Skocz do zawartości

Czy agencja gwarantuje wyżywienie?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyżywienie i nocleg jest zapewnianie przez podopiecznych. Teoretycznie całe pieniądze masz na czysto chyba że palisz lub dokupujesz sobie coś do jedzenia extra, ale ja np. mam wolną rękę i nie muszę niczego dokupowywać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale są podopieczni którzy oszczędzają na jedzeniu i wtedy trzeba się wspomagać a nawet ukrywać. Na szczęście w większości domów tego nie ma. Opiekunka dostaje tygodniówkę na zakupy i nimi dysponuje i się rozlicza z zakupów. Ja jem ile chcę i kiedy chcę na owocach i warzywach nie oszczędzamy. Na siebie tu na miejscu nie wydaję na jedzenie dla siebie ani centa tylko na ewentualne kosmetyki i ubrania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak jechałam pierwszy raz to też bałam się o wyżywienie,,czy będe musiała bidować? czy będzie na tyle jedzienia ,że będe zadowolona ,po telefonie jednej z opiekunek do agencji i podczas tej rozmowy ja byłam i słyszalam to się przeraziłam ,,ale nigdy nie miałam problemu z jedzeniem,,,poczytaj @Lakazo ,,Ulubione dania na obiad" -zobaczysz co gotujemy i co jemy,,,nie jest zle ,,,nieraz jak paniska żyjemy ,,,a co!!!

Raczej teraz mam problem z żolądkiem,bo za dużo wpycham jak chomik-hahahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja dostaję pieniądze od rodziny co tydzień i jeszcze nigdy nie miałam tak, aby mi pieniędzy zabrakło. Zawsze coś pozostaje na kolejny tydzień, a z pdp sobie wcale nie żałujemy, dziadek bardzo lubi owoce, więc w każde popołudnie mamy paterę przeróżnych pokrojonych owoców, no i wiadomo standardowe posiłki. Do tego pieniądze idą na produkty do pieczenia ciast czy na różne rodzaje kaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...