Skocz do zawartości

Mieszkanie z PDP w jednym pokoju!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A nieprawda. Nie tak dawno temu jedna z naszych forumowych koleżanek wpadła jak śliwka w kompot , na pewnej ciepłej wyspie i zaserwowano jej takie warunki. Zgłaszała wielokrotnie problemy, monitowała bez końca....aż w kocu zjechała. Starsi bywalcy pamiętają tę epopeję. Jak wynika z doświadczeń pracujących, niekoniecznie na czarno, na legalu też takie "kwiatki" mogą się zdarzyć. Firma zbankrutowała, ale niesmak i uraz pozostał.

Masz rację-pamiętam:tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 czyli firma była... sosnowa-bo: takie warunki dla opiekunki:szok:. Dziadowskie miejsca, dziadowskie pieniądze, dziadowska firma i... po firmie. A ta ciepła wyspa-to nie były Niemce. Oni są bardziej cywilizowani, co nie znaczy, że nie ma tu min!  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BabaJagusia tutaj w de są ogromne miny, wyobraz sobie ,że Ty musisz przechodzić przez pokój babci aby pójśc do toalety albo do kuchni, bo Twój pokój ma wejscie z pokoju babci,  kuchnia jest pod okiem babci, toaleta może też, każdy Twój krok z pokoju komentowany przez babcię, masakra dla mnie, gdzie ja palę i kocham latać, kocham przestrzeń,w życiu nie dla mnie taka klatka, jeszcze drzwi muszą być otwarte,aby babka widziała co robisz, :grzmotnąć: a opiekunka tam wytrzymała i czekała zjazdu, jeszcze kochas przychodził do babci , drzwi też musiały być otwarte do pokoju opiekunki, tragedia dla mnie,,:przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, Blondi napisał:

@BabaJagusia tutaj w de są ogromne miny, wyobraz sobie ,że Ty musisz przechodzić przez pokój babci aby pójśc do toalety albo do kuchni, bo Twój pokój ma wejscie z pokoju babci,  kuchnia jest pod okiem babci, toaleta może też, każdy Twój krok z pokoju komentowany przez babcię, masakra dla mnie, gdzie ja palę i kocham latać, kocham przestrzeń,w życiu nie dla mnie taka klatka, jeszcze drzwi muszą być otwarte,aby babka widziała co robisz, :grzmotnąć: a opiekunka tam wytrzymała i czekała zjazdu, jeszcze kochas przychodził do babci , drzwi też musiały być otwarte do pokoju opiekunki, tragedia dla mnie,,:przekleństwa:

Mina miną ale...nie rozumiem opiekunek, które się na to godzą. Ja bym zamknęła i koniec dyskusji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

 

Mina miną ale...nie rozumiem opiekunek, które się na to godzą. Ja bym zamknęła i koniec dyskusji. 

Ja bym stamtąd gnała jak bym tylko zobaczyła te warunki, dlatego zawsze pytałam,jakie warunki i jaki dom, bo w klatkach się duszę, żadne bloki dla mnie, w blokach czuje się jak w więzieniu,,już tak mam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...