Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry .Witam wszystkich muzykolubnych ,kawolubnych i towarzystwo lubnych :oklaski:

Ostatni tydzień na tym zleceniu i mam nadzieję ,že szykko zleci .

@Waldi czy to ten komplement od @Heidi zmobilizował Cię do zrobienia kawy ?

Ja już piję .Fajna taka kawa na dwa kubki Dziękuję .

Miłego i pogodnego dnia dla wszystkich .Nad Augsburgiem cudowny błękit nieba

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dzień dobry środowo @Waldi @Aleksandra45 @INEZ @agnes76/76
  • Dziękuję  za pyszną  kawę  
  • Mało nas:|
  • Nie ma Komu  chleba upiec 
  • Ważne,  że w duszach słońce :327_sunny: świeci :)
  • Tak trzymać :szept:
  • Miłego  dnia z :338_boom: premią przed zachodem  słońca 
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, INEZ napisał:

to ten komplement od @Heidi zmobilizował Cię do zrobienia kawy ?

Sama mi powiedz w kupie jest raźniej. Jak wyglada stolik z kawą bez wielu ludzi? Każdy jakiś żart wrzuci - z kogoś „bekę” się zrobi ( ale musi być obecny ) by na serio tego za bardzo nie wziął …   a przecież tu wiele interesujących postaci się przewinęło i co jakiś czas ukrywa

Edytowane przez Waldi
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Waldi napisał:

Sama mi powiedz w kupie jest raźniej. Jak wyglada stolik z kawą bez wielu ludzi? Każdy jakiś żart wrzuci - z kogoś „bekę” się zrobi ( ale musi być obecny ) by na serio tego za bardzo nie wziął …   a przecież tu wiele interesujących postaci się przewinęło i co jakiś czas ukrywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, INEZ napisał:

Patrz - taka @Heidi… siedzi  cichutko w tej Szwajcarii, a ze tam na bogato ( i drogie połączenia internetowe) to - raz tylko, na jakiś czas - jak jej pozwolą z internetów skorzystać wrzuci nazbieraną garść pozytywnej energii ( ona ma więcej - ale się nie chce przyznać ) 

Wiec trzeba co jakiś czas wołać DUŻYMI LiTERAMI 

A Twoja koleżanka @Wenusia gdzie ? @Kleopatra  tez się za jakąś poważną zasłoną schowała - nie będę wolał tych wyautowanych - chociaż szkoda innego punktu widzenia na różne banalne sprawy.  

Edytowane przez Waldi
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 20.08.2021 at 10:55, Jurek50 napisał:

Witam wszystkich,dosiadam sie z kawą i na dobre rozpoczecia dnia apodaję humor stulecia

"Za niską dzietność odpowiada rząd Platformy Obywatelskiej - twierdzi minister rodziny Marlena Maląg, która była gościem TVP. Jej zdaniem dopiero PiS podjął działania na rzecz poprawy sytuacji demograficznej Polski."

 

No tak ,mysla że pieniądz wszystko załatwi . 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Waldi napisał:

Patrz - taka @Heidi… siedzi  cichutko w tej Szwajcarii, a ze tam na bogato ( i drogie połączenia internetowe) to - raz tylko, na jakiś czas - jak jej pozwolą z internetów skorzystać wrzuci nazbieraną garść pozytywnej energii ( ona ma więcej - ale się nie chce przyznać ) 

Wiec trzeba co jakiś czas wołać DUŻYMI LiTERAMI 

A Twoja koleżanka @Wenusia gdzie ? @Kleopatra  tez się za jakąś poważną zasłoną schowała - nie będę wolał tych wyautowanych - chociaż szkoda innego punktu widzenia na różne banalne sprawy.  

Hi.hi. Ktoś  mi tu po grzbiecie dużymi literami SOS smołą  smaruje :d. Gorąco się zrobiło,  dlatego i dla ciebie beka pełna mleka. Wiem,  masz uczulenie tzn, że otrzymane dary oddasz mnie z powrotem:szydera::oklaski::trele:. Z góry  dziękuję:haha:.  

