Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę mi doradzić jak przetrwać ten nadchodzący tydzień bo strasznie mi się dłužy i dni wloką się niemiłosiernie

Kolejny wyjazd chyba na 2 tygodnie będzie .Może jakoš dam radę

Dzień uważam za zakończony (w pracy ):oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, INEZ napisał:

Proszę mi doradzić jak przetrwać ten nadchodzący tydzień bo strasznie mi się dłužy i dni wloką się niemiłosiernie

Kolejny wyjazd chyba na 2 tygodnie będzie .Może jakoš dam radę

Dzień uważam za zakończony (w pracy ):oklaski:

Podpowiem Ci - posprzątaj zdjęcia w telefonie. To zajmuje zwykle za dużo czasu

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Waldi napisał:

Podpowiem Ci - posprzątaj zdjęcia w telefonie. To zajmuje zwykle za dużo czasu

Zdjęcia  w tel to największy skarb ale masz rację zajmę się przeglądaniem to mi na pewno dużo czasu zajmie .Niepotrzebne i nic nie znaczące zdjęcia usuwam na biežąco

Teeaz juž mówię dobranoc bo mam zamiar zawisnąč na tel .Rodzinę ,przyjaciół i znajomych nie mogę zaniedbywać

Muszę się skonsultować w sprawie pewnego zakupu

giphy.gif

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

@Wenusia dobrze,  żeś o sobie przypomniała. Super, że tu w czasie urlopu wpadłaś.

Zatem jest nas dziś całe 4+1 osoby.  Nie dam sobie ręki  odrabiać za zakład,  że jeszcze jedną piątkę ludzi dziś  uzbieramy O.o

Ręka się jeszcze przyda ,głowa tym bardziej.4+1to już prężna grupa pod wezwaniem:trele:.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Waldi napisał:

No właśnie, zgadzam się - toć to nie uchodzi … Witaj Cleo* 

dlatego tez czasem krzyczeć należy, albo pisać wprost do (…)  dużymi  - wo bist du !!! „Wszyscy moi przyjaciele ”

 

Lubię go a zwłaszcza jego zachypniety  głos.Musial  poświęcić dużo whisky :szydera: żeby tak zabrzmieć:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kleopatra napisał:

Lubię go a zwłaszcza jego zachypniety  głos.Musial  poświęcić dużo whisky :szydera: żeby tak zabrzmieć:szydera:

 A ja jego nie lubię . Wkurza mnie.  Jest jak drabina, po której nie da się wleźć. I często pokazuje paskudnie ożebrowaną klatę. Brrrr....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

 A ja jego nie lubię . Wkurza mnie.  Jest jak drabina, po której nie da się wleźć. I często pokazuje paskudnie ożebrowaną klatę. Brrrr....

No weż przestań - jak człowiek ma dobre geny to już fe... 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Heidi napisał:

@Wenusia dobrze,  żeś o sobie przypomniała. Super, że tu w czasie urlopu wpadłaś.

Zatem jest nas dziś całe 4+1 osoby.  Nie dam sobie ręki  odrabiać za zakład,  że jeszcze jedną piątkę ludzi dziś  uzbieramy O.o

Ojoj … @Heidi słabo dziś … za mało kawy chyba wypiłaś. Ja dziś - z czego jestem bardzo rad - naliczyłem aż 9 duszyczek na forumowej kawce cieszę się ze nawet z urlopu się Nasze niewiasty odezwały. A żeby nie być gołosłownym, wymieniam : 1- Ja  

2- @Aleksandra45 ,  3- @INEZ, 4- @agnes76/76, 5- @Heidi, 6- @adamos6, 7- @Kleopatra , 8- @Patrycja781, 9- @Wenusia 

I bardzo mi z tego powodu radośnie :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, agnes76/76 napisał:

Lubię Was porozpieszczać czasem ☀️

Te rozpieszczanie Twoje to aż na urlopie poczułam @agnes76/76musialam więc przybiec klasyfikujesz się na drugim miejscu dawaj pyska za to Ps.oko ja wystawie może

Edytowane przez Fun??ny
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Wenusia napisał:

Witam stęsknionych i tych mniej  

Jestem, żyję i dobrze się mam  

@Waldi stęskniłeś się a Ty już w pracy  

@Funny miłego urlopu  

@Janeczka1963 Tobie również super wypoczynku ❤ 

Resztę pracusiów pozdrawiam a innym urlopowiczom  życzę udanego wypoczynku  

Niebawem nadrobię zaległości ... w kawie i lekturze  

Miłego wieczorku życzę

 

 

received_544772333309923.jpeg

Juz wiem gdzie Cie można znaleźć na przyszłość tez lubie i stoję z drugiej strony milej pracy jak już dotrzesz :cmok:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...