Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Pochwalijki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, fioletowa.mysz napisał:

To co kupiła Blondi jest lepsze. Nie trzeba klikac. Gadasz i już. O to w wielu językach.

U mnie tylko gada,natomiast zapisuje na tablecie czy telefonie, ja dużo zapamiętuje oczami, więc chętnie czytam, jeden szpargał więcej ,,nischt zu tragisch":oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Od roku jestem fanką malutkich torebeczek :d 

Niech żyją porządne gadżety , dzięki którym nie muszę dzwigać w torbie  kilku bezużytecznych gratów :szydera:

male torebeczki mam,ale problem z zabraniem szaprgalików,,ale za to duża torba to taka ciężka jakbym cegłówkę zapakowała, katastrofa normalnie, a tam tylko same potrzebusie mam:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Tylko 55 razy musisz nieraz powiedziec,  ale teraz musze zmienic telefon , mój chyba już za stary  i mnie dobrze nie słyszy:haha: albo seplenię???:szydera:

Widocznie wina telefonu , bo mój reaguje szybko .. 

Poczytałam na temat tego  translatora i nie brzmi to dobrze . https://appgrooves.com/app/muama-enence-by-marius-buzaitis/negative  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Widocznie wina telefonu , bo mój reaguje szybko .. 

Poczytałam na temat tego  translatora i nie brzmi to dobrze . https://appgrooves.com/app/muama-enence-by-marius-buzaitis/negative  

Nic nie mów, jak Słodziak poczytał w internecie o tych negatywnych opiniach, to od razu że to szajs itd, ale jak zobaczył ,że to sprytnie działa i w mig tlumaczy to zmienił zdanie, powiedział,że może ludzie dostali uszkodzony albo nie potrafią sparować z telefonem, wada jest tylko taka,ze trochę za cicho tlumaczy, chodz też jestem pewna że to  wina połączenia z telefonem,,bo z tabletem jest ok, ale najważniejsze ,że działa, bo full ludzi do tej pory nie otrzymała tego tłumacza, full oddała i zero kasy spowrotem, masakra,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Apka też szybko tłumaczy i nie trzeba pisać :d

Weszłam na podany link, potem powiększyłam fotkę na podanej stronie i sosna;). Ja wpisuję słownik polsko-niemiecki i właściwie mam go jak tylko wchodzę na google. Inaczej nie potrafię-no wiesz:mądra :haha:inaczej! 

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 8 dni konczy się moja praca na kolejnym zleceniu. 

Sukcesami trzeba się chwalić. To się pochwalę. 

Dziadek od czasu mojego przyjazdu tylko raz miał słabszy dzień znaczy się ciutke zniechecony do życia był i nie widział sensu wstania z łóżka. 

Najważniejsze, że było to tylko raz bo teraz to poprostu z tego łóżka wyskakuje :oklaski:

Do tej pory cierpiał na spadki ciśnienia teraz ciśnienie ma jak 20 latek :haha:no może przesadzilam jak 50 latek ;)

Żona jego z którą podobno największy problem był stała się problemem najmniejszym :hura:

Jestem zadowolona. Prezent w postaci własnoręcznie uszyrykowanych skarpetek więcej dla mnie znaczy niż te kopertowe. Chociaż nie powim raczej przyjęcia nie odmawiam i tych ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, INEZ napisał:

Za 8 dni konczy się moja praca na kolejnym zleceniu. 

Sukcesami trzeba się chwalić. To się pochwalę. 

Dziadek od czasu mojego przyjazdu tylko raz miał słabszy dzień znaczy się ciutke zniechecony do życia był i nie widział sensu wstania z łóżka. 

Najważniejsze, że było to tylko raz bo teraz to poprostu z tego łóżka wyskakuje :oklaski:

Do tej pory cierpiał na spadki ciśnienia teraz ciśnienie ma jak 20 latek :haha:no może przesadzilam jak 50 latek ;)

Żona jego z którą podobno największy problem był stała się problemem najmniejszym :hura:

Jestem zadowolona. Prezent w postaci własnoręcznie uszyrykowanych skarpetek więcej dla mnie znaczy niż te kopertowe. Chociaż nie powim raczej przyjęcia nie odmawiam i tych ;)

Brawo Ty

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No....to się już poskarżyłam :haha: Teraz mogę się pochwalić :oklaski: Chociaż nie wiem, czy dobrze robię, bo wydanie kasy w mega ilości też powinno kwalifikować się do poskarżyjek :haha: Also....fajne zakupy mi się udały :oklaski: Tylko jakbym kiedykolwiek chciała gdziekolwiek polecieć, to proszę podciąć mi skrzydła :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

No....to się już poskarżyłam :haha: Teraz mogę się pochwalić :oklaski: Chociaż nie wiem, czy dobrze robię, bo wydanie kasy w mega ilości też powinno kwalifikować się do poskarżyjek :haha: Also....fajne zakupy mi się udały :oklaski: Tylko jakbym kiedykolwiek chciała gdziekolwiek polecieć, to proszę podciąć mi skrzydła :szydera:

A lataj, tam €urasy! Byle tlenu nie brakło!!!

:szydera::hura::szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...