

Byle do czwartku trzymaj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli wieczor,wszystkim spokojnego...    . Do mnie przyjechała przyjaciółka dziadka,dzisiaj ja zmieszał z błotem ,potem jej napisałem oto te słowa ,dałem jej przeczytać by On  nie widział ,bo zaraz ma setki pytań.."Jetzt müssen Sie wissen, wie Pflegekräfte behandelt werden., ...tylko spojrzała na mnie i pokiwała głową.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jej powiedziałem ,że oni tak bezczelnie nie zachowują się Heimie jak w domu u siebie. Choroba ,Chorobą ,ale życie  toczy się swoimi wyrwami .Jedno jest pewne na głowę nie możemy sobie dać "narobić."

Edytowane przez adamos6
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

Hej wszystkim .Ja po rocznej przerwie na nowej szteli .Poprzednia podopieczna niestety odeszła w tamtym roku ,a pracowałam u niej ponad 5 lat. Teraz jestem na noweli jestem pierwszą opiekunką. I mam wrażenie ,ze jestem tutaj zupełnie nie potrzebna.Pani ma 86 lat i niby początkującą demencję której ja nie zauważam.I ma chyba problem z zaakceptowaniem kogoś w jej domu.W zasadzie oprócz gotowania obiadu nic nie robię .Śniadania i kolacje jemy osobno.Sama sobie robi.Ja mam kuchnie osobno. Jakos mi dziwnie .Córka podopiecznej jak i sama podopieczna mówią ,żeby się nie narzucać .Po tygodniu nic się nie zmieniło .I mimo ,że pasuje mi takie leżenie „ bykiem” to jednak zastanawiam się nad powrotem do domu. Póki co pani jest raczej wrogo nastawiona do opiekunki .Córka mówi ,ze matka zawsze taka było do niej ,jak i do pozostałego rodzeństwa ,ale miała nadzieje na zmianę .
Pozdrawiam i miłego popołudnia

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...