Skocz do zawartości

Jaki samochód dla kobiety ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ORIM napisał:

Wróćmy jednak do modelu S60. Czyli auta produkowanego od 2000 - 2010

Model należący do klasy średniej (segment D), zaliczany przy tym do prestiżowej grupy premium. Jego produkcja rozpoczęła się w 2000 roku. S60 jest następcą Volvo S70. Pierwszą generację auta zbudowano na płycie podłogowej Volvo P2 wykorzystywanej również w modelach S80 i XC90. Projektantem nadwozia S60 był Brytyjczyk Peter Horbury. W 2005 roku model został poddany modernizacji. W 2010 zaprezentowano S60 drugiej generacji korzystający z rozwiązań stylistycznych prototypów S60 Concept i XC60 Concept. Model zbudowano na tej samej płycie podłogowej, co produkcyjną wersję XC60.

Jest to auto dla opiekunki :d po złożeniu siedzeń to mała półciężarówka :d

Zalety to : Karoseria,silnik,grzanie i wentylacja.Duża pojemność 

Wady : koszty utrzymania,widoczność

 

Wszystko się zgadza, ale z tyłu mogą siedzieć tylko dzieci, w S60 nie ma miejsca na nogi.

Jeździłem nim pare razy i jako pasażer i jako kierowca. Prowadzi się znakomicie.

Ale na mazury jechałem jako pasażer z tyłu, dobrze, że byłem sam i siedziałem za pasażerem a nogi trzymałem za kierowcą. Wydaje mi się, że w maluchu było z tyłu więcej miejsca na nogi.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ORIM napisał:

Wróćmy jednak do modelu S60. Czyli auta produkowanego od 2000 - 2010

Model należący do klasy średniej (segment D), zaliczany przy tym do prestiżowej grupy premium. Jego produkcja rozpoczęła się w 2000 roku. S60 jest następcą Volvo S70. Pierwszą generację auta zbudowano na płycie podłogowej Volvo P2 wykorzystywanej również w modelach S80 i XC90. Projektantem nadwozia S60 był Brytyjczyk Peter Horbury. W 2005 roku model został poddany modernizacji. W 2010 zaprezentowano S60 drugiej generacji korzystający z rozwiązań stylistycznych prototypów S60 Concept i XC60 Concept. Model zbudowano na tej samej płycie podłogowej, co produkcyjną wersję XC60.

Jest to auto dla opiekunki :d po złożeniu siedzeń to mała półciężarówka :d

Zalety to : Karoseria,silnik,grzanie i wentylacja.Duża pojemność 

Wady : koszty utrzymania,widoczność

 

wczoraj zachwalałes mazde dziś volvo , idąc Twoim tokiem myślenia to jeszcze długa droga do zakupu autka:hura:ja jednak pozostaje wierna swoje BMW  X1  z silnikiem 1.8 i mocą 150 KM  Dla mnie bezkonkurencyjna:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 1bozka napisał:

wczoraj zachwalałes mazde dziś volvo , idąc Twoim tokiem myślenia to jeszcze długa droga do zakupu autka:hura:ja jednak pozostaje wierna swoje BMW  X1  z silnikiem 1.8 i mocą 150 KM  Dla mnie bezkonkurencyjna:d

Ja sie nie zachwycam ani jednym ani drugim.Chociaż może Mazdą 6 to trochę tak.Nie neguje tez tych aut.Staram sie pokazać jakie opinie istnieja o danym modelu auta.Co do BMW X1 to uważam to auto za udany model SUVa.Ma bardzo dobre opinie wsród uzytkowników.Wadą tego auta jest wadliwy system kontroli ciśnienia w oponach.Po prostu powoduje todrobne różnice w średnicach i prędkościach obrotowych kół, co napęd interpretuje jako poślizg.Zaczynaja pracować wtedy systemy ASR i auto nie prowadzi sie wtedy normalnie.Trzeba kontrolować ciśnienie w ogumieniu co jakiś czas.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ORIM napisał:

Ja sie nie zachwycam ani jednym ani drugim.Chociaż może Mazdą 6 to trochę tak.Nie neguje tez tych aut.Staram sie pokazać jakie opinie istnieja o danym modelu auta.Co do BMW X1 to uważam to auto za udany model SUVa.Ma bardzo dobre opinie wsród uzytkowników.Wadą tego auta jest wadliwy system kontroli ciśnienia w oponach.Po prostu powoduje todrobne różnice w średnicach i prędkościach obrotowych kół, co napęd interpretuje jako poślizg.Zaczynaja pracować wtedy systemy ASR i auto nie prowadzi sie wtedy normalnie.Trzeba kontrolować ciśnienie w ogumieniu co jakiś czas.

