Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam osób które pomogą mi w pozyskaniu niemieckiego Seniora do Domu Opieki. Możliwa stała współpraca dobre wynagrodzenie. Poniżej krótki opis Domu i oferty dla Seniora.

 

Dom z Serca- Dom Opieki dla Ciebie

 

Przyjmujemy zapisy do nowo powstałego Domu Opieki, który rozpocznie swoją działalność od listopada. Dom z Serca przeznaczony jest dla osób starszych i niesamodzielnych chcących spędzić godnie swoją przyszłość. Zapewniamy całodobową opiekę pod okiem opiekunów, pielęgniarek. Dom z Serca- pałacyk wzniesiony w XIX w. po kapitalnym remoncie w 2018 r. wykończony w wysokim standardzie - jest to ciche i spokojne miejsce w odległości 15 km od Inowrocławia , 25 km od Torunia i 27 km od autostrady A1.

Dom z Serca

- pokoje 1 os.

- pokoje 2 os. ( wszystkie pokoje wyposażone w TV łóżka, łazienkę – wysoki standard)

- apartament

- SPA (sauna sucha, mokra, grota solna, jacuzzi, pokoje relaksu, gabinety masażu/ rehabilitacji

- salka sportowo/ rekreacyjna

- sala barowo/klubowa (salon pobytu dziennego)

- sala restauracyjna

- biblioteka

- winda

- dookoła Domu park z licznymi ścieżkami i stawem

Obiekt jest klimatyzowany i wentylowany , ogrzewanie podłogowe

 

Zapewniamy :

- całodobowa opieka (opiekunowie , pielęgniarki)

- opieka lekarska

- zajęcia z fizjoterapeutą

- terapia zajęciowa ( muzykoterapia, arteterapia, biblioterapia itp.)

- pełne wyżywienie

- usługi fryzjersko- kosmetyczne
- pranie odzieży
- wizyty duszpasterskie
- imprezy okolicznościowe organizowane dla Mieszkańców i ich Rodzin
- organizowanie czasu wolnego w zależności od upodobań Pensjonariuszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dom Opieki dla Seniora  my tu nie jesteśmy decyzyjni w tych kwestiach,pracujemy tylko jako opiekunowie. O umieszczeniu niemieckiego Seniora w domu opieki w Polsce musi decydować jego rodzina, ewentualnie opiekun prawny. Radzilabym umieścić ogłoszenie w Niemieckiej prasie. Pozdrawiam. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Dom Opieki dla Seniora  my tu nie jesteśmy decyzyjni w tych kwestiach,pracujemy tylko jako opiekunowie. O umieszczeniu niemieckiego Seniora w domu opieki w Polsce musi decydować jego rodzina, ewentualnie opiekun prawny. Radzilabym umieścić ogłoszenie w Niemieckiej prasie. Pozdrawiam. 

Masz rację:dobrze:

Swoją drogą, wątpię,żeby rodziny chciały oddać swoich bliskich do domu opieki w polsce, kiedy u siebie mają o wiele lepsze warunki, no i bliżej:haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Masz rację:dobrze:

Swoją drogą, wątpię,żeby rodziny chciały oddać swoich bliskich do domu opieki w polsce, kiedy u siebie mają o wiele lepsze warunki, no i bliżej:haha:

Kiedyś w Niemieckiej  prasie widziałam reklamę domu opieki w Polsce ale było to w miejscowości przygranicznej. Nad morzem o ile się nie mylę :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum:d. Ładny dzień, słoneczko:327_sunny:jest, niebo bez jednej chmurki:332_cloud:, tak trzymać:tak2:. Kawusia :kawa:na stole, zapraszam chętnie na pogaduchy:dyskusja: poranne. Teraz czas zabrać się do pracy. Życzę fajnego spokojnego wtorku:cmok:

wtorek_015.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kobitki..... Dzisiaj lekarz jutro sprzątaczka w piątek dentysta i jakoś mi zleci ten czas.Potem niech @Heidisię szykuje na spotkanie.

Jedno mnie zastanawia zmiennik nie dzwoni co słychać. Wsobote on przejmuje sztele a w niedziele wyjeżdża nad morze z dziadkami. Podejrzewam że nic otym nie wie. Jego mina będzie bezcenna.  Miałam wszystko zostawić na jego głowie ale wyszlam z założenia że "nie rób drugiemu co tobie nie miłe" Przygotuje obiad i wszystko do spakowana. Nawet mu chalupe wysprzatam. A co niech zna moje cudowne serce. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Janeczka1963 wreszcie ktoś się przysiadł do stolika :oklaski:

tak tu pusto i wieczorami i rankiemO.o, gdzie się całe towarzystwo podziało;)

@elfmasz dobre serduszko:cmok::serce:

images (54).jpg

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, elf napisał:

Cześć kobitki..... Dzisiaj lekarz jutro sprzątaczka w piątek dentysta i jakoś mi zleci ten czas.Potem niech @Heidisię szykuje na spotkanie.

Jedno mnie zastanawia zmiennik nie dzwoni co słychać. Wsobote on przejmuje sztele a w niedziele wyjeżdża nad morze z dziadkami. Podejrzewam że nic otym nie wie. Jego mina będzie bezcenna.  Miałam wszystko zostawić na jego głowie ale wyszlam z założenia że "nie rób drugiemu co tobie nie miłe" Przygotuje obiad i wszystko do spakowana. Nawet mu chalupe wysprzatam. A co niech zna moje cudowne serce. 

Rozbestwisz go:p

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...