@Kleopatra  pewnie za Divę  robi.  Chodzi  i po nocach co 3 godziny śpiewa : was wünschen Sie :d. A gdzie jest jej Opera musi sama się wygadać . Może  jej też smoła już  po plecach gorąco daje:d

Pewne jest,  że kiedy się ludzi  zawoła, a jeszcze żyjąO.o,  to się  odezwą:oklaski:, ale  sami muszą też tego chcieć .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heidi napisał:

Hi.hi. Ktoś  mi tu po grzbiecie dużymi literami SOS smołą  smaruje :d. Gorąco się zrobiło,  dlatego i dla ciebie beka pełna mleka. Wiem,  masz uczulenie tzn, że otrzymane dary oddasz mnie z powrotem:szydera::oklaski::trele:. Z góry  dziękuję:haha:.  

@Kleopatra  pewnie za Divę  robi.  Chodzi  i po nocach co 3 godziny śpiewa : was wünschen Sie :d. A gdzie jest jej Opera musi sama się wygadać . Może  jej też smoła już  po plecach gorąco daje:d

Pewne jest,  że kiedy się ludzi  zawoła, a jeszcze żyjąO.o,  to się  odezwą:oklaski:, ale  sami muszą też tego chcieć .

Jestem, pracuje w Monachium. Wybaczcie że nie pisze ,próbowałam tu parę razy coś  szrajbnac ale sama ze sobą pisać mu się nie chce, to tak jakbym sama z sobą rozmawiala:szydera:.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kleopatra napisał:

Jestem, pracuje w Monachium. Wybaczcie że nie pisze ,próbowałam tu parę razy coś  szrajbnac ale sama ze sobą pisać mu się nie chce, to tak jakbym sama z sobą rozmawiala:szydera:.

 

Fajnie,  że się nie lenisz.  Praca  ludzi uszlachetnia:d

Gadaj ze sobą i mów głośno, że  jesteś  niezastąpioną jak i ja to  czynię:d każdego dnia. 

Prawdą  jest, że z co raz to ciekawszymi ludźmi  mam do czynienia i mimo że czuję  się  głupia, to przyjemnie  jest się od nich uczyć.  

Fakt bycia  niezastąpionym i poczucie własnej  głupoty prowokuje do bycia jeszcze lepszym .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kleopatra napisał:

Jestem, pracuje w Monachium. Wybaczcie że nie pisze ,próbowałam tu parę razy coś  szrajbnac ale sama ze sobą pisać mu się nie chce, to tak jakbym sama z sobą rozmawiala:szydera:.

 

No właśnie, zgadzam się - toć to nie uchodzi … Witaj Cleo* 

dlatego tez czasem krzyczeć należy, albo pisać wprost do (…)  dużymi  - wo bist du !!! „Wszyscy moi przyjaciele ”

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo,halo i witamOd ubiegłego tygodnia jestem znów na zleceniu.W sumie to prawie żadnej pracy,bo dziadek w szpitalu już drugi tydzień,a babka je i pije jak koliberek.Do tego praktycznie cały czas śpi.

Dzisiaj trochę mnie martwi bo nic nie je,wypiła tylko kilka mikro-łyczków wody i śpi,w pewnym momencie jak się obudziła to była tak "splątana"że aż się wystraszyłam.Jak córka wezwie lekarza to ten zapewne znów rozłoży ręce z hasłem"że on tu już niewiele pomoże,bo tak wygląda powolne umieranie....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam stęsknionych i tych mniej  

Jestem, żyję i dobrze się mam  

@Waldi stęskniłeś się a Ty już w pracy  

@Funny miłego urlopu  

@Janeczka1963 Tobie również super wypoczynku ❤ 

Resztę pracusiów pozdrawiam a innym urlopowiczom  życzę udanego wypoczynku  

Niebawem nadrobię zaległości ... w kawie i lekturze  

Miłego wieczorku życzę

 

 

received_544772333309923.jpeg

Edytowane przez Wenusia
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...