Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Funny napisał:

A jak ktoś nie ma dziury w zębie ?:dOj @Janeczka1963same zostałtśmy tu jako te samotne białe żagle ,...nie chcą pisać ludzie, może nie mogą z nadmiaru obowiązków ...smutno  może i ja sobie pauzę zrobię ....

Jaką pauzę hę??? 

Ja muszę mieć wenę twórczą  

Trochę zagubiona w czasie jestem ale myślę że przejdzie mi do nächste Woche

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, waldiroom napisał:

Dzień dobry..... Się jeszcze nie skończył. A wtorek to poważny dzień, w końcu leży przed środą . Pobudka rano 5.30 ale nie z wyboru ani rozsądku wtorkowego... PDP się godzinki pokiełbasiły... i do TageKlinikum chciał jechać....:donos: skoro świt... Na kawe nie zebrałem sił po długiej i zaiste trudnej perswazji. Ledwie oko przyzwyczaiło się do ciemności leżać w bardzo wygodnym łożu znów wstał i żądał jedzenia - żądał i trudno nie spełnić oczekiwań. Czyni czasami samoobsługe bez użycia sztućców. Fajnie. Ale to pewnie znacie : Wy dziewczeta tutaj zaprawione w bojach rozmaitych.

Tak więc kawa popołudniowa !!!

I pozdrawiam serdecznie w kolejności alfabetycznej @beatrix+ @Funny @Janeczka1963 @Jurek50 @Wenusia  do kawy zapraszam :dyskusja: 

Nie wiem czy po rozkosznie wyglądających faworkach coś zostało ? 

Jeśli nie, to moja strata. Bynajmniej .... Nie bedę się męczył z szukaniem czy z rogalika czy z faworka 

music video ring GIF by Jennifer Lopez

Mam nutelle, to się jakoś zadowolę 

Ojjojjojj a ja znowu ostatnia... prawie masz wybaczone bo alfabetem się zasłaniasz, a niech się stanie co ma stać Ty też na W jezdeś przeca

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko szanowne koleżanki i kolegów na forum:cmok:. Dzisiaj ja kawę :kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa: stawiam, proszę się częstować do woli, nie zabraknie dla nikogo :oklaski:, może ktoś ma ochotę na coś słodkiego  :ciacho::ciastko: z rana do kawusi, brać, póki jest :hura:. Pogoda ma być fajna, zimy już nie ma, trochę popadało, ale ciepło jest, noc bez przymrozków już u mnie była :oklaski:. Dziś środa popielcowa, posypcie się obficie czym tam macie pod ręką :haha:. Miłego dnia wam życze, dla mnie ostatnia środa na zleceniu :cmok:

 

images (3).jpg

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Cześć Słoneczkom
Popiołem głowę, łopatą śnieg
Gorąca kawka i piąty bieg.
"Dzień Kota", taki miły niech będzie

W tajemnicy dodam, że u Janeczki ciepłe bułeczki i kawka lux, ot taki fux

Hejka hejka  

Widzę że humorek dopisuje  

Miłego dni i uważaj z tą łopatą

To ja do tych bułeczek od siebie dodam  

Ależ nigdy w życiu nie zmuszam  nikogo w poście popijać choćby herbatę  

 

IMG-20210216-WA0009.jpg

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Wenusia napisał:

Dzień dobry kochani

Kawką się częstuje od @Janeczka1963 ❤ 

Oj jak dobrze z rana jak ktoś kawę poda do wyrka  

Miłego dnia życzę IMG-20210216-WA0010.thumb.jpg.03508a73c81518e3d26a0167dc352eef.jpg

u mnie zima poszła sobie:hura:, mam już 5 gradusków na termometrze, później będzie tylko cieplej, a w sobotę ma być 18 aż :oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Jednak Jana, to kobieta, opiekunka

o sorki, @jana, pomyliłam Cię z facetem, prosze o wybaczenie :d

A już miałam nadzieję na kolejnego Pana na forum :szydera:

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jan napisał:

Dzień dobry , jestem Jana, witam grupowiczów i życzę miłego dnia...

Dzień dobry - przy stoliku jest wiele miejsca ... kawy  dostatek, nie wiem kto ma dziś dyżur na zmywaku bo filiżanek może braknąć ...jakoś damy radę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...