Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Interesujące zajęcia podczas pracy z osobami starszymi.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

         Czas spędzony wspólnie z osobami starszymi  może być miły i obopólnie korzystny.Zajęcia podczas pracy z seniorami można dostosować do ich zainteresowań . Gry planszowe,szachy, spacery , zwiedzanie ciekawych okolic dają dużo satysfakcji .mariaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Uwielbiamy wprost gry planszowe i spacery z wózkiem po okolicy. Szczególnie jeśli jest górzysta albo są to leśne ścieżki. 

Przecież @mariaj  o tym wie :d To już kolejny założony przez nią wątek , który zakłada  tylko po to , aby się powtórzyć . 

Może liczy na to , że jej pierwszy post z reklamą agencji , będzie częściej odświeżany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mariaj napisał:

         Czas spędzony wspólnie z osobami starszymi  może być miły i obopólnie korzystny.Zajęcia podczas pracy z seniorami można dostosować do ich zainteresowań . Gry planszowe,szachy, spacery , zwiedzanie ciekawych okolic dają dużo satysfakcji .mariaj

A jaka to obopólna korzyść? Z ciekawości pytam...Może jak czyjąs pasją jest gra w Chińczyka (niestety nie należę do tej grupy szczęśliwców), to ma powód do radości. Mnie osobiście to nudzi. To już wolę pdp coś poczytać. Spacery? Hmm....pchanie cięzkiego wózka nie jest przyjemne. A dreptanie przy rolatorze, gdzie przejście 15 m trwa około 20 minut też mnie nie rajcuje. Żadnej satysfakcji z tego nie czerpię. Podopieczni też nie. Męczą się.

Dziwny ten Twoj post. No i slowa w nim nie ma o tych interesujących zajęciach dla seniorów. Moja podopieczna wyśmialaby każdy z tych oklepanych pomysłów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MisiekFfm napisał:

A ja - pasjami wręcz - uwielbiam zabawę z PDP w głuchy telefon. 

No i te, codzienne, poranne zapasy w stylu wolnym na łóżku. 

@MisiekFfmno nie moge!!!!

Chacham sie i nie moge sie uspokoic!!!:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, sayonara 52 napisał:

Moze ankiete  zrobic?

Ile z nas uprawia gry salonowe z pop, i ile z nas to pasjonuje?

Tak liczbowo,to przekonamy sie,jak milo i korzystnie spedzamy czas.

 

 

Ja pierwsza odpowiem:

Nie gram...stop

Nie lubię...stop

Nie potrafię....stop

Nie jestem od miłego spędzania czasu...stop

Ankieta wypełniona online :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mariaj napisał:

         Czas spędzony wspólnie z osobami starszymi  może być miły i obopólnie korzystny.Zajęcia podczas pracy z seniorami można dostosować do ich zainteresowań . Gry planszowe,szachy, spacery , zwiedzanie ciekawych okolic dają dużo satysfakcji .mariaj

Patrząc z perspektywy dwudziestolatka to ja jestem też starszą osobą.I gwarantuję Ci,że nie tylko spacer i gry planszowe mnie interesują:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Patrząc z perspektywy dwudziestolatka to ja jestem też starszą osobą.I gwarantuję Ci,że nie tylko spacer i gry planszowe mnie interesują:szydera:

A coś bliższego w ty temacie innych zainteresowań? :haha: Zbieranie znaczków może? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, sayonara 52 napisał:

@MisiekFfmno nie moge!!!!

Chacham sie i nie moge sie uspokoic!!!:hura:

Głuchy telefon jest OK, ale w zapasach PDP codziennie dostaje ostrzeżenie za pasywność i nic sobie z tego nie robi. 

A DSQ w tym "sporcie" nie ma. 

Gramy do upadłego. 

Edytowane przez MisiekFfm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Pewnie Szach ją irytuje :d

 

1 minutę temu, MisiekFfm napisał:

Ma dmuchaną - z górnej półki. 

Być może za bardzo ją rozgrzewam przed walką. 

I pooooooleciała....znaczy idea na wspólne spędzanie czasu z pdp :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę teraz uprawiać jogę podczas mycia głowy Anielicy . Łazienka ciasna jak diabli i trzeba się niezle nagłówkować w pozycji kwiatu lotosu , aby dobrze się przy tej głowie ustawić . To tak w nawiązaniu do gry planszowej " Mensch aergere Dich nicht "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja mam ciekawe zajęcia z Divą :oklaski: Bawię się codziennie w chowanego :oklaski: Ja się chowam, a ona mnie nie znajduje :haha: Zaczynamy dochodzić do perfekcji...czyli to prawda, że trening czyni mistrza :oklaski:  

Jak ja Ci zazdroszczę! Ja się nawet schować nie mogę bo nikt by mnie nie szukał>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...