Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Heidi napisał:

Tuż przed wyjazdem muszę dokładnie sprawdzić walizkę , czy aby "coś" mi samo do  walizki nie wyskoczyło. Np. jakiś wybrakowany rodowy  pierścień:donos: . Tu się wszystko  wydarzyć może :donos:

Albo widelec srebrny z 2 zębami lekko nadgryziony przez czas :ddostosowany do protezy seniora i tylko do jego zaznaczam 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, beatrix+ napisał:

Jeszcze tylko 10 dni...

Baba dziś zaś szaleje. Za długo była miła. Pocieszam się,  że @Heidi ma gorzej..

Ty już spakowana?

Jutro  wyjeżdzasz,  czy kiedy?

Jakie ma gorzej?:szydera: walizkę euraskow ze sobą zabierze za dwa dni babkę zapomni a widok samych stówek umili pobyt w domu.

A jeszcze będzie babka ja prosić żeby wróciła.:oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Ale wam wesoło od rana:szydera:. Wku...wa mam. Ja dopiero co się odrobiłam, pfleżka do kąpieli pdp przyszła o 11, gramoliła się 40 minut, no ileż można. Pogoda z rana paskudna, lało i grzmiało, ale teraz słoneczko :320_sun_with_face: wychyla się zza chmurek, no bo czas na przerwę nastał :tak:

@Heidi, sprawdziłam, u mnie jest taki fioletowo niebieski kosz na pranie, może się teleportował ;), powiedz babce że jak co to do Hessen musi po niego jechać:szydera:. Swoją drogą, jeszcze nigdy nikt mi nie mówił że coś zginęło, ale nasi pdp bywają różni, więc może jeszcze wszystko przede mną, oby nie:ostrzegam:.

@beatrix+ ja wolę lody :lody: z advokatem, na pudding jakoś nie mam ochoty, ale każdy je to co lubi:cmok:

images (10).jpg

images (18).jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kleopatra napisał:

Jakie ma gorzej?:szydera: walizkę euraskow ze sobą zabierze za dwa dni babkę zapomni a widok samych stówek umili pobyt w domu.

A jeszcze będzie babka ja prosić żeby wróciła.:oklaski:

mam kasiorę już  w ręku. :oklaski: Von Żmija na mnie  naskarżyła do  kobiety,  która tą robotę  nagrała . Wyciszyła się,  ale na krótko.  Przed obiadem znowu jazda, to pewnie taki system zmniejszania apetytu gościa przy stole. Przed  obiadem oczywiście modlitwa i prośba,  żeby Jezus zawitał. Skoro kasa w łapach , mówię  jej, że być  może  ja jestem Jezusem. Bęc  kapciem w mordę :oklaski:

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

mam kasiorę już  w ręku. :oklaski: Von Żmija na mnie  naskarżyła do  kobiety,  która tą robotę  nagrała . Wyciszyła się,  ale na krótko.  Przed obiadem znowu jazda, to pewnie taki system zmniejszania apetytu gościa przy stole. Przed  obiadem oczywiście modlitwa i prośba,  żeby Jezus zawitał. Skoro kasa w łapach , mówię  jej, że być  może  ja jestem Jezusem. Bęc  kapciem w mordę :oklaski:

 

Szybko się uczysz:szydera: gruba forsa w ręku  dodaje skrzydeł:oklaski:

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Kleopatra napisał:

Szybko się uczysz:szydera: gruba forsa w ręku  dodaje skrzydeł:oklaski:

Teraz mogę już  pyskować:oklaski:

Biorę wzór z @beatrix+:d. Słucham się @elf:d. Wyciszona jestem jak @Janeczka1963:d. Euraski liczę jak @Kleopatra . Mądrością życiową @Niezapominajka 67 się karmię:d. Rady @Funny dodotyczące szuflady zębowej przestrzegać będę:d

Trzy palce na sercu kładę i zaczynam pauzę

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Heidi napisał:

Teraz mogę już  pyskować:oklaski:

Biorę wzór z @beatrix+:d. Słucham się @elf:d. Wyciszona jestem jak @Janeczka1963:d. Euraski liczę jak @Kleopatra . Mądrością życiową @Niezapominajka 67 się karmię:d. Rady @Funny dodotyczące szuflady zębowej przestrzegać będę:d

Trzy palce na sercu kładę i zaczynam pauzę

 

no widzisz kochana, ojro dodaje odwagi, jak się już je w garści trzyma:szydera:, trzymaj mocno, zasłużyłaś sobie :dobrze:. Jedno bym tylko chciała zobaczyć minę żmii jak jej powiedziałaś do słuchu, na pewno  bezcenna:oklaski:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Janeczka1963 napisał:

no widzisz kochana, ojro dodaje odwagi, jak się już je w garści trzyma:szydera:, trzymaj mocno, zasłużyłaś sobie :dobrze:. Jedno bym tylko chciała zobaczyć minę żmii jak jej powiedziałaś do słuchu, na pewno  bezcenna:oklaski:

Ja myślę że @Heidi może całkiem śmiało przypominać von Zmiji Kim jest dla niej i po co przyjechała:szydera: .Widać skutecznie

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Heidi napisał:

Teraz mogę już  pyskować:oklaski:

Biorę wzór z @beatrix+:d. Słucham się @elf:d. Wyciszona jestem jak @Janeczka1963:d. Euraski liczę jak @Kleopatra . Mądrością życiową @Niezapominajka 67 się karmię:d. Rady @Funny dodotyczące szuflady zębowej przestrzegać będę:d

Trzy palce na sercu kładę i zaczynam pauzę

 

Najważniejsze, że wyszłaś z tego cało i z należna forsa. Teraz to możesz jej jednego palca pokazać

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

Myślisz, że @Heidi będzie mogła tam wrócić????

Wrócę, ale w innym wcieleniu.  Będę wilkiem i będę miała prawo ją pożreć na miejscu. Zostanie  tylko ślad  w postaci protezy.  Kiedyś  ją znajdą archeolodzy w wykopaliskach:cześć3:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Wrócę, ale w innym wcieleniu.  Będę wilkiem i będę miała prawo ją pożreć na miejscu. Zostanie  tylko ślad  w postaci protezy.  Kiedyś  ją znajdą archeolodzy w wykopaliskach:cześć3:

:oklaski:szczęśliwego powrotu do domu :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...