Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, adamos6 napisał:

@Wenusia Wiadomo w sobotę było czyszczone ,teraz antybiotyki,ale jest ok.Blizna będzie.Dzieki za pamięć.

Jak na nią spojrzysz @adamos6za 10 lat to sobie przypomnisz forum i jak Cie takie dwie fajne dziołchy do lekarza wygnały 

Edytowane przez Fun??ny
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funny Nie ma takiej możliwości.Tutaj są stare bloki mieszkalne,moi PDP są właścicielami jednego 3 piętrowego segmentu.Każdy budynek,jeśli ma jakiś ogródek,to jest on poodgradzany z każdej strony.A do tego skurat budynku nie ma skrawka ziemi który można by wykorzystać.Zresztą  pan całe dnie spędza w fotelu przy oknie...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Patrycja781 napisał:

@Funny Nie ma takiej możliwości.Tutaj są stare bloki mieszkalne,moi PDP są właścicielami jednego 3 piętrowego segmentu.Każdy budynek,jeśli ma jakiś ogródek,to jest on poodgradzany z każdej strony.A do tego skurat budynku nie ma skrawka ziemi który można by wykorzystać.Zresztą  pan całe dnie spędza w fotelu przy oknie...

Pati a może na balkonie są kwiaty w doniczkach ? ... i można to uznać jako ogród na piętrze? :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

Może sąsiad udostepnia czasem ten ogród....bywa że firmy nie korygują  info. o rodzinach do których jedziemy ,ale bywa że dziewczyny też nic nie zgłaszają .

Oj bywa bywa i tak i tak :haha:

Miałam taką jedną zmienniczkę, która myślała że jedzie do willi z basenem, Ooooo jakie było jej wielkie zdziwienie jak okazało się że to 5 piętro i tylko balkon jest w śród betonów :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Patrycja781 napisał:

@Wenusia Spokój.Co prawda wczoraj,po szantarzu pana z mojej agentury,byłam jeszcze bardziej pewna że chcę zakończyć współpracę z firmą.Wczoraj wieczoren nikt już nie przyszedł mi pomóc w wieczornym ogarnięciu dziadków,rano też już się nikt nie pojawił.

Wczoraj wysłałam pismo że czekam na zmiennika/czkę do niedzieli,bo wtedy mam transport.Ogłoszenie wisi,podane jest w nim że do opieki pan po wylewie który lubi przesiadywać w ogrodzie.Szkoda tylko że zapomnieli o żonie i o tym że tu nie ma ogrodu...

Oj zdarzają się "wisienki" do poprawki , często i gęsto ze "słyszenia" wiem o niespodziankach o których firemki nie informują albo opiekunki nie zgłaszają :tak2:

Dasz radę wytrzymać ten tydzień, napisz maila do firmy żeby mieć dowód i zwijaj się gdzie indziej, zawsze też możesz poprosić firmę o przeniesienie, tak brzmi lepiej

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Patrycja781 napisał:

@Wenusia Ta....zapewne balkon został uznany za ogródWspółpracę z firmą kończę,pan szantażowaniem wyjątkowo mnie do tego zachęcił...

Zgadzam się, my nic nie musimy tylko możemy.... Na wszelki wypadek wczytaj się dobrze w regulamin umowy

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wenusia

8 godzin temu, Patrycja781 napisał:

@Wenusia Spokój.Co prawda wczoraj,po szantarzu pana z mojej agentury,byłam jeszcze bardziej pewna że chcę zakończyć współpracę z firmą.Wczoraj wieczoren nikt już nie przyszedł mi pomóc w wieczornym ogarnięciu dziadków,rano też już się nikt nie pojawił.

Wczoraj wysłałam pismo że czekam na zmiennika/czkę do niedzieli,bo wtedy mam transport.Ogłoszenie wisi,podane jest w nim że do opieki pan po wylewie który lubi przesiadywać w ogrodzie.Szkoda tylko że zapomnieli o żonie i o tym że tu nie ma ogrodu...

Haha...przerabiałem to już.Ale to można z konfrontować.Agentura +rodzina,oczywiście i Ty!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Wenusia napisał:

Oj bywa bywa i tak i tak :haha:

Miałam taką jedną zmienniczkę, która myślała że jedzie do willi z basenem, Ooooo jakie było jej wielkie zdziwienie jak okazało się że to 5 piętro i tylko balkon jest w śród betonów :szydera:

Pacz adresy pomylili:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...