Dziękuję Ci bardzo gdy moje ciśnienie spadnie :d  tzn  rozumiem ze moge zgłosic sie po rade do Ciebie  :d tzn chciałam rzec mojego autka:hura:tzn w moim i mojego autka:hura:ogumieniu i jak ASR mi nie zadziała jak należy to mi na pewno doradzisz ..co i jak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

Dziękuję Ci bardzo gdy moje ciśnienie spadnie :d  tzn  rozumiem ze moge zgłosic sie po rade do Ciebie  :d tzn chciałam rzec mojego autka:hura:tzn w moim i mojego autka:hura:ogumieniu i jak ASR mi nie zadziała jak należy to mi na pewno doradzisz ..co i jak..

47457704-woman-chauffeur-checking-tyre-p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A nawet bez nich można auto myć...:oklaski: @1bozka dajesz...dajesz...:oklaski:

ale Ty mylisz ciągle ja nie lubię CZERWONYCH SAMOCHODÓW a Tobie kojarzą sie z czerwoną bielizną Ty masz kosmate myśli.Ja nie zadowole sie byle jakim .....kolorem samichodu:donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, 1bozka napisał:

ale Ty mylisz ciągle ja nie lubię CZERWONYCH SAMOCHODÓW a Tobie kojarzą sie z czerwoną bielizną Ty masz kosmate myśli.Ja nie zadowole sie byle jakim .....kolorem samichodu:donos:

no widzisz mireka pomyliły mi sie posty napisałam do Ciebie a miałobyc dla :zdrówko:@ORIM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest samochód dla mnie :d Piękny , posłuszny  i zamiast siedzieć za kierownicą , można sobie zrobić staranniejszy  makijaż i poczytać co tam na forum słychać , że nie wspomnę o innych przyziemnych i przyjemnych rzeczach podczas podróży :love: :d Muszę jeszcze chwilkę zaczekać aż zakończą go testować image.png.c4817ea225ed34a983c60f26502def35.pngimage.png.08d7444e0401d401356eaf8351c625f3.png:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

To jest samochód dla mnie :d Piękny , posłuszny  i zamiast siedzieć za kierownicą , można sobie zrobić staranniejszy  makijaż i poczytać co tam na forum słychać , że nie wspomnę o innych przyziemnych i przyjemnych rzeczach podczas podróży :love: :d Muszę jeszcze chwilkę zaczekać aż zakończą go testować image.png.c4817ea225ed34a983c60f26502def35.pngimage.png.08d7444e0401d401356eaf8351c625f3.png:p

moze byc ale z takim kierowcą 

wp_ss_20180331_0001 (2).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

To jest samochód dla mnie :d Piękny , posłuszny  i zamiast siedzieć za kierownicą , można sobie zrobić staranniejszy  makijaż i poczytać co tam na forum słychać , że nie wspomnę o innych przyziemnych i przyjemnych rzeczach podczas podróży :love: :d Muszę jeszcze chwilkę zaczekać aż zakończą go testować image.png.c4817ea225ed34a983c60f26502def35.pngimage.png.08d7444e0401d401356eaf8351c625f3.png:p

Autonomiczny Mercedes-Benz F 015 Luxury.To sobie jeszcze troszke na niego poczekasz :szydera:

Koncepcyjny Mercedes mierzy 5220 mm długości, 2018 mm szerokości i 1524 mm wysokości. Jego rozstaw osi to 3610 mm. Opływowa karoseria wykonana z kompozytów wygląda jak kropla wody, a konstrukcja dla wygodnego wsiadania do wewnątrz jest pozbawiona słupka B. Drzwi otwierają się pod kątem 90 stopni, a ilość miejsca została przewidziana dla 4 dorosłych osób.

Mercedes wykorzystał połączenie napędu wodorowego z elektrycznym typu plug-in. Auto jest wprawiane w ruch dzięki dwóm elektrycznym silnikom zamontowanym na osi tylnej (każdy generuje po 100 kW i 199 Nm mocy). Siła napędowa jest przekazywana na koła tylne i wynosi w sumie 200 kW i 398 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Auto od 0 do 100 km/h rozpędza się w czasie 6.7 s. i jest w stanie pojechać z szybkością 200 km/h. W pełni naładowane baterie pozwalają na pokonanie dystansu 200 km. Zmagazynowane w specjalnym zbiorniku paliwo wodorowe dodaje jeszcze dystans kolejnych 900 km, a to oznacza, że maksymalnie autonomiczny Mercedes przejedzie 1100 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...