Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, INEZ napisał:

Od zawsze o tym wiedziałam i pewnie dlatego jestem tu gdzie jestem

Z tym to też różnie bywa przetlumaczę po niemiecku i schowam do cycnika ☺️zawsze mogę wyjąć gdybym z nerwów zapomniała karteczkę oczywiście a podczas rozmowy kwalifikacyjne też może się przydać

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden sklep dzisiaj odwiedziłam ,resztę mojego przerwowego  czasu przeznaczyłam na spacer .Tak się rozpędziłam ,że drogi do domu nie potrafiłam odnaleźć .Usiadłam na przystanku i zaczęłam szperać w internecie ,żeby gogle mi drogę włašciwą wskazało .Z pomocą przyszedł sympatyczny kierowca ,który zatrzymał się na przystanku i zapytał czy ja chce jechać czy tylko sobie tak siedzę

Powiedziałam ,że jadę ale pod warunkiem ,że ten autobus jedzie tam gdzie ja chce jechać czyli do mojego obecnego ,tymczasowego domu

No i jechał .Od razu poznał,że ja nie tutejsza bo pytał czy ja ,rusisz "

Ja mu na to ,že nie rusisz

Komicznie trochę zabrzmiało

Stwierdzam ,że robię się wybredna na stare lata O.o i to bardzo ,bo w tym sklepie co byłam nie kupiłam nic a nic

O najważniejszym bym zapomniała .W Augsburgu komunikacja miejska jest darmowa :oklaski:(chyba )

To sobie pojedę jutro do koležanki .Niby to samo miasto ,a daleko jestešmy od siebie .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, INEZ napisał:

Padłam

To ja zacytuję coś co mi do gustu przypadło i w głowie utkwiło

,Jestem męžczyzną ,który nie potrafi gotować ale za to *wulgaryzm* całuję "

W ten wulgaryzm władze słowo,, zajefajnie "tylko co to tez oznacza w tej kwestii dla każdego coś innego

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, INEZ napisał:

Jeden sklep dzisiaj odwiedziłam ,resztę mojego przerwowego  czasu przeznaczyłam na spacer .Tak się rozpędziłam ,że drogi do domu nie potrafiłam odnaleźć .Usiadłam na przystanku i zaczęłam szperać w internecie ,żeby gogle mi drogę włašciwą wskazało .Z pomocą przyszedł sympatyczny kierowca ,który zatrzymał się na przystanku i zapytał czy ja chce jechać czy tylko sobie tak siedzę

Powiedziałam ,że jadę ale pod warunkiem ,że ten autobus jedzie tam gdzie ja chce jechać czyli do mojego obecnego ,tymczasowego domu

No i jechał .Od razu poznał,że ja nie tutejsza bo pytał czy ja ,rusisz "

Ja mu na to ,že nie rusisz

Komicznie trochę zabrzmiało

Stwierdzam ,że robię się wybredna na stare lata O.o i to bardzo ,bo w tym sklepie co byłam nie kupiłam nic a nic

O najważniejszym bym zapomniała .W Augsburgu komunikacja miejska jest darmowa :oklaski:(chyba )

To sobie pojedę jutro do koležanki .Niby to samo miasto ,a daleko jestešmy od siebie .

Tez sie raz zgubiłam i tez mnie kierowca podwiózł bo to było po trasie , tez nie buliłam ani centa tylko musualam kolo niego stać Było to 4 lata temu, miałam zwykla komórkę a tablecik został na steli .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Funny napisał:

Tez sie raz zgubiłam i tez mnie kierowca podwiózł bo to było po trasie , tez nie buliłam ani centa tylko musualam kolo niego stać Było to 4 lata temu, miałam zwykla komórkę a tablecik został na steli .

Wszystko poszło  z postępem ,tylko uprzejmi męžczyżni wciąż Ci sami .Na szczęście

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Funny napisał:

W ten wulgaryzm władze słowo,, zajefajnie "tylko co to tez oznacza w tej kwestii dla każdego coś innego

Uwierz mi na słowo ,są różnice

I tak jak ze wszystkim w žyciu albo się to ma ,albo nie ma Są umiejętnošci wrodzone i są takie ,których možna się nauczyć

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, INEZ napisał:

Uwierz mi na słowo ,są różnice

I tak jak ze wszystkim w žyciu albo się to ma ,albo nie ma Są umiejętnošci wrodzone i są takie ,których možna się nauczyć

No ma się rozumieć i jeszcze ważna rzecz ...brzuch musialam uciec z pokoju bo sie zanoszę od śmiechu a dziadek tez ma brzuch

IMG-20210807-WA0030.jpg

Edytowane przez Fun??ny
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...