Skocz do zawartości

Pochwalijki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, rozan24 napisał:

To bardzo dobre wieści. Gdybyśmy mogli pomóc synowi w zbieraniu się po wypadku to mamy dużo sprzętu wspomagającego, przy którym poczuje się komfortowo i bezpiecznie. W razie potrzeby proszę spojrzeć na naszą bogatą ofertę na reklama. Życzymy powrotu do zdrowia synowi :D 

To pochwalijki A nie wołanie o pomoc..inny dział proszę 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze sie pochwalic moja Podopieczna. Kobieta ma 96 lat, nawet sladu demencji i w dodatku w Rummi wygrywa w cuglach, a powiem nieskromnie, ze ja gram w te gre swietnie :d i przewaznie wygrywam z kazdym:d. Dzisiaj na 6 kolejek, 4 wygrala babcia, a ja tylko 2 :d. Corka babci zadnej nie wygrala :d. Coz za uroczy wieczor :szydera:.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Przecudny widok...raj dla ocząt mych cudnych i spragnionych takich rarytasków :oklaski:

Dla moich ocząt również raj :tak2: Miałam jechać na grzyby i nie pojechałam . Zbyt dużo spraw do pozałatwiania dzisiaj było . Trudno , obejdę się smakiem ...chociaż szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dla moich ocząt również raj :tak2: Miałam jechać na grzyby i nie pojechałam . Zbyt dużo spraw do pozałatwiania dzisiaj było . Trudno , obejdę się smakiem ...chociaż szkoda :(

No...rozumiem twój ból, bowiem mnie ten sam ból dręczy...casu mało, kruca bomba :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Przecudny widok...raj dla ocząt mych cudnych i spragnionych takich rarytasków :oklaski:

Jest tu tego jeszcze sporo, ale ja już nastawiam się tylko na prawdziwki. Innych już dosyć zamrożonych i marynowanych. Trochę dałem sąsiadom tutejszym, tzn. Niemcom, co się nie boją grzybów, a reszta poszła do suszenia. 

Moja PDP zaliczyła tradycyjny, popołudniowy odlot, więc mogę spokojnie odpocząć. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MisiekFfm napisał:

Jest tu tego jeszcze sporo, ale ja już nastawiam się tylko na prawdziwki. Innych już dosyć zamrożonych i marynowanych. Trochę dałem sąsiadom tutejszym, tzn. Niemcom, co się nie boją grzybów, a reszta poszła do suszenia. 

Moja PDP zaliczyła tradycyjny, popołudniowy odlot, więc mogę spokojnie odpocząć. 

Przyznam się bez bicia, że po trzecim wypadzie do lasu zrobiłam się równie wybredna :haha: Niemniej u nas już po sezonie grzybowym i tym bardziej cieszą takie zdjątka :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 Jeszcze cieszą, chociaż ochłodziło się trochę i nie wiadomo, co jeszcze wyrośnie. 

Ale, generalnie nie pamiętam, jak długo tu jestem, takiego urodzaj, a tym bardziej takiej ilości borowika. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomas1965 napisał:

Dajesz jej jakieś zioło? 

A ja tam wiem, co ona bierze? 

Może Fentanyl w połączeniu z Pipamperonem i Haloperidolem tak na nią działa? 

Do tego jeszcze Pan Parkinson i popołudnia mam najczęściej spokojne. 

Śpi jak zabita i tylko chrapaniem daje znać, że jeszcze żyje. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, MisiekFfm napisał:

@Mirelka1965 Jeszcze cieszą, chociaż ochłodziło się trochę i nie wiadomo, co jeszcze wyrośnie. 

Ale, generalnie nie pamiętam, jak długo tu jestem, takiego urodzaj, a tym bardziej takiej ilości borowika. 

Mnie się już trafiło takie szczęście na wrażej ziemi :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucinda napisał:

Się chwalę że Krzysztof już po kuracji długiej w warsztacie odebrany do siebie pojechał...boli mnie okrutnie zawartość portfela ale czego nie robi się ukochanych członków rodziny :cześć3:

Rozumiem twoje dywagacje...rodzina jest bezcenna :cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, BabaJagusia napisał:

Emotek, którego dodałaś, wcale nie pasuje do tego topiku:haha:. Chyba, że tym razem jedziesz busem:haha:

Tego to ja jeszcze nie wiem :haha:A emotek jest właściwy...jak najbardziej właściwy, bo pochwaliłam się pakowaniem słowami, a dodałam jedynie emocje temu towarzyszące znakiem graficznym :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, INEZ napisał:

Jedna skarpeta już gotowa. Druga już się robi :hura:

Nikt nigdy specjalnie dla mnie nie zrobił skarpet na drutach. Łezka mi się w oku kręci. 

Życie to lubi nas zaskakiwać :dobrze:

To są skarpety takie szybko biegajace, byś mogła w trymiga latać od jednego do drugiego Pdp :trele: nie ciesz się tak za bardzo :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem czy pochwalijki czy poskarzyjki... 

Wydalam wczoraj z budżetu domowego 25 € na tabletki i maści... i zdobyłam się na odwagę oznajmić mojej pdp że musi mi oddać (swoje) pieniądze bo zabraknie mi na dzisiejsze zakupy :trele: ojjej jakie było wielkie zdziwienie.. Warum i takie tam, więc pokazała jej rachunek i finito :oklaski: taka jezdem a co

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

To są skarpety takie szybko biegajace, byś mogła w trymiga latać od jednego do drugiego Pdp :trele: nie ciesz się tak za bardzo :haha:

:trele:ja i bez skarpet jestem taka szybka :haha:. Teraz na boso latam a w skarpetach  będę miała lepsza przyczepność do podłoża :haha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...